Wybory parlamentarne 2019

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • TNTP
    Legionista
    • 06.2009
    • 7085

    Jak narazie to ja o PiS nie przeczytałem tu praktycznie nic złego, natomiast znacznie więcej można dowiedzieć sie o stanie psychicznym jego krytyków.
    Zaś co do Wiadomości to pozdrówcie brata redaktora
    Lieber tot als rot!!

    Komentarz

    • Foxx
      Legionista
      • 08.2003
      • 12025

      Zamieszczone przez L..
      FOXX-ie naprawdę myślisz że wszyscy kochają PiS tak jak ty i nikt nie powinien tu pisać o nich złego słowa?
      Widzisz, ja w tym temacie piszę od dawna i jego czytelnicy i uczestnicy doskonale wiedzą, czy ten PiS kocham, czy też nie Poza tym wiele tu pada złych słów pod adresem rządzących, przy czym z mojej strony np. dot. merytorycznej cienizny ustaw przygotowywanych przez ludzi Ziobry (sądownicze uratował Duda, a spustoszenie po nowelizacji dot. IPN - Morawiecki). Szczegół polega na tym, że forumowicze krytykujący PiS zwykle robią to właśnie merytorycznie.

      Przywlekanie tu wrzutek najczęściej bez podawania źródeł, ale zwykle wyciśniętych z soku z buraka albo oko.press budzi tu tylko śmiech. I trochę rozrywki. To nie jest krytyka PiS.

      Od wielu lat przed kolejnymi wyborami przelatywały tu agitujące w ten sposób meteory. Gdzieś do 2015 dominowali korwiniści. Teraz to się zmieniło. W końcu Tusk stwierdził, że przejęli(ście) internet, bo wszystkie tradycyjne media zawłaszczyła kaczystowska władza

      Budka biorąc udział w debacie bez cienia wątpienia internet przejął
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

      Komentarz

      • Runi
        Legionista
        • 01.2012
        • 5847

        Zamieszczone przez L..
        Czepiasz się,to na pewno był przypadek
        To prawie tak jak z pojawieniem się w tematach politycznych kilku ananasków porejestrowanych w ostatnim czasie, bez jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej , bez jakiejkolwiek weryfikacji wrzucanych informacji pod wpływem podniecenia prosto z usłyszanej przed chwilą informacji od michników, lisów i całej tej zgrai.

        A jeszcze człowiek pamiętam jak w przeszłości mógł poczytać merytoryczne argumenty z drugiej strony.
        Ostatnio edytowany przez Runi; 55583.

        Komentarz

        • OrdoIurisLL
          Legionista
          • 08.2019
          • 75

          Zamieszczone przez Foxx
          Lepsze, że lider "chłopskiej" partii deklarując, jakież to dopłaty "załatwi" nie znał ani polskich, ani zagranicznych punktów odniesienia. Jeszcze lepszy szoł będzie za tydzień. Już teraz bezstronny gospodarz debaty, prywatny TVN naciska na PO, by koniecznie wystawili Kidawę

          Oczywiście popełniłeś ten post w reakcji na moje hydroherezje, wszak tylko z tego powodu tu się udzielasz
          Nie udzielam się tu (tzn. na forum) ze względu na Ciebie, czy Twoje hydroherezje. Pisałem, że w temacie warszawskich ścieków odzywam się po raz kolejny, bo czytam Twoje bzdury. Serio zastanów się następnym razem, zanim zarzucisz komuś brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. A swoją drogą ciekawie znosisz uwagi do Twoich postów - najwyraźniej jakakolwiek niezgoda to według Ciebie przejaw spisku, który zawiązuje jakaś tajemnicza siła z jakichś powodów, co do których jeszcze nie wyartykułowałeś przypuszczeń (przynajmniej wobec mnie), ale mogę się domyślać po wpisach innych osób, które kierowano w moją stronę. Każdy kto się z Tobą nie zgadza musi się tłumaczyć, że nie robi tego na zlecenie sztabu PO?

          Runi, jeśli uwagą o świeżo porejestrowanych użytkownikach bez wiedzy merytorycznej piłeś (również) do mnie, to zapraszam do przejrzenia moich postów i sprawdzenia jakie idiotyzmy wypisywał Foxx. Skąd je brał - nie mówił.

