Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzięki za pro tipa z Makro/Selgrosem.
    Na stronie Makro (Młociny) jest, że czynne 24h. Ktoś może potwierdzić, bo nie mogę się dodzwonić (zajęte ciągle).
    LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
      ale jak to? jak był Smoleńsk w 2010 to od razu wszystko miało być od linijki, bo przecież Państwa nic nie powinno zaskoczyć. A teraz można przymykać oko bo jest sytuacja nadzwyczajna?
      Szczerze podziwiam tych, którym jeszcze się chce odpisywać na Twoje mądrości. Ja to sobie tak wymyśliłem, że pewnie mają Oni dzieci albo wnuki w wieku gimnazjalnym i wiedzą jak z nimi rozmawiać.
      Ja już mam dzieci sporo starsze, a wnuków się jeszcze nie doczekałem, także wybacz, że Ci nie będę odpisywał.
      Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
      Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
        Dzięki za pro tipa z Makro/Selgrosem.
        Na stronie Makro (Młociny) jest, że czynne 24h. Ktoś może potwierdzić, bo nie mogę się dodzwonić (zajęte ciągle).
        Dobra dodzwoniłem się. Od 4 do 23:40.
        LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Kompleks targowo-wystawowy Ifema w Madrycie:

"Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
          "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
          Up the Anchor!

Komentarz

• Jakiś tam pozytyw...

320 zgonów spowodowanych zakażeniem koronawirusem (SARS-CoV-2) w Lombardii w ciągu doby. Drugi dzień ze spadkiem.

Bok na Tt.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
              Kompleks targowo-wystawowy Ifema w Madrycie:

"niezły" widok.

XXI wiek, zachodnia Europa, stolica dużego państwa...
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Wszystkim, którzy chcieli urządzać jakieś strefy kwarantanny czy miasteczka namiotowe na Okęciu czy "gdzieś tam", proponuję policzyć ile łóżek jest na zdjęciu. Podpowiadam: mniej niż połowa pasażerów jednego lotowskiego Dreamlinera 788(tego mniejszego) miałaby gdzie się położyć.
                Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

Kompleks targowo-wystawowy Ifema w Madrycie:

Miałbym niezłą traumę po przeleżeniu w takich warunkach, z taką przestrzenią wokół siebie.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                    "niezły" widok.

XXI wiek, zachodnia Europa, stolica dużego państwa...
                    Problem wtyczki i kiepskiego przepływu informacji raczej tu nie zaistnieje.
                    Up the Anchor!

Komentarz

• "przepływ informacji" - ciekawe jak z akustyką hali?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        "przepływ informacji" - ciekawe jak z akustyką hali?
                        "I teraz wchodzę ja, cały na biało, ze swoim respiratorem".
                        Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Jakiś tam pozytyw...

320 zgonów spowodowanych zakażeniem koronawirusem (SARS-CoV-2) w Lombardii w ciągu doby. Drugi dzień ze spadkiem.

Bok na Tt.
                          Kiedyś musi być spadek, w Lombardii mieszka przecież jakaś ograniczona ilość ludzi. Ci co mieli wymrzeć (tzw. grupa docelowa - wiem brzmi fatalnie, ale taka prawda, wirus ma swoją "ulubioną" grupę docelową) pewnie w dużej części już wymarli przez prawie miesiąc.
                          Za to Hiszpania niestety "goni" Włochów, pewnie do weekendu "wskoczą" na drugie miejsce, przed Chiny w ilości zgonów. Dobrze że w innych krajach Europy nie ma takich tendencji, póki co. Mam tutaj na myśli głównie Niemców, Francję i Wielką Brytanię, można zaryzykować stwierdzenie że się powoli od kilku dni sytuacja stabilizuje i jest szansa że w kolejnych dniach może i zacznie maleć ilość chorych i zmarłych.
                          Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• "Ja poproszę na innej hali, bo tu może być ktoś zarażony".

Komentarz

"I teraz wchodzę ja, cały na biało, ze swoim respiratorem".
                              inspiratorem

Komentarz

• Ja wiem ze internet wszystko przyjmie i moze tylko troche w tym prawdy ale jesli tak jest jak opisują to nie ma sie co dziwic ze w PL nie przybywa przypadkow, w sumie po co robic testy i psuć statystyki jak mozna kogos pod grypę czy inne choróbsko podciągnąc

Komentarz

Pracuję...
                                X