Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przecież tu chodzi o wyeliminowaniu ludzi znad Wisełki, parków, lasów i tego typu miejsc,
    a nie kontrolę czy na pewno idziesz po mleko którego Ci zabrakło w lodówce.

Komentarz

• Zresztą wydaje mi się, że realnie to poza koroną to oni nie mają kompletnie nic do roboty.

Dochodzeniówka leży i kwiczy.
      AT to samo bo nie ma żadnych realizacji.
      Drogówka też relatywnie ma mniej pracy.
      Nawet nie mają okazji żeby nas na meczach gazem popsikać
      Prewencja też nie ma za bardzo czego patrolować bo gościa wieczorem to z kilometra możesz z dojrzeć najebanego i tak dalej i tak dalej.

Także jeżeli idzie o WWA i główne arterie to jestem spokojny.
      Wiadomo, że na osiedlach nie da rady każdego dopilnować, ale tam to się sprawdzi monitoring sąsiedzki
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez piotrek_easy Zobacz posta
        Kalle

Jak zaczną się kończyć pewnie wjedzie wojsko... albo inne służby WOT czy jak im tam
        Osobiście mam nieodparte wrażenie, jakby na ulicach mniej drogówki i można jakby dać w pedał, co by cię wirus nie dogonił

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
          Przecież tu chodzi o wyeliminowaniu ludzi znad Wisełki, parków, lasów i tego typu miejsc,
          a nie kontrolę czy na pewno idziesz po mleko którego Ci zabrakło w lodówce.
          Też mam takie wrażenie. Tym bardziej ze weekend z super pogoda przed nami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
            Osobiście mam nieodparte wrażenie, jakby na ulicach mniej drogówki i można jakby dać w pedał, co by cię wirus nie dogonił
            Taa. Też tak myślałem ostatnio na Puławskiej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
              Chyba że spotkasz się z fotoradarem Ale coś w tym jest . Ja też mam takie wrażenie. Braki kadrowe I dodatkowe zadania około wirusowe

Komentarz

• Zamieszczone przez piotrek_easy Zobacz posta
                Chyba że spotkasz się z fotoradarem Ale coś w tym jest . Ja też mam takie wrażenie. Braki kadrowe I dodatkowe zadania około wirusowe
                Rozmieszczenie radarów znam, natomiast kontrole z partyzanta nie do końca

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                  Warto też dodać:

Czy mogę wyjść na spacer do parku lub lasu, wyjść z dziećmi na plac zabaw?

Przepisy odnoszą się do niezbędnych codziennych potrzeb. Do takiej kategorii można zaliczyć spacer czy wyjście do lasu, ale z zachowaniem ograniczeń odległości oraz limitu przemieszczających się osób (maksymalnie dwie osoby, z wyłączeniem rodzin). Zalecamy, aby ograniczać tego typu wyjścia do niezbędnego minimum.

Ograniczenia dotyczą natomiast placów zabaw, które są miejscem gromadzenia się różnych osób, a tym samym wysokiego ryzyka zakażenia.
                  Już zmienione...
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Teraz policja będzie miała dużo więcej roboty, każdy przecież będzie chciał wyjść z psem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                      Teraz policja będzie miała dużo więcej roboty, każdy przecież będzie chciał wyjść z psem.
                      No to sobie wyjdzie, a co im do tego.

Generalnie, to wygląda jakby rządzący przyjęli założenie, że społeczeństwo składa się w większości z ludzi zdyscyplinowanych (w tej sytuacji), normalnych i odpowiedzialnych.
                      Wiadomo, że zawsze się znajdą się jacyś mądrzejsi inaczej, ale nie da się przy każdym postawić patrolu.

Komentarz

• A jak mój chomik czuje się psem, to czy mogę uszanować jego prawo do samookreślenia i wyjść z nim w kieszeni na spacer?
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Czemu tak cicho o tym na forum? https://legionisci.com/news/80572_Zb...ieciecych.html

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                            A jak mój chomik czuje się psem, to czy mogę uszanować jego prawo do samookreślenia i wyjść z nim w kieszeni na spacer?
                            Z chomik to nie. Chomiku możesz karuzel nabyć

Komentarz

• Zamieszczone przez xitar Zobacz posta
                              No i to jest WAŻNA INFORMACJA, więc dla ułatwienia wkleję:

Grupa Dobrzy Ludzie rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na środki ochronne dla trzech szpitali dziecięcych - Centrum Zdrowia Dziecka, szpitala SPZOZ przy ul. Mikołaja Kopernika oraz szpitala dziecięcego w Dziekanowie Leśnym. "Mamy nadzieję, że dzięki wszystkim dobrym ludziom uda się nam zakupić jak najwięcej środków ochronnych tak potrzebnych Wam w dobie pandemii koronawirusa covid-19!" - apelują legioniści.

Zbiórka pieniędzy wystartowała wczoraj późnym wieczorem. Do tej pory zebrano ponad 7300 złotych z planowanych 50 tysięcy. Zachęcamy do wpłat TUTAJ. https://zrzutka.pl/avyp58

Pomóc można także licytując kibicowskie fanty. Całkowita kwota z licytacji zostanie przeznaczona na zakup m.in. maseczek ochronnych.

Legioniści przekazali do Centrum Zdrowia Dziecka pierwszą partię środków ochronnych, m.in. 300 maseczek ochronnych oraz 6 dużych preparatów do dezynfekcji rąk.
                              LINK DO ZRZUTKI:
                              https://zrzutka.pl/avyp58
                              Drodzy Kibice !

Jesteśmy nieformalną grupą kibiców Legii Warszawa, która już od kilku lat regularnie wspomaga szpitale dziecięce. W obliczu pandemii koronawirusa postanowiliśmy działać i zatroszczyć się o pacjentów i personel szpitali dziecięcych, z którymi stale współpracujemy.

Centrum Zdrowia Dziecka, Warszawski Szpital dla Dzieci oraz Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym pilnie potrzebują naszego wsparcia!

Potrzebne są przede wszystkim środki ochronne jak maseczki, rękawiczki czy płyny do dezynfekcji. Wszystkie zebrane fundusze przeznaczymy na zakup tego co pozwoli uchronić przed chorobą personel szpitala, małych pacjentów oraz ich rodziny.

Wierzymy, że kolejny raz wspólnymi siłami zrobimy coś dobrego!

Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta
                                Z chomik to nie. Chomiku możesz karuzel nabyć
                                "Psy" nie biegają po karuzeli, tak jak "pani" Anna Grodzka nie sika na stojąco.

Komentarz

Pracuję...
                                X