Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sondaż wyborczy (Warszawa)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    A jak skomentujesz ustawkę Jakiego z kibicem Legii na przystanku tramwajowym ? Poziom chyba podobny.
    ??
    I w związku z powyższym, to co by się nie działo na tym przystanku to poziom na bank nie był podobny
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

A jak skomentujesz ustawkę Jakiego z kibicem Legii na przystanku tramwajowym ? Poziom chyba podobny.
      Poziom śmieszności podobny.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
        poziom intelektualny "młodych" z PO to poziom jakiegoś dziecka z 6 klasy podstawowej a i tak nie wiem czy nie zawyżyłem.
        Ano właśnie. I nie tylko młodych.

Impotencja umysłowa platfusów wychodzi, gdy dane osoby idą na świecznik. Przykład Komorowskiego - był szefem MON, marszałkiem sejmu i dla osób postronnych, które nie siedzą non stop w polityce, wydawał się ogarniętym typem. Od czasu do czasu się wypowiedział, wszystkie media po swojej stronie, więc nie było trudnych pytań i generalnie wydawał się niegłupim typem. Ale jak przyszło co do czego, to wyszło, że to kompletny kretyyn.

Podobnie z Czaskoskim - mnie też się wydawał że w tej PO to jeden z bardziej ogarniętych. Oczywiście za samą przynależność do tej partii złodziei **** mu w dupę, ale były nawet pomysły, żeby oddac mu przewodnictwo w partii. No i typ trafia na świecznik i znów wychodzi, że to kompletny bałwan.

Już nie mówię o wpadkach, bo te zdarzą się każdemu - podczas kampanii oni są non stop przed kamerami i nie ma osoby, która by nie zaliczyła jakiejś gafy. Ale tu nei o to chodzi - wystarczy go posłuchać i typ nie ma pojęcia w zasadzie o niczym. Taki przykład młodego, postępowego, który całe życie był ciągnięty za uszy.

I przykład takiego PJK - jakby ci wszyscy nienawidzący PiS odłożyli na chwilę na bok tę nienawiść i obiektywnie spojrzeli na wywiady z nim (nie na same poglądy, bo mogą mieć inne, ale generalnie na wiedzę) i porównali to z liderem drugiego obozu, Schetyną, to jest między nimi PRZEPAŚĆ INTELEKTUALNA.

Tak samo z panią Wassermann - mamy przykład na komisji, gdzie ten smiec Brejza jest też prawnikiem, w podobnym wieku, ale pani Wassermann mógłby czyścić buty co najwyżej. Merytorycznie go zjada i wypluwa.

I mógłbym tak wymieniać i porownywac w kółko.

Podejście do PO mam mniej więcej takie jak w avatarze Jaca, ale jescze do niedawna myślałem, że mimo, że się z nimi w niczym nei zgadzam, to jednak są tam osoby inteligente, ogarnięte czy merytorycznie przygotowane. Teraz nie mam wątpliwości - oprócz tego, że to partia złodziei, to jest to partia stada baranów.

Komentarz

Wrzuć, nie widziałem tego.

Komentarz

http://telewizjarepublika.pl/pan-bie...awa,68568.html

Komentarz

POziom mega podobny, tak podobny, że filmik z RT jest obśmiewany przez tysiące ludzi, a tego Jakiego to oprócz Szawara nikt nie kojarzy

O mówisz i masz...i teraz proszę Cię o jakikolwiek dowód, że gościu jest związany ze sztabem PJakiego-PiSem...obstawiam, że będę musiał poczekać na te dowody trochę dłużej
              Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

Taa

Ciekawe co Czaskoski chciał osiągnąć z tą szybą? Pokazać, że jest zaradny? Przecież podkleić taśmą potrafiłoby 10 letnie dziecko.

Są tu na forum kobiety - może niech one się wypowiedzą, czy chciałyby mieć w domu meża/chłopaka, który taką szybę "naprawiłby" taśmą klejącą

A jeśli ktoś uważa, że wyszło na szybko i nie było innego wyjścia - zwyczajnie trzeba było tę szybę wyciągnąć i odłożyć na bok, zabiezpieczyć.

Przecież po takim podklejeniu, przy przeciągu, otwieraniu czy zamykaniu ta szyba pierdolnie i w najlepszym wypadku potłucze się na podłodze, a przy odrobinie pecha rozetnie komuś rękę

Nie wierzę, że to było ustawione, no nawet PRowcy PO nie mogą być aż takimi kretynami

Komentarz

Poważnie? Oba te filmy bawią Cię tak samo?

Komentarz

Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                    Poważnie? Oba te filmy bawią Cię tak samo?
                    Tak

Komentarz

Tak

Komentarz

Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                        To się nazywa samozaoranie...
                        Raz, że dalej czekam na te dowody
                        Dwa, co w zachowaniu PJakiego sprawia, że uważasz, że w tej konkretnej sytuacji zrobił z siebie debila ?
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

Nie no Szwar co ty porównujesz? Goguś poszedł na ubitą ziemię i wyszło tragicznie bo on sam jest tragiczny, co śmiesznego jest w filmie z Jakim? że to niby ustawka? szczerze, nie wydaję mi się. W plenerze może zdarzyć się wszystko, tutaj akurat trafił na zwolennika i wyszło ok jak dla mnie.

Komentarz

Jaro pod siedzibą sztabu Czaskoskiego

A tak w ogóle to uwaga na korki w centrum - na Nowogrodzką zjeżdżają TIRY z szampanem

Komentarz

Hop! Jeszcze tylko 7 dni do zakończenia ankiety.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Dlaczego nie ma Janusza w ankiecie?

Komentarz

Pracuję...
                                X