Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybory prezydenckie 2020

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Nie napisałeś, ale napisałeś "według Midziego homofobia (czytaj wszelka krytyka pedalstwa) to najlepszy znak na to, że sam jesteś homosiem".

Jakby tego nie interpretować to miałeś na myśli, że ja homofob (dobry żart) uważam kogoś innego za homosia.

Jak już napisałem sam sobie wystawiasz laurkę, a ja wracam do pożyteczniejszych spraw.
    Nie ***** - to co napisałem w sensie logicznym oznaczało że
    ja jako według Ciebie homofob (żaden żart - oprócz tego, że ja uważam znaczeniowo słowo homofob za jakąś pedalską nowomowę) często gęsto jestem przez Ciebie indagowany o jakieś afiliacje z tym środowiskiem, co jest dla mnie kompletną aberracją. A o tym, że rzeczona homofobia dotyczy mnie chyba najlepiej świadczyło następne zdanie.

Raz jeszcze nie mam zamiaru się z czegokolwiek tłumaczyć bo nie było moją intencją pojechanie kogokolwiek (nawet Ciebie :lol ) od pedalstwa.
    I dlatego, że jeżeli ktoś to tak zrozumiał to przeprosiłem Szawara - bo staram się brać odpowiedzialność za to co piszę.
    Jak ktoś to rozumie opacznie to w sumie lata mi to koło ****** - pozostając przy tych kloacznych klimatach.
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Kuźwa, Wy tak na poważnie o tym, że jak ktoś oglądał DzP to może być zakwalifikowany do homocośtam czy lewakcośtam
      Mnie osobiście też ten serial wciągnął a raczej i bardziej jego dość skomplikowana i zaskakująca fabuła, a te dwa powyższe określenia pasują do mnie jak pięść do nosa.
      Do tego jestem od 37 lat fanem DM, a oni również w swoich tekstach bardzo często umieszczają treści lewackie.
      To tak tytułem dygresji do tego co tutaj przeczytałem.
      Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja już nic nie rozumiem.

"Przedterminowe wybory burmistrza Aleksandrowa Kujawskiego rozpoczęły się w niedzielę (26 kwietnia) rano bez przeszkód - poinformował dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego we Włocławku Jacek Kraszewski. Głosowanie odbywa się z zachowaniem środków ostrożności z powodu epidemii koronawirusa".

...."W niedzielę odbywają się również wybory uzupełniające do rady miasta Ciechocinka, położonego niedaleko Aleksandrowa Kujawskiego. O mandat po zmarłym radnym ubiega się czterech kandydatów. Głosowanie również odbywa się z zachowaniem rygorów sanitarnych. Rozpoczęło się zgodnie z planem i bez przeszkód".

https://fakty.interia.pl/kujawsko-po...za,nId,4461659

Jak się okazuje, w marcu i kwietniu było u nas kilkanaście takich, tradycyjnych wyborów. To są jakieś jaja. Ja wiem, że nie ta skala, ale kilkadziesiąt tysięcy głosujących to tez liczba. PKW organizuje tradycyjne wyboru i nikt nie widzi w tym problemu. Czy ci sami ludzie w Aleksandrowie Kujawskim głosując na burmistrza są bezpieczni, a głosując na prezydenta kraju są zagrożeni?. Obłuda.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
          Ja już nic nie rozumiem.

"Przedterminowe wybory burmistrza Aleksandrowa Kujawskiego rozpoczęły się w niedzielę (26 kwietnia) rano bez przeszkód - poinformował dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego we Włocławku Jacek Kraszewski. Głosowanie odbywa się z zachowaniem środków ostrożności z powodu epidemii koronawirusa".

...."W niedzielę odbywają się również wybory uzupełniające do rady miasta Ciechocinka, położonego niedaleko Aleksandrowa Kujawskiego. O mandat po zmarłym radnym ubiega się czterech kandydatów. Głosowanie również odbywa się z zachowaniem rygorów sanitarnych. Rozpoczęło się zgodnie z planem i bez przeszkód".

https://fakty.interia.pl/kujawsko-po...za,nId,4461659

Jak się okazuje, w marcu i kwietniu było u nas kilkanaście takich, tradycyjnych wyborów. To są jakieś jaja. Ja wiem, że nie ta skala, ale kilkadziesiąt tysięcy głosujących to tez liczba. PKW organizuje tradycyjne wyboru i nikt nie widzi w tym problemu. Czy ci sami ludzie w Aleksandrowie Kujawskim głosując na burmistrza są bezpieczni, a głosując na prezydenta kraju są zagrożeni?. Obłuda.
          30 milionów vs kilkanaście tysięcy. Widzisz różnice?
          do sklepu tez możesz chodzić, ale nie jak w standardowa niedziele handlowa tylko masz limity.
          Wejście do lokalu wyborczego będzie następowało pojedynczo, na wezwanie, a w środku nie będą mogły przebywać więcej niż dwie osoby. Wyborcy otrzymają rękawiczki, długopisy jednorazowego użytku i maseczki.

Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

30 milionów vs kilkanaście tysięcy. Widzisz różnice?
            do sklepu tez możesz chodzić, ale nie jak w standardowa niedziele handlowa tylko masz limity.
            W liczbie tak, w niczym więcej. Gdyby było tak groźnie, kilka tysięcy zaraziło by miliony. Wzrostów zachorowań nie wdać. Od lutego był czas.

