Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie tylko czy imprezę u Mazurka porównywać do wspólnej rozmowy i konsumpcji w Źródełku Legionistów "z prawa" i "z lewa" czy do spotkań, rozmów, a nawet biesiadowania kibiców z róznych klubów np. przy okazji kibolskiej pielgrzymki?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• bloniaq przyznałem Ci rację.
      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• księciuniu
        Szczerze pisząc nie widzę sensu w rozpatrywaniu jak i na ile można porównywać co do czego. Widzę sens w tym, żeby się każdy dla odmiany zastanowił nad odniesieniem słowa "normalność" do siebie, swoich poczynań, swoich emocji, a nie tylko używał go jako pałki na innych w codziennej "szermierce" politycznej niskiego szczebla.

boss_corleone
        A to przepraszam. Za bardzo przyzwyczaiłem się do Twoich sarkastycznych odpowiedzi. Mea culpa
        Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Pytanie tylko czy imprezę u Mazurka porównywać do wspólnej rozmowy i konsumpcji w Źródełku Legionistów "z prawa" i "z lewa"
          Dla mnie jest to to pierwsze, tylko zamiast "Legionistów" trzeba podstawić "polityków". Widząc multum sytuacji, gdy "twardzi" wrogowie, bez kamer spokojnie się dogadywali, patrzę z politowaniem ale w sumie pewnym zrozumieniem na tych których "konflikty" polityków grzeją i są gotowi umierać za partię matkę... jeszcze jak są przy korycie to luz, są częścią teatru, walczą o swoje, to odstawiają szopkę... ale tak pro publico bono ? Dla "wielkiej Polski" Lol. To żenada na maxa Natomiast żeby było jasne, to, że politycy potrafią się normalnie dogadywać i poza kamerami mają w d*pie swój twardy, fanatyczny elektorat to bardzo zdrowy objaw. Tak powinno być. Twardy elektorat, dlatego jest twardy, że wszystko sobie wytłumaczy i wszystko usprawiedliwi, nie należy się nim przejmować przez dłuuuugi czas, a możliwość dogadywania się z lewa i z prawa jest bardzo cenna. Myślę, że biba u Mazurka już zaowocowała nie jednym jakimś wspólnym biznesem/przedsięwzięciem na którym nawet pobocznie Polska może skorzystać. Natomiast czym innym jest olewka DDMu, jak tak można, skoro się w to wierzy, to straszny grzech to tak odpuszczać i określoną liczbę starszych i słabszych odsyłać na drugą stroną, aj waj. Dodatkowo czym innym jest, żenado-usprawiedliwienia nieobecności w sejmie, niczym dzieci w 4 klasie na pierwszych wagarach, ale do tego można się przywyczaić
          Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
          http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

Pytanie tylko czy imprezę u Mazurka porównywać do wspólnej rozmowy i konsumpcji w Źródełku Legionistów "z prawa" i "z lewa" czy do spotkań, rozmów, a nawet biesiadowania kibiców z róznych klubów np. przy okazji kibolskiej pielgrzymki?
            Jeśli juz koniecznie chcesz politykierów i ostatnią imprezkę porównywać do kibolstwa... To może trafniejsza będzie teoretyczna sytuacja w której ekipa chcąca uchodzić za poważaną i prawicową, dodatkowo wywieszająca przy każdej możliwej okazji GNLSy itd.. biesiaduje z st. pauli czy innym livorno

Komentarz

• itakpowiem
              Ja "koniecznie nie chcę", tylko takie porównania (w aspekcie pierwszej z przytoczonych przeze mnie możliwości) pojawiły sie w tym temacie zanim tu zawitałem, stąd moje, pół żartem pół serio, dywagacje

A co do tego z kim pić nie wypada, to faktycznie nawet na tych przykładowych pielgrzymkach przedstawiciele nielicznych, ale fanatycznych nie byli specjalnie poważani...

bloniaq
              To chyba Ty zacząłes rozważania odnośnie picia z muppetem w Źródle i stąd moja zagwostka.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

bloniaq
                To chyba Ty zacząłes rozważania odnośnie picia z muppetem w Źródle i stąd moja zagwostka.

https://sjp.pwn.pl/sjp/zagwozdka;2542428.html

A co do sedna posta: tak, ja zacząłem. Ale właśnie po to, żeby jako-tako obrazowo pobudzić samokrytyczne myślenie, a nie żeby dzielić włos na czworo w kwestii adekwatności porównania.
                Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Księciuniu trafiony
                  Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Oj tam, oj tam, literówka

Komentarz

• Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Tak się własnie zastanawiałem czy Angela tak biegle po polsku pisze, czy google tłumacz mu to tak ładnie przetłumaczył.

Komentarz

• BIESZCZADY w zeszły czwartek Wilczyce, które protestują w Bieszczadach od stycznia przeciwko wycince drzew (KTÓREJ TO NIE MA) podniosły alarm, że niszczona jest blokada od strony ich obozu. A tak wygląda protest dla protestu, sponsorowane. MIŁEGO DNIA PRAWI i SPRAWIEDLIWI

Błońska lubi to.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tygodnik Podhalański
                          @24tp_pl
                          "Byłem przybyszem, a przyjęliście mnie". Ktoś powiesił na krzyżu na Giewoncie nowy baner. Zdjęcie i film dostaliśmy od Przemka Sobczyka, który o poranku wybrał się na Giewont. Wideo : https://24tp.pl/n/86566 #Tatry #Giewont

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne żenujące, sejmowe wystąpienie Jachiry, tym razem na warsztat poszła Rota(m.in. Bóg = Tusk/Lempart):

https://twitter.com/i/status/1448531240295014400 - OSTRZEGAM, OGLĄDASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!(ja do końca nie dałem rady mimo, że filmik trwa "tylko" 1:07).

Komentarz

• Ach ci Polakowie i Węgrowie

Komentarz

• PiS jedzie już po całości, w Sejmie też będzie mur.

Komentarz

• Czy będziemy mieć POLexit? - YouTube

Obalenie kłamstw dotyczących rzekomego POLexitu.

Komentarz

Pracuję...
                                X