Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybory prezydenckie 2020

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Kodziarze kupią, jako jedyni, ale kupią. Myślę, że kiedyś jakiś psychiatra zrobi habilitację na opisie tej jednostki chorobowej.

Tylko bieda, że nikt więcej już tego nie kupi.
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
      Cieszysz się, przyznaj.
      Te wszystkie głupki pokroju Kidawy,Lisa,Budki już pewnie zacierają ręce z radości.A ty razem z nimi.
      Ale miękka fajo,zdziwisz się.
      wierzysz w co piszesz?

Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
      Ale oskarżeń,że ewentualny spadek PKB w obecnej sytuacji jest winą rządu,to chyba nawet KODziarze nie kupią...
      wspomniałem o tym?
      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

W przeciwieństwie do ciebie ,kodziarska mendo,wierze w Polskę.
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Cieszysz się, przyznaj.
          Te wszystkie głupki pokroju Kidawy,Lisa,Budki już pewnie zacierają ręce z radości.A ty razem z nimi.
          Ale miękka fajo,zdziwisz się.
          W przeciwieństwie do ciebie ,kodziarska mendo,wierze w Polskę.
          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
            To są merytoryczne argumenty? Odkąd Kananejczycy wymyślili, a Fenicjanie, Grecy i Rzymianie udoskonalili alfabet, jest skuteczniejszy sposób na przekazanie informacji...
            Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
            ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
              To są merytoryczne argumenty? Odkąd Kananejczycy wymyślili, a Fenicjanie, Grecy i Rzymianie udoskonalili alfabet, jest skuteczniejszy sposób na przekazanie informacji...
              Ja Ci podałem argumenty powyżej, ale ich nie przyjąłeś, więc nie cwaniakuj.
              Dodam Ci jeszcze jeden, o którym nie pomyślałem wcześniej, a o którym jest głośniej teraz: potrzeba 200k ludzi do komisji wyborczych. Znajdziesz chętnych? Jak ich zabezpieczysz?

Komentarz

Ja Ci podałem argumenty powyżej, ale ich nie przyjąłeś, więc nie cwaniakuj.
                Dodam Ci jeszcze jeden, o którym nie pomyślałem wcześniej, a o którym jest głośniej teraz: potrzeba 200k ludzi do komisji wyborczych. Znajdziesz chętnych? Jak ich zabezpieczysz?
                Ty Hazardzista, nie rozpędzaj się z tym przekładaniem wyborów, bo totalnym znowu się odmienia i już chyba będą chcieli wyborów. Rozważają tylko, czy się nie wycofać, by uniknąć kompromitacji.
                Za chwilę będziesz musiał robić z siebie ******* i agitować za wyborami w maju.

Komentarz

Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                  Ty Hazardzista, nie rozpędzaj się z tym przekładaniem wyborów, bo totalnym znowu się odmienia i już chyba będą chcieli wyborów. Rozważają tylko, czy się nie wycofać, by uniknąć kompromitacji.
                  Za chwilę będziesz musiał robić z siebie ******* i agitować za wyborami w maju.
                  Jasnowidz jakiś? Uwielbiam, jak ktoś wie co ja uważam Towarzyszu, Ty mi nie mów jak mam się zachowywać i jak myśleć. te lata minęły.

Komentarz

Jasnowidz jakiś? Uwielbiam, jak ktoś wie co ja uważam Towarzyszu, Ty mi nie mów jak mam się zachowywać i jak myśleć. te lata minęły.
                    Za mało ikonek, a towarzyszu to do swoich kodziarzy się zwracaj. Nie interesuje mnie co uważasz, natomiast wiem, że ty i twoja kodziarska brać jesteście przewidywalni i prości w obsłudze jak młynek do kawy.

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                      Ty jeszcze chcesz od Hazardzisty argumenty jak jest on tutaj notorycznie obrażany?

Komentarz

• Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
                        Ty jeszcze chcesz od Hazardzisty argumenty jak jest on tutaj notorycznie obrażany?
                        Czyli jak inni obrażają Hazardzistę, to nie może mi odpowiadać merytorycznie? Do wyższy poziom abstrakcji, jak dla mnie.
                        Mimo wszystko myślę, że najważniejszym powodem, dla których ktokolwiek (w tym Hazardzista) nie podaje argumentów, jest po prostu ich brak.