          Komentarz

          • bloniaq
            Administrator
            • 03.2011
            • 6192

            Zamieszczone przez Runi

            A jeszcze człowiek pamiętam jak w przeszłości mógł poczytać merytoryczne argumenty z drugiej strony.
            I co się stało z tymi osobami z drugiej strony, które pisały merytorycznie?
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

            Józef Mackiewicz

            Komentarz

            • Stout
              Legionista
              • 04.2007
              • 5669

              Czekają w ciszy na przesilenie wiosenne/jesienne.
              "Lubię sobie jebnąć piwo"

              Komentarz

              • Foxx
                Legionista
                • 08.2003
                • 12025

                Zamieszczone przez OrdoIurisLL
                Nie udzielam się tu (tzn. na forum) ze względu na Ciebie, czy Twoje hydroherezje. Pisałem, że w temacie warszawskich ścieków odzywam się po raz kolejny, bo czytam Twoje bzdury. Serio zastanów się następnym razem, zanim zarzucisz komuś brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. A swoją drogą ciekawie znosisz uwagi do Twoich postów - najwyraźniej jakakolwiek niezgoda to według Ciebie przejaw spisku, który zawiązuje jakaś tajemnicza siła z jakichś powodów, co do których jeszcze nie wyartykułowałeś przypuszczeń (przynajmniej wobec mnie), ale mogę się domyślać po wpisach innych osób, które kierowano w moją stronę. Każdy kto się z Tobą nie zgadza musi się tłumaczyć, że nie robi tego na zlecenie sztabu PO?
                Jeżeli tak bardzo mija się z prawdą - "przeciętna" oczyszczalnia, czy

                Zamieszczone przez OrdoIurisLL
                (...) to zapraszam do przejrzenia moich postów i sprawdzenia jakie idiotyzmy wypisywał Foxx. Skąd je brał - nie mówił.
                W tej dyskusji to ja swoje opinie podparłem źródłami. Oczywiście nic nie mówiąc. Nie gadam do monitora.

                A uwag do moich postów nie znoszę

                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

                Komentarz

                • bloniaq
                  Administrator
                  • 03.2011
                  • 6192

                  Zamieszczone przez Stout
                  Czekają w ciszy na przesilenie wiosenne/jesienne.
                  Ale dlaczego? Co ich powstrzymuje przed merytoryczną dyskusją?
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

                  Józef Mackiewicz

                  Komentarz

                  • bkt
                    Legionista
                    • 10.2007
                    • 3360

                    Nawet tutaj musicie sobie skakac do gardel? Ja wiem jedno, nie zaglosuje ani na PO(u mnie maja KO) ani na PIS.

                    Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

                    Komentarz

                    • Mieczysław
                      Legionista
                      • 10.2013
                      • 696

                      Zamieszczone przez bloniaq
                      Ale dlaczego? Co ich powstrzymuje przed merytoryczną dyskusją?
                      bloniaq jako że lubię czytać Twoje posty, to przedstaw proszę swoje zdanie na temat obecnej sytuacji, ewentualnie na kogo chciałbyś oddać głos. Piszę serio bo ciekawi mnie Twoje zdanie a cenię Twoje wypowiedzi.
                      „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

                      Komentarz

                      • bloniaq
                        Administrator
                        • 03.2011
                        • 6192

                        Dziękuję za dobre słowo.

                        Przed eurowyborami trzymałem mocno kciuki za Gwiazdowskiego. Szanse na rozkręcenie tego były minimalne, więc jakoś mocno mnie to nie zdziwiło. Na Konfederacji się zawiodłem już wcześniej. Dostali subwencję i ją przez ostatnie 4 lata przejedli, pokupowali sami od siebie banery itd. A można było naprawdę dużo zrobić. W związku z tym miałem głosować na PiS. Do momentu przemowy na temat płacy minimalnej. Biorąc pod uwagę to jak PiS realizuje swoje obietnice - no nie jestem w stanie się pod tym jakkolwiek podpisać. Ewidentnie nie jestem elektoratem Prezesa. Uzależnianie obywateli od państwa uważam za duży błąd. Kupowanie głosów moimi pieniędzmi uważam za bezczelność. W ankiecie zaznaczyłem Konfederację, ale na 99% nie pofatyguję się zagłosować.
                        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                        -------------
                        Jedynie prawda jest ciekawa

                        Józef Mackiewicz

                        Komentarz

                        • Mieczysław
                          Legionista
                          • 10.2013
                          • 696

                          Zamieszczone przez bloniaq
                          Dziękuję za dobre słowo.