Odpowiesz mi, czy mieszkańcy Ciechocinka, Aleksandrowa i kilkunastu innych miejsc w Polsce w wyborach samorządowych są bezpieczni, a w prezydenckich nie?

Trochę dzisiaj tych wyborów jest, Tu następne;

"W Obrzycku uprawnionych do głosowania jest blisko dwa i pół tysiąca osób. Przedterminowe wybory samorządowe to pokłosie powołania na początku roku dotychczasowego włodarza miasta - Macieja Bieńka na stanowisko drugiego wicewojewody wielkopolskiego. W wyścigu o fotel burmistrza startuje ośmioro kandydatów. Lokal wyborczy w Zespole Szkół w Obrzycku pozostanie otwarty do godziny 21:00.

Dodajmy, że poza Obrzyckiem, wybory odbywają się dziś także w Kostrzynie i Gołańczy. W wyborach uzupełniających mieszkańcy wybiorą tam nowych radnych".

https://radiopoznan.fm/informacje/po...era-burmistrza

Komentarz

• Może wystarczy je po prostu rozciągnąć w czasie i po temacie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                Może wystarczy je po prostu rozciągnąć w czasie i po temacie.
                Od początku to piszę, sobota, niedziela, ew. jeszcze piątek i po temacie.

Komentarz

• Dokładnie. PiS oczywiście sra ogniem że niezdsycyplinowany elektorat wtedy bardziej ruszy i przegłosuje ten ich zdyscyplinowany, który to podział jest oczywiście z dupy i nieaktualny od lat.

Komentarz

• Proponuję latarnika w ramach rozrywki:
                    https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020...4789709125761a

U mnie tak:
                    Jakubiak -74
                    Żółtek- 70
                    Bosak -67%

A Wy ?

Komentarz

• Bosak, Jakubiak - 70%
                      Piotrowski - 65%

E: szkoda, że komitet prezydenta nie przedstawił odpowiedzi.
                      E2: zadziwia mnie tylko fakt, że Kosiniak na miejscu 5 - 62%, trzy ostatnie miejsca (od końca - Biedroń, Kidawa, Hołownia),
                      Ostatnio edytowany przez Mieczysław; [ARG:4 UNDEFINED].
                      „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Bosak - 69 % (jak dla mnie jedyna słuszna alternatywa), Jakubiak - 65 %, Żółtek - 55 %. Stawkę zamyka Kidawa.

Komentarz

• Stanisław Żółtek - 73 %
                          Władysław Kosiniak - Kamysz - 68 %
                          Krzysztof Bosak - 62 %

Komentarz

• Nie byłem ostatnio na bieżąco i trochę się pogubiłem, stąd pytanie: jakie opcje dot. terminu i sposobu przeprowadzenia wyborów wchodza aktualnie w grę?

Rozumiem, że ok. 7 maja zbiera się sejm po tym, jak senat odrzuci projekt dot. wyborów korespondencyjnych. Jeśli większość sejmowa odrzuci "weto" senatu, to wybory w formie korespondenycjnej 10 maja, tak? Czy możliwe, że 17 maja?

Jeśli gowinowcy się wyłamią, to co wtedy? Mogą się odbyć wybory tradycyjne (z korespondencyjnymi dla +60 i osobami w kwarantannie) 23 maja, czy taka opcja nie wchodzi w grę i trzeba choćby na 1 dzien wprowadzic ten stan nadzwyczajny i wówczas wybory najszybciej za 3 miesiace?

Foxx, TNTP, Jaco?

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                              Nie byłem ostatnio na bieżąco i trochę się pogubiłem, stąd pytanie: jakie opcje dot. terminu i sposobu przeprowadzenia wyborów wchodza aktualnie w grę?

Rozumiem, że ok. 7 maja zbiera się sejm po tym, jak senat odrzuci projekt dot. wyborów korespondencyjnych. Jeśli większość sejmowa odrzuci "weto" senatu, to wybory w formie korespondenycjnej 10 maja, tak? Czy możliwe, że 17 maja?

Jeśli gowinowcy się wyłamią, to co wtedy? Mogą się odbyć wybory tradycyjne (z korespondencyjnymi dla +60 i osobami w kwarantannie) 23 maja, czy taka opcja nie wchodzi w grę i trzeba choćby na 1 dzien wprowadzic ten stan nadzwyczajny i wówczas wybory najszybciej za 3 miesiace?

Foxx, TNTP, Jaco?
                              Ja liczę na 10 maja korespondencyjnie. Jeśli gowinowcy dopną swego, to 23 maja tradycyjnie + korespondencyjnie dla seniorów.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Ja w ogóle nie wierzę w 10.05. Prawnie - jeżeli część gowinowców uwali korespondencyjne - pozostają tradycyjne z korespondencyjnymi dla seniorów 17.05 lub 23.05. Jakiekolwiek rozwiązania dot. osób na kwarantannie wymagałyby oddzielnej ustawy, a więc dogadania się z Grodzkim w sprawie przeprowadzenia przez Senat. Stan nadzwyczajny na krótko "z powodu przełożenia wyborów". Nie wchodzi w grę. Zwłaszcza, że odpowiednie narzędzia już dała ustawa o walce z zagrożeniem epidemią. Jeżeli ja miałbym wprowadzać stan klęski żywiołowej, zrobiłbym to w związku... z nadchodzącą suszą.
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X