Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybory prezydenckie 2020

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja tam się do nich nie przyznaję i nie muszę ich znosić. Moja była z nimi od xx lat się przyjaźni i stąd moja cała wiedza tajemna.

Możesz mnie od faszystów, kodomistów i innych wyzywać, bo po mnie takie epitety kompletnie spływają, ale powiem tyle, że próbujesz śmieszkować w kwestii różnych tematów i innych użytkowników. Nie zgadzasz się z Szawarem, ale robisz już z niego jakiegoś zwolennika lewicowych i ciepłych motywów. Moim zdaniem sam sobie wystawiasz laurkę, słabą do tego.
    Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
      Ja tam się do nich nie przyznaję i nie muszę ich znosić. Moja była z nimi od xx lat się przyjaźni i stąd moja cała wiedza tajemna.

Możesz mnie od faszystów, kodomistów i innych wyzywać, bo po mnie takie epitety kompletnie spływają, ale powiem tyle, że próbujesz śmieszkować w kwestii różnych tematów i innych użytkowników. Nie zgadzasz się z Szawarem, ale robisz już z niego jakiegoś zwolennika lewicowych i ciepłych motywów. Moim zdaniem sam sobie wystawiasz laurkę, słabą do tego.
      To Ty się z nim nie zgadzasz
      Zwolennika tychże klimatów robią z niego jego gusta i guściki - w tym kontekście słowa o dyktaturze nie dziwią
      Zaś co do śmieszkowanie to Twa aktywność przecież do niczego innego się nie sprowadza.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jeśli ktoś twierdzi, że są zapędy dyktatorskie, a nie demokratyczne (moim zdaniem nieuprawione) to wyzywam go od lewaków i gejów.

Nie ma to jak wspomniana piękna laurka szacunku wobec innych.

I nie tu nie trzeba się śmiać, a zwyczajnie trochę mi Ciebie żal, ale tylko trochę, bo zaczynasz niewiele różnić się od szaki w stylu wypowiedzi.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Nie zapomnijmy o szczerych fanach "Seksu homoseksualnego bum bum ciao" którzy na spotkaniach autorskich ze swoimi idolami jednoczą się pod tęczową flagą
          Zapomniałes o Azorze.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Jeśli ktoś twierdzi, że są zapędy dyktatorskie, a nie demokratyczne (moim zdaniem nieuprawione) to wyzywam go od lewaków i gejów.

Nie ma to jak wspomniana piękna laurka szacunku wobec innych.

I nie tu nie trzeba się śmiać, a zwyczajnie trochę mi Ciebie żal, ale tylko trochę, bo zaczynasz niewiele różnić się od szaki w stylu wypowiedzi.
            Ty za to dajesz świadectwo tego szacunku nontoper.

Ja nikogo nie wyzywam tylko stwierdzam fakt - Szawarowi przeszkadza szczera dyktatura, ale za to serial w którym
            -połowa głownych bohaterów to klimat LGBT i na ichnie spotkania autorskie przychodzą jakieś cwelozy
            - motywem przewodnim jest jakaś komunistyczna pieśń
            - cała fabułą jest kontrkulturowa i lewacka
            - czarny charakter psychopata przed egzekucją każe śpiewać pieśni religijne/albo drugi z tychże czarnych charakterów w każdej scenie jest z krzyżykiem
            a oprócz tego jest niesamowitym gniotem i oprócz wskazanych przeze mnie treści niewiele ze sobą niesie
            to według Szawara jest on na propsie, a ja na to zwracam uwagę - dla Ciebie równa się wyzywaniu od lewaków i gejów no to raz, że grubo masz
            dwa to faktycznie mogę Wam zaśpiewać bella ciao bo sorry jestem bezradny i chyba faktycznie nie mój poziom dyskusji...czego zapewne szczerze żałujesz
            dałbym jakąś emotkę ale się boję, że mnie to jeszcze bardziej pogrąży smuteczek
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Mi serial nie podobał się, ale to nie powód aby komuś wypominać, że oglądając ten serial od razu stajesz się z automatu fanem LGBT etc. Wielu moich znajomych lubi ten serial, nawet bardzo, ale nie sądzę, aby byli lewakami, ale homoseksualistami, bo często mają żony, dzieci i daleko im od tych poglądów.