→ brzytwa Ockhama

A do rzekomych wcześniej przytaczanych już się odniosłem - były nie na temat. Natomiast odpowiedź serią emotek sugeruje cofnięcie się interlokutora w rozwoju do czasów pisma obrazkowego i malunków w jaskiniach.

potrzeba 200k ludzi do komisji wyborczych. Znajdziesz chętnych? Jak ich zabezpieczysz?
                        Sam się zgłoszę...
                        A zabezpieczenie członków komisji jest równie proste jak wszystkich ekspedientek w sklepach. Dziś w Selgrosie widziałem wyznaczone strefy przy kasach, a pani przy kasie w rękawiczkach. Po mojej uwadze, że to zabezpiecza tylko ją, a wszystko, co zbierze od jednego klienta, przenosi na towary kolejnego, przyniosła całe pudełko nowych rękawiczek i przy mnie zmieniła na świeże!
                        Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].
                        ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Ok ale nie porównujmy zakupów do wyborów.
                          Je trzeba zrobić żeby przeżyć, natomiast wybory można przesunąć.
                          Kandydaci oprócz internetu nie mają, gdzie porozumiewać się z wyborcami. Zresztą nawet debatę będzie ciężko zorganizować. Nie wiadomo do kiedy taka sytuacja potrwa.
                          Prawda jest taka, że obecny czas to nie jest klimat do agitacji.

Komentarz

• Nikt nie porównuje. Pytanie było nie o kampanię, tylko o komisje wyborcze. I tego też dotyczyła odpowiedź (ok, z dygresją nie na temat). Zabezpieczenie członków komisji nie jest trudniejsze niż sprzedawców. Twierdzę nawet, że jest łatwiejsze, bo nie będą musieli tak często zmieniać rękawiczek.

I znów, zgadzam się, że to nie jest wygodna kampania, o ile w ogóle możliwa. Tylko polskie prawo nie przewiduje z tego powodu przesuwania wyborów, o czym już pisałem. To, co proponuje opozycja, to jest instrumentalne traktowanie prawa, czyli wprowadzenie stanu klęski żywiołowej nie z powodu klęski żywiołowej, tylko z powodu chęci przesunięcia wyborów.
                            Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].
                            ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                              Nikt nie porównuje. Pytanie było nie o kampanię, tylko o komisje wyborcze. I tego też dotyczyła odpowiedź (ok, z dygresją nie na temat). Zabezpieczenie członków komisji nie jest trudniejsze niż sprzedawców. Twierdzę nawet, że jest łatwiejsze, bo nie będą musieli tak często zmieniać rękawiczek.

I znów, zgadzam się, że to nie jest wygodna kampania, o ile w ogóle możliwa. Tylko polskie prawo nie przewiduje z tego powodu przesuwania wyborów, o czym już pisałem. To, co proponuje opozycja, to jest instrumentalne traktowanie prawa, czyli wprowadzenie stanu klęski żywiołowej nie z powodu klęski żywiołowej, tylko z powodu chęci przesunięcia wyborów.
                              Pełna zgoda a na dodatek dla niecierpliwych - Alek, rząd nie może albo nie powinien walić z grubej rury od razu. Nikt z nas nie wie ile to jeszcze potrwa, więc rząd stopniowo wprowadza stany, na razie epidemii a za dwa trzy tygi jak się nic nie zmieni, pewnie i stan wyjątkowy albo na przykład klęski żywiołowej a następnie dopiero wyjątkowy. Nie wolno wprowadzać paniki i poczucia zagrożenia dla społeczeństwa bo się zaczną zamieszki i wojna domowa. Poza tym rząd musi przestrzegać prawa a te jest jasne w tym temacie.
                              P.S. Mądrości mapeta nie będę komentował, tymbardziej wycia jego niuni.
                              „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Czy ktoś kumaty może wyjaśnić zwykłemu ,szaremu wyborcy PiS takiemu jak ja ,skąd ten opór co do zmiany terminu wyborów ??

Na moje oko więcej na tym tracą niż zyskują.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X