Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybory prezydenckie 2020

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    A Andrzej robi kampanie...
    I bardzo dobrze, możecie sobie powyć, jak wygra w pierwszej turze.

Czy 205 chorych to już "masowe występowanie [..] chorób zakaźnych ludzi", co może być powodem ogłoszenia stanu klęski żywiołowej?

To by oznaczało, że rząd powinien ogłaszać taki stan co rok...
    http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epi...0/G_20_03B.pdf

Tylko w ciągu jednego tygodnia (8-15 marca) tego roku, ponad 158 tysięcy chorych, z czego 1228 skierowanych do szpitala i 7 zgonów. A tendencja jest już wszędzie, poza woj. świętokrzyskim, spadkowa.

Z drugiej strony, może to jest jakiś pomysł? Już nigdy nie będzie w Polsce wyborów!

A my, w dostatku, będziemy wsłuchiwać się w Wasze jęki...
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta

Czy 205 chorych to już "masowe występowanie [..] chorób zakaźnych ludzi", co może być powodem ogłoszenia stanu klęski żywiołowej?

Tylko w ciągu jednego tygodnia (8-15 marca) tego roku, ponad 158 tysięcy chorych, z czego 1228 skierowanych do szpitala i 7 zgonów. A tendencja jest już wszędzie, poza woj. świętokrzyskim, spadkowa.

Z drugiej strony, może to jest jakiś pomysł? Już nigdy nie będzie w Polsce wyborów!

żyłka Ci pęknie od napinania. I włącz myślenie.
      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Komentarz

żyłka Ci pęknie od napinania. I włącz myślenie.
          No widzisz...
          Zamiast odnieść się merytorycznie do grypy i uzasadnić, w czym epidemia COVID-19 jest gorsza, już jęczysz. To zapewne efekt frustracji spowodowanej brakiem argumentów. Jeśli się mylę, przytocz je, a ja chętnie pomyślę, czy masz rację.
          Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
          ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

O kurde balans. To on takie teksty wali? Proponuję poczekać aż określi się, na kogo zamierza zagłosować.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

No widzisz...
              Zamiast odnieść się merytorycznie do grypy i uzasadnić, w czym epidemia COVID-19 jest gorsza, już jęczysz. To zapewne efekt frustracji spowodowanej brakiem argumentów. Jeśli się mylę, przytocz je, a ja chętnie pomyślę, czy masz rację.
              żartujesz? bo że ten z bejsbolem w awatarze i upadku z roweru na głowę nie kuma sytuacji to jeszcze zrozumiem. Poczytaj wątek o koronawirusie.

1. w maju możesz mieć tysiące ludzi na kwarantannie domowej.
              2. możesz generalnie nie mieć możliwości wyjścia z domu nawet będąc zdrowym
              3. aktualnie kandydaci nie mogę zbierać podpisów potrzebnych do zostania kandydatem
              4. biorowisko ludzi przy urnach może skonczyc sie tragicznie

itd itd.
              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Tak mapet, najpierw nie mogliście się doczekać pierwszego przypadku koronowairusa w Polsce, bo mysleliscie, ze PiS na tym się wyłoży.

Jak okazuje się, że PiS działa bardzo sprawnie, podejmuje dobre kroki, Polacy to zauważają, to "przełożyć wybory"

Na ten moment nie ma na to podstaw. Co nie znaczy, że tskowe nie pojawią się za np. 2 tygodnie. Oby nie. (I nie piszę tego z politycznego punktu widzenia).

Ale muszę cię mapet zmartwić, kiedy by się nie odbyly, to i tak wasza kandydatka dostanie srogi wpierdol

Komentarz

żartujesz? bo że ten z bejsbolem w awatarze i upadku z roweru na głowę nie kuma sytuacji to jeszcze zrozumiem. Poczytaj wątek o koronawirusie.

