Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybory prezydenckie 2020

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    I jako forma zemsty za brak udziału w "debacie" dla springerowskich mediów. (zdaje się że oglądaliśmy to samo )
    Ja to słyszałem "na żywo"

Tymczasem "Fakt" poszedł na wojnę i wychodzi... jak zwykle

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Duda na agorowym nośniku

"W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Tak w zasadzie, to wszystko jest już jasne Mamy prezydenta

https://twitter.com/i/status/1279523978248404993

(Na YT nie ma bo jest usuwane - prawa autorskie i talkie tam, pozostaje tylko TT)
        Ostatnio edytowany przez Mayhe(L); [ARG:4 UNDEFINED].
        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Opcję niemiecką to my już mieliśmy w kampanii w 2011 roku ("Pan z niemieckiej redakcji?"). Wiadomo jak się wtedy skończyło.
          A dodajmy, że wtedy te sentymenty mogły chwycić dużo bardziej niż dziś (jakieś 1.000.000+ ludzi pamiętających okupację chodzących jeszcze wtedy po tym świecie).

Komentarz

• Tyle, że wtedy ktoś kogoś tak nazwał, a "dziennikarze" powiedzieli co ludzie mają o tym myśleć. Dzisiaj mamy masę prawicowych oddolnych i płatnych internetów, które natychmiast odnotowują i roznoszą fakty. W ogóle mam wrażenie, że kontrolując rynek informacji do 2015 w POKO i na ich zapleczu nikomu się nie chciało działać z własnej inicjatywy. Najlepszym przykładem jest tu sok z buraka sprzedawany jako oddolny, a jak się okazało opłacany przez PO i aktualnie w sztabie kandydata. Prawicowe internety (nie tylko pro-PiS) w ostatnich dniach ruszyły, jak w 2015. Przejrzałem trochę wczoraj i spośród rytualnie krytykujących Dudę z prawej flanki stanowisko "mamy wybór między bardzo słabym prezydentem i tragedią narodową - idźcie na wybory" nie jest podzielane praktycznie tylko przez środowisko "Najwyższego Czasu!".

POKO "grzeje się" w swoich bańkach informacyjnych na social-mediach blokując "niewłaściwe" głosy i najczęściej po prostu bluzgając "pisiorów". Ich agresja, w tym fizyczna, narasta z każdym dniem. Obserwacja tego i jak to może wpłynąć na przebieg drugiej tury to ciekawy eksperyment.

PS Ktoś na ten tydzień powinien zamknąć Sakiewicza w piwnicy
            Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Całe szczęście ze po drugiej stronie sami z gołębim sercem

https://streamable.com/5zllhn
              https://streamable.com/sr6gs8

Komentarz

• Fakt, że trzeba wynajdywać takie historie, by próbować "równoważyć" (co sam tu zrobiłeś) kolejne numery Nitrasa, z ostatnim usprawiedliwianym przez Trzaskowskiego jest najlepszym potwierdzeniem tego, co napisałem

A nie starczyłoby nawet na "zrównoważenie" występów POKO-towego celebryctwa w social-mediach

Komentarz

• widzę że pod tęczową banderą strasznie wrażliwi jesteście
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                    Fakt, że trzeba wynajdywać takie historie, by próbować "równoważyć" (co sam tu zrobiłeś) kolejne numery Nitrasa, z ostatnim usprawiedliwianym przez Trzaskowskiego jest najlepszym potwierdzeniem tego, co napisałem

A nie starczyłoby nawet na "zrównoważenie" występów POKO-towego celebryctwa w social-mediach
                    Jedyne co próbuje zrównoważyć to twoje wypowiedzi nacechowane hipokryzją. Ot tyle. Mnie Nitras jego partia i przyjaciele interesuja tyle
                    co zeszłoroczny śnieg wiec żaden moj interes w tym żeby go bronić czy porównywać żeby pokazać ze inni tez tak robią. Swoją droga to znamienite ze przez ostatnie 5 lat słyszymy „bo za peło”.
                    Wydaje mi się ze po prostu teksty tak niskich lotów jak wyżej nie przystoją takiemu komuś jak ty, zwłaszcza ze dla wielu tutaj jesteś wyrocznią
                    PS. Takich historii nie trzeba specjalnie szukać, one się pojawiają tak jak ta z Nitrasem.

