Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Edycja
    Ostatnio edytowany przez Naguto; [ARG:4 UNDEFINED].
    Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Proszę idźcie z polityką do odpowiedniego tematu.
      Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
        #lotdodomu

Sanepid prosi osoby które leciały z Punta Cana do Warszawy lub kontaktowały się z takimi osobami o poddanie się kwarantannie lub zgłoszenie się do służb. Dwie osoby z lotu przywlekły do kraju choróbsko.
        Lot odbył się 19.03 więc wielce prawdopoobne że już wtedy były chore.

To tak w kwestii organizacji powrotów do domu
        To jest bardzo ciekawy temat. Wypłynął już wczoraj.
        Dlaczego Sanepid szuka osób z tego lotu, skoro każdy wypełnia kartę lokalizacyjną? Mają adresy, telefony, wszystko.

Jestem pod wrażeniem (pozytywnym), jak tym kryzysem zarządza Szumowski i Ministerstwo Zdrowia. Niestety MSWiA i kilka innych resortów, to zupełnie inna bajka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
          #lotdodomu

Sanepid prosi osoby które leciały z Punta Cana do Warszawy lub kontaktowały się z takimi osobami o poddanie się kwarantannie lub zgłoszenie się do służb. Dwie osoby z lotu przywlekły do kraju choróbsko.
          Lot odbył się 19.03 więc wielce prawdopoobne że już wtedy były chore.

To tak w kwestii organizacji powrotów do domu
          Tak z ciekawości, to jakbyś Ty to zorganizował?
          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Nie jestem alfą i omegą. Znam historię od kadry zarządzającej. Jak się więcej dowiem to napiszę.
            Prośba mala, myślę nie tylko odemnie.

Nie dowiaduj się.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Tak z ciekawości, to jakbyś Ty to zorganizował?
              Już chyba wcześniej kolega Mrugs pisał, że zorganizował by coś na wzór obozu przejściowego z namiotami, ale pewny nie jestem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                Już chyba wcześniej kolega Mrugs pisał, że zorganizował by coś na wzór obozu przejściowego z namiotami, ale pewny nie jestem.
                Obóz przejściowy z namiotami dla 20 tys. ludzi.
                Jak ktoś organizował choćby obóz harcerski na kilkadziesiąt osób, to wie jakie bzdury wygadujecie.
                Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                  W Niemczech ubogacacze wpadli na szatański plan:
                  https://wnet.fm/2020/03/23/w-rfn-nie...a-o-rewolucji/
                  Tam jest jeszcze kilka innych kwiatków:
                  Mówi również o skandalicznym zachowaniu niemieckich służb, czyli zarekwirowaniu 830 tysięcy maseczek, które leciały z Chin przez Niemcy do Włoch. Zrobiono to w związku z zakazem wywozu z Niemiec wszelkich lekarstw, środków medycznych i sanitarnych. Podobnie uczynili Francuzi ze środkami odkażającymi zmierzającymi na Wyspy Brytyjskie.
                  To tyle, jeśli chodzi o solidarność europejską...
                  Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                  Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                  ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta
                    Obóz przejściowy z namiotami dla 20 tys. ludzi.
                    Jak ktoś organizował choćby obóz harcerski na kilkadziesiąt osób, to wie jakie bzdury wygadujecie.
                    Nie do mnie z tym zarzutem.
                    Czytaj ze zrozumieniem.

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
                      Weekendowy rozkład jazdy w tygodniu. Co może pójść nie tak?

Potrzebna była by wersja weekend+ ale to pewnie za duża operacja logistyczna dla ZTM. Dla porównania Londyn dziś rano.https://www.thesun.co.uk/news/112325...irus-warnings/

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
                        Weekendowy rozkład jazdy w tygodniu. Co może pójść nie tak?

Tyle było oburzenia i gównowpisów u różnej maści dzbannikarzy czy celebrytów, żeby zamykać kościoły. A okazało się, że kurie czy tam parafie podeszły do tego bardzo rozsądnie. Gdzie teraz te głosy oburzenia u tych zatroskanych o obywateli dziennikarzy?

Druga sprawa - jak jest kampania, to kandydaci bardzo chetni do przejazdu srodkami komunikacji i jebniecia sobie foty - moze teraz nie zabraknie odwagi na taki czelendż? Dajesz Czaskoski. A nie, ty chyba spierdoliles na L4.

Komentarz

• Może coś na polepszenie humoru, z życia wzięte od koleżanki Żony która pracuje w przychodni i dzwoni do pacjentów.

Koleżanka: będzie odwołana wizyta u dr Iksińskiego, bo przebywa na kwarantannie.
                          Pacjentka: a to nie może mnie przyjąć?

Komentarz

• Tak pisałem i zdania nie zmieniam.

Osoby wracające powinny być odizolowane od razu po przekroczeniu granicy.

W tym wypadku nie wiemy jak te osoby wracały do domów, wierzę że w sposób odpowiedzialny, transportem prywawtnym, że domownicy również przestrzegali zasad kwaranatnny.

Proszę nie porównuj organizacji obozy harcerskiego przez osobę prywatną czy instytucję do możliwości organizacyjnych całego Państwa, które powinno się zabezpieczyć na tę okoliczność. Jeśli taki pomysł odpadł w przedbiegach to jestem ciekaw dlaczego.

Jeśli to np. na wzór Tajwanu, służby transportują takie osoby do domu. I nie jest to rocket science żeby coś takiego zorganizować. Bo jak się okazało po kilku dniach już zostało to zmienione i np. stacja na lotnisku obsługuje odjazdy pociągów do konkretnych miejscowości wyłącznie dla pasażerów lotów.

A jeśli mogliby zostać na miejscu to władze powinny takiej pomocy udzielić na miejscu poprzez korpus dyplomatyczny.

Dwa rozwiązania owszem kosztowne które pomogłyby w zatrzymaniu tego szaleństwa.

Komentarz

• Super sprawa !!!
                              Już ponoć są po rozmowie z rządem itd.

Ok Kochani! Informuję przy czym robiłem ostatnie dni bardzo intensywnie... Ekipa moich kumpli zrobiła pierwszy polski respirator drukowany w 3D - w obecnej sytuacji może uratować niejedno życie, potrzebują pomocy lekarzy, ratowników, designerów, inżynierów https://t.co/eWg8W7Icps
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• @Mrugs Ja nie jestem zwolennikiem tępego klaskania na wszystko co rząd zrobi, ale dopierdalanie się o to czy tamto, w sytuacji jaka jest, nie ma sensu. I nic nie zmieni. Można było wiele rzeczy lepiej zrobić, tylko to widać teraz, po fakcie.
                                Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                                Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

Pracuję...
                                X