Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Benek
    odpowiedział(a)
    Już jest ponad 4 tys. Ale mimo wszystko jada z frajerem na tt równo.

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Perfidny atak na byłego posła Koalicji Obywatelskiej:
    https://tvp.info/48635505/nagranie-z...erskiego-ataku

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)

Posłanka Lewicy, feministka

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    klauzula sumienia prywatnego przedsiębiorcy. o to walczyliście.
    To nie płaczcie z gazetach jak w restaurcjach nie chcą obsługiwać pedałów. #klauzulasumienia

Bo jak klauzula sumienia przeciwko prawicy to spoko ale jak już identyczne zachowanie w drugą stronie to ładnie do wyborczej, że pedałów z knajp wypraszaja albo ulotek nie chcą drukować.

To właśnie Wy, lewaki rozpoczeliscie to i się skarzyliscie w mediach.

A zakaz sprzedaży książek Ziemkiewicza ale jednocześnie sprzedawanie książek propagujacych komunizm pokazuje tylko poziom osób zarządzających.
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Hazardzista
    odpowiedział(a)
    klauzula sumienia prywatnego przedsiębiorcy. o to walczyliście.

Zostaw komentarz:

• Mayhe(L)
    odpowiedział(a)
    Chyba zapowiada się proces, bo znając RAZa tak tego nie zostawi.. No ciekaw jestem. Swoją drogą ciekawa argumentacja:

Tak na marginesie przynajmniej się człowiek dowiedział, że z aledrogo współpracują te lewary od nigdywięcej.

Zostaw komentarz:

• looking1916
    odpowiedział(a)

Na Allegro kupisz wszystkie dzieła Lenina - realizatora i najważniejszego pioniera najbardziej zbrodniczej ideologii w dziejach ludzkości, bardzo żywej zresztą do dzisiaj.
    Kupisz na Allegro dzienniki Goebbelsa, który Żydów i Polaków wyzywał w nich od pluskiew i robactwa.
    Na Allegro kupisz nawet ,,Mein Kampf" Adolfa Hitlera.
    Ziemkiewicz? Nieee. On jest taki kontrowersyjny...

Allegro właśnie wycofało nową książkę Ziemkiewicza ze sprzedaży, na podstawie opinii antifiarskiego stowarzyszenia ,,Nigdy Więcej" - tak, doładnie tego samego, które w 2003 roku nagrodziło tytułem ,,Antyfaszysty Roku"...
    Simona Mola.
    Oszusta podającego się za ofiarę represji politycznych, który niedługo po otrzymaniu nagrody z premedytacją zarażał Polki HIVem.
    XXI wiek to sitcom w wersji live...!
    https://www.facebook.com/razproza/ph...XYcx&__tn__=-R

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• miaski
    odpowiedział(a)
    Ty tak serio czy tylko wrzucasz czyjś tekst?

Zostaw komentarz:

• Foxx
    odpowiedział(a)
    Kasa drukowana - również w UE i Stanach. To trochę zmienia.

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Foxx, naprawdę doceniam pióro i warsztat
    Dzięki

, ale moim zdaniem sobie sam robisz krzywdę stawiając się w pozycji naczelnego oponenta przeciwników obecnej władzy.
    Nie zwróciłeś uwagi na drobiazg. Uaktywniam się głównie w trzech motywach. Wrzucając info - ostatnio głównie dot. polityki międzynarodowej, reagując na polityczny trolling oraz polemizując z opiniami prezentowanymi jako opis rzeczywistości. Nie robię sobie krzywdy, bo to dobra rozrywka

Jak byłeś w "opozycji" zdecydowanie łatwiej można było prowadzić jakieś konstruktywne dysputy

Dla mnie niewiele się zmienia niezależnie od tego kto rządzi. Zawsze jestem anty względem tych co nie popieram.
    Tu leży sedno. Otóż ostatnia dekada wielu osobom uzmysłowiła, że na polskiej scenie odnowił się umowny podział z XVI w na stronnictwo polskie i niepolskie. Są też nowsze skojarzenia, tym razem z lewicą - kontynuacja patriotycznych tradycji PPR. Nie chodzi więc o jakieś wielkie poparcie, tylko z jednej strony postawę "nie żałuj róż, gdy płonie las". Z drugiej zaś - oczywiście wygodniej byłoby wykoncypować sobie typ idealny państwa i profilu profesjonalnego polityka i nabijać się z tego, co jest realnie. Ale to jednak zbyt łatwe i z mojej perspektywy zero zabawy

Czy oszczędnie gospodaruje prawdą to nie mi oceniać. Na pewno jest to mój punkt widzenia odnośnie postawy.
    Gdybyś napisał, że to Twój punkt widzenia (a nie opis rzeczywistości) - byłoby OK.

PS Z innej beczki. Ciekaw byłem, czy w wątku CPK przewinie się motyw, że środki na część lotniczą w dużej mierze mają pochodzić od prywatnych inwestorów, a na kolejową ze środków unijnych. To właśnie tę kasę Trzaskowski chciałby rozdać w kontekście korony
    ​​​​​

Zostaw komentarz:

• midzi
    odpowiedział(a)
    Oj coś z tym PSL-em widzę, że spóźniony parę lat?

Kasa drukowana na potęgę, a gizo jak zwykle nic takiego nie zauważa

Zostaw komentarz:

• gizo
    odpowiedział(a)
    Przecież już w lipcu nowelizacja z deficytem rzędu 50 mld zł+ będzie wprowadzona. Tylko muszą przeczekać wybory, gdyż jak by to wyglądało w kampanii wyborczej jakby nie było budżetu zbilansowanego (wszak ani razu im się nie udało mimo takiej genialnej ściągalności VAT, która na koniec roku po wypłacie zwrotów nie okazywała się aż tak genialna).

Źródło znam, ale nie powiem.
    Euro po 5 zł i to w kwietniu. midzi wam to mówi. Z deficytem budżetowym tudzież.
    Bzdury pleciesz i frajerów szukasz. pslpspslpslpsl

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X