TNTP coś często o tych pedałach wspominasz... Wiek się zgadza, reakcje identyczne- ciagle się tutaj wydzierasz, poglądy te same, który to ty? https://streamable.com/tiz44f

Ostatnio edytowany przez mski; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                      Jedyne co próbuje zrównoważyć to twoje wypowiedzi nacechowane hipokryzją.
                      Jak ją wykażesz - daj znać

Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                      Mnie Nitras jego partia i przyjaciele interesuja tyle co zeszłoroczny śnieg wiec żaden moj interes w tym żeby go bronić czy porównywać żeby pokazać ze inni tez tak robią.
                      To w czyim interesie to robisz?

Swoją droga to znamienite ze przez ostatnie 5 lat słyszymy „bo za peło”.
                      Nie wiem, co słyszycie, ale ja pisałem o ostatnich dniach.

Wydaje mi się ze po prostu teksty tak niskich lotów jak wyżej nie przystoją takiemu komuś jak ty, zwłaszcza ze dla wielu tutaj jesteś wyrocznią
                      Obawiam się, że niskich lotów są raczej fakty, które opisuję I nie sądzę, bym dla kogokolwiek, gdziekolwiek był wyrocznią Nawet jeżeli na swoje wątłe możliwości próbuję tu opisywać i komentować multimedialny Matrix

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                        Całe szczęście ze po drugiej stronie sami z gołębim sercem

https://streamable.com/5zllhn
                        https://streamable.com/sr6gs8
                        Szkoda, że przemilczałeś dalszy ciąg historii z pierwszego nagrania.
                        Wyjaśniła, że z mężczyzną spotkała się następnego dnia po incydencie. - Musiałam wykonać pracę, żeby zobaczyć w nim nie tylko agresora, ale także zdobyć się na szczyty empatii i zrozumieć, co tu się wydarzyło. Wydaje mi się, że to się udało. On od samego początku mnie bardzo przeprosił, a ja na przeprosiny postanowiłam być otwarta - zaznaczyła.

- Mieliśmy bardzo ciekawą rozmowę, trwała godzinę. Spotkaliśmy się na poziomie ludzkim. Powiedziałam wtedy, że nie będę wnosić tej sprawy na policję, w związku z tym, że nie czuję już zagrożenia. Zostałam zapewniona, że to był wybryk. Nie miałam powodu, aby temu nie wierzyć, bo spotkałam na przeciwko siebie człowieka, słyszałam jego głos, widziałam jego emocje - powiedziała. W rozmowie z TVN24 dodała, że mężczyzna w trakcie incydentu był "bardzo pijany". - Kiedy wytrzeźwiał i zobaczył ten film, podobno bardzo to przeżył. Podczas rozmowy był bardzo przejęty i zawstydzony - powiedziała. - Usłyszałam, że nie wie, jak mógł to zrobić. Powiedział, że gdyby mógł cofnąć czas, to zrobiłby wszystko, aby to się nie wydarzyło - dodała.
                        Trzaskowski odnosząc się do tej sytuacji, zdiagnozował problem:
                        Bardzo mi imponuje jej postawa. Pani postanowiła porozmawiać z osobą, która zrywała plakaty. Ta osoba była niesłychanie wzbudzona. Wzbudzona kłamstwami telewizji publicznej. Ten człowiek przeprosił panią. Mówił, że miał zszargane nerwy, prawdopodobnie po oglądaniu tych kłamstw i manipulacji - powiedział.
                        Ale jeżeli ta osoba by przeprosiła, jeżeli rzeczywiście przyznała, że te groźby nie były poważne, to myślę, że byłby to bardzo dobry przykład dla nas wszystkich, że można dalej ze sobą rozmawiać, że trzeba opanowywać nerwy i przestać słuchać telewizji, która przez cały czas manipuluje - tłumaczył.
                        Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta

Szkoda, że przemilczałeś dalszy ciąg historii z pierwszego nagrania.

Trzaskowski odnosząc się do tej sytuacji, zdiagnozował problem:

Podczas dyskusji z oszołomami polecam zakładanie maseczki i zatykanie nosa.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Noszenie maseczki jest niebezpieczne dla zdrowia zwłaszcza przy tej temperaturze

Rollercoaster sondażowy na tydzień przed ogłoszeniem wyników II tury.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                              Noszenie maseczki jest niebezpieczne dla zdrowia zwłaszcza przy tej temperaturze

Masz może wykresy popularności Piechocińskiego? Mogą być z wiosny.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                                Noszenie maseczki jest niebezpieczne dla zdrowia zwłaszcza przy tej temperaturze

Większość to tak naprawdę remis,bo różnice mieszczą się w granicach błędu statystycznego(o ile dobrze pamiętam,nawet 3%).
                                #MioduskiOut

Komentarz

Pracuję...
                                X