1. w maju możesz mieć tysiące ludzi na kwarantannie domowej.
                  2. możesz generalnie nie mieć możliwości wyjścia z domu nawet będąc zdrowym
                  3. aktualnie kandydaci nie mogę zbierać podpisów potrzebnych do zostania kandydatem
                  4. biorowisko ludzi przy urnach może skonczyc sie tragicznie

itd itd.
                  Który z tych argumentów jest uzasadnieniem stanu klęski żywiołowej, bo nie widzę? To są argumenty za przełożeniem wyborów, a nie o to biega. Jedyną możliwością przełożenia wyborów jest stan wyjątkowy (ograniczenie swobód obywatelskich - już słyszę wycie) lub stan klęski żywiołowej, który może być zgodnie z prawem ogłoszony wyłącznie w przypadku katastrofy naturalnej. No i o tę katastrofę się rozchodzi...

Oczywiście dobrze byłoby, jak mniemam, by to była większa katastrofa niż coroczna grypa.

No i najważniejsze, co się odwlecze, to nie uciecze. MKB wyłoży się niezależnie od terminu wyborów, chyba że zakleicie jej usta plastrem. Ale z wyglądu to też jakaś nieszczególna...
                  Zresztą najlepsza laska, jaka kiedykolwiek startowała na prezydenta (czyli numer Millera z p. Ogórek) też nie wypadła jakoś rewelacyjnie.

Słowo do Moderatorstwa: czy Hazardzista ubliża b. mniej niż ja Kijkowi? Tak pytam...
                  ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

.

Słowo do Moderatorstwa: czy Hazardzista ubliża b. mniej niż ja Kijkowi? Tak pytam...
                    ???
                    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                      O kurde balans. To on takie teksty wali? Proponuję poczekać aż określi się, na kogo zamierza zagłosować.
                      Nie wiem, czy chodzi o mnie, czy o Hazardzistę. Bo w cytowanym poście jestem tylko ja, a ja się określiłem. I nigdy nie robiłem z tego tajemnicy, że za młodu będąc członkiem UPR, w tym "grupy rozłamowej" p. Marka Dzierżawskiego (dla nieznajomych Mariusza, uprzedzając ew. łapanie na wykroku), od początku powstania głosowałem na PIS, choć wybierając kandydatów bliskich mojemu nurtowi, kiedyś Przemysława Wiplera, zanim zdurniał i wrócił do Korwina, obecnie Pawła Lisieckiego, prywatnie brata znajomej z uczelni.

Raz nawet głosowałem na Jarosława, choć przegrał wtedy z bulem i nadziejią (nadzieią?).

Miałem też przyjemność poznać osobiście śp. Lecha Kaczyńskiego, jeszcze jako prezydenta naszej stolicy.

Wracając do wyborów obecnych:
                      "Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
                      https://twitter.com/DWielowieyska/st...32476645675008

To jest to!

Panie Prezydencie, zostań w pałacu!
                      Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].
                      ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

Chodzi o tego głupka Hazardzistę. Mam go w ignorowanych a ukazał mi się dzięki Twojemu cytatowi. Sorczak za błąd techniczny.
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Panie Prezydencie, zostań w pałacu!
                          Niech zostanie, najlepiej do jesieni albo i do następnej wiosny.

tymczasem:
                          Nowa prognoza dla Polski od Morgan Stanley: 2020 PKB -3.6% r/r.

Komentarz

Cieszysz się, przyznaj.
                            Te wszystkie głupki pokroju Kidawy,Lisa,Budki już pewnie zacierają ręce z radości.A ty razem z nimi.
                            Ale miękka fajo,zdziwisz się.
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                              Chodzi o tego głupka Hazardzistę. Mam go w ignorowanych
                              +1

#teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                                Cieszysz się, przyznaj.
                                Te wszystkie głupki pokroju Kidawy,Lisa,Budki już pewnie zacierają ręce z radości.A ty razem z nimi.
                                Ale miękka fajo,zdziwisz się.
                                Ale oskarżeń,że ewentualny spadek PKB w obecnej sytuacji jest winą rządu,to chyba nawet KODziarze nie kupią...
                                #MioduskiOut

Komentarz

Pracuję...
                                X