                          Przed eurowyborami trzymałem mocno kciuki za Gwiazdowskiego. Szanse na rozkręcenie tego były minimalne, więc jakoś mocno mnie to nie zdziwiło. Na Konfederacji się zawiodłem już wcześniej. Dostali subwencję i ją przez ostatnie 4 lata przejedli, pokupowali sami od siebie banery itd. A można było naprawdę dużo zrobić. W związku z tym miałem głosować na PiS. Do momentu przemowy na temat płacy minimalnej. Biorąc pod uwagę to jak PiS realizuje swoje obietnice - no nie jestem w stanie się pod tym jakkolwiek podpisać. Ewidentnie nie jestem elektoratem Prezesa. Uzależnianie obywateli od państwa uważam za duży błąd. Kupowanie głosów moimi pieniędzmi uważam za bezczelność. W ankiecie zaznaczyłem Konfederację, ale na 99% nie pofatyguję się zagłosować.
                          Zgadzam się z Tobą co do Konfederacji ale ja od początku nie wierzyłem w powodzenie.
                          Co do PIS rozumiem rozczarowanie (sam będę jednak na nich głosował) ale wydaje mi się, ze nasze społeczeństwo jeszcze jest za mało świadome w sensie samodzielne i póki co (2-3 kadencje parlamentu, mam nadzieje jak najkrócej) powinno być prowadzone za rękę (by użyć delikatnej przenośni). Osobiście wierzę ze, to co odróżnia Naczelnika od reszty, to istnienie w polityce ze względu na misje a nie mamonę.
                          „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

                          Komentarz

                          • L..
                            Legionista
                            • 07.2019
                            • 405

                            Zamieszczone przez Runi
                            A jeszcze człowiek pamiętam jak w przeszłości mógł poczytać merytoryczne argumenty z drugiej strony.
                            Ale jak coś dla drugiej strony może być coś merytorycznego skoro swoją wiedzę czerpie z Tvp czy innych PISowskich mediów? Jeśli usłyszy o czymś o czym zapomniał wspomnieć Kurski to ta informacja jest tu wyśmiewana

                            Foxx-ie.Tych z KOD-ów jest tu pewnie wiecej ale nie piszą bo są tu obrażani więc pewnie dlatego jak sie pojawiają tak i znikają i tu pojawia sie ten problem o czym wspomina Runi że nie mogą z kimś dyskutować kto całymi dniami siedzi w telewizji party.. ee publicznej więc dla nich dyskusja z tutejszymi betonami jest bez sensu

                            Komentarz

                            • L..
                              Legionista
                              • 07.2019
                              • 405

                              Zamieszczone przez bkt
                              Nawet tutaj musicie sobie skakac do gardel? Ja wiem jedno, nie zaglosuje ani na PO(u mnie maja KO) ani na PIS.


                              Nawet Nieznani Sprawcy wiedzą ze jedni i drudzy są siebie warci i pchają się jak te świnie do koryta

                              Komentarz

                              • Mieczysław
                                Legionista
                                • 10.2013
                                • 696

                                Zamieszczone przez L..
                                Ale jak coś dla drugiej strony może być coś merytorycznego skoro swoją wiedzę czerpie z Tvp czy innych PISowskich mediów? Jeśli usłyszy o czymś o czym zapomniał wspomnieć Kurski to ta informacja jest tu wyśmiewana

                                Foxx-ie.Tych z KOD-ów jest tu pewnie wiecej ale nie piszą bo są tu obrażani więc pewnie dlatego jak sie pojawiają tak i znikają i tu pojawia sie ten problem o czym wspomina Runi że nie mogą z kimś dyskutować kto całymi dniami siedzi w telewizji party.. ee publicznej więc dla nich dyskusja z tutejszymi betonami jest bez sensu
                                Dla Twojej wiadomości: "Na Legii nie ma, nie było i nie będzie demokracji" a jak masz wątpliwości to podbij wiesz gdzie i kiedy.
                                „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

                                Komentarz

                                Pracuję...