Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybory - 26 maja 2019

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wybory - 26 maja 2019

Ankieta:
    Na kogo zagłosujesz w niedzielę?
    122
    1. Konfederacja
    43,44%
    53
    2. Biedroń i kumple
    0,00%
    0
    3. PKO i kumple
    1,64%
    2
    4. Prawo i Sprawiedliwość
    44,26%
    54
    5. Lewica i kumple
    1,64%
    2
    Kukiz 15
    9,02%
    11

The poll is expired.

Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Brakuje "na nikogo"

Komentarz

To jest ankieta dla głosujących. Niegłosujący mogą założyć oddzielną ankietę przecież.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Jak na razie wygląda na to, że w wyborach swój głos chce oddać aż 35 forumowiczów.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Jak ankieta będzie tajna to bedziesz miał więcej głosów
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

To jest ankieta dla kobiet i mężczyzn a nie dla pizdeuszy.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

2 głosy przy nr1 na liście PiS w pomorskim.
              Niestety ,moje województwo ,to gruby beton platformy.
              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Nie głosuję, ale jakbym głosował to w obecnej sytuacji tylko na PIS. Najgorzej że mi obwiesili Bonim pół miasta za to też by się mogli wziąć, rozumiem tablice ogłoszeniowe, witryny sklepów, ogrodzenia, ale wieszanie swoich podobizn na 20 latarniach z rzędu to przegięcie pały.

Komentarz

Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                  Nie głosuję, ale jakbym głosował to w obecnej sytuacji tylko na PIS. Najgorzej że mi obwiesili Bonim pół miasta za to też by się mogli wziąć, rozumiem tablice ogłoszeniowe, witryny sklepów, ogrodzenia, ale wieszanie swoich podobizn na 20 latarniach z rzędu to przegięcie pały.
                  Nie biorąc udziału w demokratycznych wyborach z automatu tracisz legitymację do wszelkiej krytyki sceny politycznej, a to fajna materia, jest o czym pogadać

Tak jest uczciwie: nie byłem, nie głosowałem – nie wypowiadam się / byłem, oddałem glos – więc się wypowiem

Pomyśl, możesz kogoś jednak poprzeć, możesz oddać głos nieważny, ale po prostu idź

Jeszcze dobrze się zastanów, bo niedługo Boniego możesz widzieć nie tylko na plakatach

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
                    Nie biorąc udziału w demokratycznych wyborach z automatu tracisz legitymację do wszelkiej krytyki sceny politycznej, a to fajna materia, jest o czym pogadać

Tak jest uczciwie: nie byłem, nie głosowałem – nie wypowiadam się / byłem, oddałem glos – więc się wypowiem

Pomyśl, możesz kogoś jednak poprzeć, możesz oddać głos nieważny, ale po prostu idź

Jeszcze dobrze się zastanów, bo niedługo Boniego możesz widzieć nie tylko na plakatach

Widać najwyraźniej nie ma na kogo zagłosować. Prawo do krytyki ma, skoro pracuje i płaci podatki.

Komentarz

Jak nie ma na kogo głosować, to warto iść i oddać głos nieważny, dlatego że w takiej sytuacji jest to najprostsza forma sprzeciwu przeciw wszystkim i jednocześnie ich symboliczna krytyka. Potem można swój wybór ogłosić wraz z uzasadnieniem. I to jest uczciwe.

Taka jedna pani Wiesia też nie chodzi na wybory, ale psy wiesza na wszystkich, bo ogląda dziennik telewizyjny – i taki tylko ma wpływ na rzeczywistość, że się naujada
                      OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                        Widać najwyraźniej nie ma na kogo zagłosować. Prawo do krytyki ma, skoro pracuje i płaci podatki.
                        No, ale ta jego krytyka jest realnie ośmiesza krytykującego - w stylu nie chodzę na mecze Legii, ale ***** piłkarza x,y,z jestem pierwszy.
                        Zaś teksty o "nie ma na kogo zagłosować" są po prostu śmieszne - i tak jak w 1 przypadku świadczą bardziej o tej osobie niż o chujowym poziomie klasy politycznej.

No chyba, że ktoś faktycznie przeanalizował te 70 ? osób na liście i nawet w selekcji negatywnej* wychodzi mu, że wszystko mu jedno - szczerze chciałbym poznać taką osobę

* i tutaj taki jednozdaniowy manifest do tych którzy krytykują wybór "mniejszego zła". Tak się składa że praktycznie wszystkie nasze życiowe wybory, tak właśnie wyglądają - no chyba że marzeniem większości Polaków jest wyjazd do Chorwacji, kupno 4 letniej Skody, czy tam mieszkanie w apartamencie o powierzchnie 60m2. Alternatywą dla takiego podejścia, jest odkrywcze stwierdzenie, że osobą z którą najbardziej się zgadzam co do poglądów politycznych jestem ja sam - no to wtedy to faktycznie wychodziłoby, że nie macie na kogo innego głosować.
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

Zamierzam zagłosować na Gwiazdowskiego, ale brakuje PFP w ankiecie.
                          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                          -------------
                          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                            Zamierzam zagłosować na Gwiazdowskiego, ale brakuje PFP w ankiecie.
                            Tworząc ankietę opierałem się na tym źródle:
                            https://nczas.com/2019/04/18/gwiazdowski-polegl-polska-fair-play-nie-zdolala-zarejestrowac-listy-ogolnopolskiej/

"
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Ankieta nosi tytuł "Na kogo oddasz swój głos?", a nie "Na kogo z komitetów zarejestrowanych w całej Polsce oddasz głos?". Na żaden z wymienionych w ankiecie komitetów głosować nie przewiduję, więc zadeklarowałem się pisemnie postem.
                              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                              -------------
                              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                              X