Ogólnie gusta kulturowe, a poglądy polityczne czasem mają taki rozdźwięk, że aż trudno to pojąć. Moja ciotka jako jedyna w rodzinie głosuje na PiS, ma smoleński ołtarzyk w salonie etc., ale jest fanką oper, muzyki, malarstwa, a także artystów o bardzo, ale to bardzo lewicowych poglądach.

Naprawdę miło się dyskutuje od rana, ale mam 500 maseczek do rozwiezienia dla seniorów na dzisiaj i muszę się wyrobić przed grillem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Zapomniałes o Azorze.
                Nie wiem czy przychodzą oni z Azorami, bo film "Dom z papieru : Globalny fenomen" autoamtycznie mi się otworzył po zakończeniu 4 sezonu tego gówna i jedyną rzeczą oprócz jakichś około filozoficznych popierdółek jaką mi się rzuciło to były pedalskie flagi.
                Ale ja dobrze wiem według Wiktorii Beczek i Midziego homofobia (czytaj wszelka krytyka pedalstwa) to najlepszy znak na to, że sam jesteś homosiem, więc czekam na pancze z Twojej strony i oczywiście na orkę w wykonaniu Midziego.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Midzi napisałem już 2 posty bez emotek - ten jest 3 - rozumiem, że poziom mojej zaradności rośnie ?
                  ***** jakie to proste.
                  Wydaj jakiś poradnik
                  Tylko tak szczerze to ciężko jest mi zachować teraz powagę...
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oba posty były bardzo merytoryczne i bez emocji. Doceniam. Szczerze.

Komentarz

Nie wiem czy przychodzą oni z Azorami, bo film "Dom z papieru : Globalny fenomen" autoamtycznie mi się otworzył po zakończeniu 4 sezonu tego gówna i jedyną rzeczą oprócz jakichś około filozoficznych popierdółek jaką mi się rzuciło to były pedalskie flagi.
                      Ale ja dobrze wiem według Wiktorii Beczek i Midziego homofobia (czytaj wszelka krytyka pedalstwa) to najlepszy znak na to, że sam jesteś homosiem, więc czekam na pancze z Twojej strony i oczywiście na orkę w wykonaniu Midziego.
                      Jak to nie dużo trzeba człowiekowi, którego zainteresowała fabuła DzP z napadem na bank i na mennicę, przez niektórych ludzi o odmiennej orientacji, by zostac nazwany homosiem. Masz niezłą polityczną sieczkę pod baniakiem. Dwa kroki ode mnie.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Serio tak łatwo przychodzi Ci nazwanie kolegi po szalu homosiem?
                        (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta

Serio tak łatwo przychodzi Ci nazwanie kolegi po szalu homosiem?
                          Gdzie ja coś takiego w podlinkowanym cytacie napisałem ??

Przecież to jest średnio poważne, że ja muszę Wam coś takiego tłumaczyć..ale ok

"homofobia (czytaj wszelka krytyka pedalstwa) to najlepszy znak na to, że sam jesteś homosiem"

i dla jeszcze ułatwienia percepcji

W następnym zdaniu napisałem "czekamM"

A to co napisałem odnosiło się mojego ciśnięcia z Midzim w którym on na każdą krytykę pedalstwa z mojej strony pisze coś o moich niewyimaginowanych znajomych krypto pedałach z hipster prawica. Dlaczego tak pisze to się już jego spytajcie.

A i jeszcze jedno jeżeli ktoś tak odczytał to co napisałem do Szawara to ni ***** nie było to moją intencją i szczerze dziwię się, że ktoś to tak odczytał - jak coś to sorry.
                          Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• O teraz wychodzi, że to ja nazwałem Szawara homosiem mimo, że przez dwie ostatnie strony go broniłem

TNTP jednak jesteś geniuszem odwracania kota ogonem.

Komentarz

O teraz wychodzi, że to ja nazwałem Szawara homosiem mimo, że przez dwie ostatnie strony go broniłem

TNTP jednak jesteś geniuszem odwracania kota ogonem.
                              gdzie odwracam cokolwiek ?
                              napisałem gdzieś, że nazwałeś Szawara homosiem ?
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nie napisałeś, ale napisałeś "według Midziego homofobia (czytaj wszelka krytyka pedalstwa) to najlepszy znak na to, że sam jesteś homosiem".

Jakby tego nie interpretować to miałeś na myśli, że ja homofob (dobry żart) uważam kogoś innego za homosia.

Jak już napisałem sam sobie wystawiasz laurkę, a ja wracam do pożyteczniejszych spraw.

Komentarz

Pracuję...
                                X