Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybory prezydenckie 2020

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Czy ktoś kumaty może wyjaśnić zwykłemu ,szaremu wyborcy PiS takiemu jak ja ,skąd ten opór co do zmiany terminu wyborów ??

Na moje oko więcej na tym tracą niż zyskują.
    Dodatkowa emerytura ma być wypłacona w kwietniu.
    W maju pewnie będzie zawieszone 500+, bo wpływy, za marzec i kwiecień, do budżetu będą żałosne.

Komentarz

Czy ktoś kumaty może wyjaśnić zwykłemu ,szaremu wyborcy PiS takiemu jak ja ,skąd ten opór co do zmiany terminu wyborów ??

Czemu tracą ?
      - Nikt nie prowadzi kampanii.
      - Na ten moment Duda wygrywa w pierwszej turze.
      - Korona mocniej lub jeszcze bardziej odbije się na gospodarce w kraju co wygeneruje nowe problemy/zadania , z którymi będzie trzeba się zmierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
        W maju pewnie będzie zawieszone 500+
        Aktualny przekaz dnia, czy własna fejkowa twórczość?

Komentarz

Teraz ma wygrana w cuglach, jak nie w pierwszej to drugiej rundzie.
          Na jesieni będzie taki dół gospodarczy ze nastroje wywrócą się do góry nogami.

Żeby nie było, ja jestem za odwołaniem nie z politycznego a społecznego wyboru. A wasze komentarze mam gdzieś
          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
            Czemu tracą ?
            - Nikt nie prowadzi kampanii.
            Duda prowadzi jako jedyny zresztą widać to było po ostatnim sondażu

Komentarz

• Choć jestem za Dudą, to jeżeli ta zaraza nie minie to w maju traci głosy starszego elektoratu (typu Radio Maryja) w obawie o własne zdrowie. Uważam, że powracająca emigracja jest albo za Bosakiem, albo za liberalną Kidawą.

Komentarz

• No tak. Prezydent Polski, w sytuacji bez precedensu, jaka ma miejsce w naszym kraju ma siedzieć w domu i unikać kamer! Bo pajace z KODu kwiczą, że robi kampanię
                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Ja np rozumiem, że w obecnej sytuacji prezydent powinien ze względu na własne obowiązki pojawiać się w różnych miejscach, i tam będą też kamery. Ale wizyta z kamerami w państwowej fabryce 70% roztworu alkoholu to jest żenada.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                    No tak. Prezydent Polski, w sytuacji bez precedensu, jaka ma miejsce w naszym kraju ma siedzieć w domu i unikać kamer! Bo pajace z KODu kwiczą, że robi kampanię
                    I ci sami pajace z KODu, którzy kwiczą, że PAD robi kampanię, pytają gdzie jest Kamiński

Oczywiście gdyby się schował, to kwiczeliby, że to piizda, a nie Prezydent.

Ziiiiiew

Komentarz

• Zamieszczone przez OrdoIurisLL Zobacz posta
                      Ja np rozumiem, że w obecnej sytuacji prezydent powinien ze względu na własne obowiązki pojawiać się w różnych miejscach, i tam będą też kamery. Ale wizyta z kamerami w państwowej fabryce 70% roztworu alkoholu to jest żenada.
                      Kiedyś to się nazywało wizyta gospodarska.
                      Bazinga!
                      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez OrdoIurisLL Zobacz posta
                        ...wizyta z kamerami w państwowej fabryce 70% roztworu alkoholu to jest żenada.
                        Wychodząc ze sklepu, co rzadko się ostatnio zdarza, i ja, i moja żona dziękujemy kasjerkom za to, że pracują. To niewielki gest, a bardzo ważny dla tych wszystkich osób, które naprawdę mają cykora, bo niespodziewanie dla siebie znalazły się na pierwszej linii frontu. Ryzyko jest wpisane w zawód żołnierza, policjanta, strażaka, ale najmując się do sklepu, człowiek nie zakłada, że będzie zagrożone jego życie.

Drugą sprawą są nastroje społeczne. W tych czasach - trudnych nawet nie dlatego, że ludzie masowa umierają, ale że prawdopodobnie zaraz zaczną - niepewność jutra jest ważnym czynnikiem osłabiającym morale społeczeństwa. W takiej sytuacji trzeba pokazać tym przestraszonym ludziom, że państwo działa, że produkuje broń, nawet jeśli nie jest to broń konwencjonalna tylko chemiczna...

Czy należy zatem zamknąć prezydenta w pałacu? Nie, podobnie jak premiera, ministrów czy marszałków Sejmu i Senatu. Niech wszyscy pokazują Polakom, że jesteśmy gotowi na tę wojnę. Tak, tak - Grodzki też. A to że akurat profesor Grodzki robi z siebie idiotę, to już nie jest wina PISu.

A jak już wygramy tę wojnę to

#Panie Prezydencie, zostań w pałacu!
                        Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                        Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                        ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Ogólnie po co ta dyskusja. Oczywiste jest że żadnych wyborów w maju nie będzie.

Komentarz

• A Warszawa od poniedziałku jest zamknięta i podzielona na strefy...

Edyta: Chodzi o zeszły poniedziałek...
                            Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                            Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                            ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez blazey-bialoleka Zobacz posta
                              Choć jestem za Dudą, to jeżeli ta zaraza nie minie to w maju traci głosy starszego elektoratu (typu Radio Maryja) w obawie o własne zdrowie. Uważam, że powracająca emigracja jest albo za Bosakiem, albo za liberalną Kidawą.
                              Powiem więcej - choć jestem za Dudą, to jeżeli wybory będą w maju, to straci również mój głos. I to nie dlatego, że będę bał się pójść na wybory. Nie pójdę na nie żeby choć w ten sposób pokazać swój sprzeciw wobec nieprzełożenia wyborów i wynikających z obecnej sytuacji nierównych warunków walki wyborczej.
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Powiem więcej - choć jestem za Dudą, to jeżeli wybory będą w maju, to straci również mój głos. I to nie dlatego, że będę bał się pójść na wybory. Nie pójdę na nie żeby choć w ten sposób pokazać swój sprzeciw wobec nieprzełożenia wyborów i wynikających z obecnej sytuacji nierównych warunków walki wyborczej.

O tym właśnie pisałem wczoraj. Ja też nie pójdę bo jeśli ktoś interes swojej partii przekłada nad życie obywateli to mój głos traci.*

*oczywiście mówimy o sytuacji jeśli epidemia nie zniknie w najbliższym czasie a na to się nie zanosi.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X