Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Napisałem, że jeśli komuś tak leży na sercu, że treści nie pasują do dosłownie dorozumianego tematu, to optymalnym rozwiązaniem byłaby zmiana nazwy, a nie zakładanie nowego tematu, bo i tak te treści już się tu znajdują. Co nie znaczy, że dla mnie jest to optymalne rozwiązanie, bo dla mnie optymalnym rozwiązaniem jest status quo - ja z treściami tu nie mam żadnego problemu. Myślałem, że ta implikacja jest jasna i klarowna.

Tak szczerze, to się zastanawiałem, czy w swojej propozycji nie dodać Korwina gdzieś między Antkiem a Bolesławem, ale gość ma już jednak szczyt formy za sobą i nie wróżę mu tu bytności zbyt często. Natomiast np dla takiego posła Wilka takie towarzystwo to byłaby jednak niezasłużona nobilitacja. Jest dramatyczny, ale jeszcze musi się jeszcze trochę zasłużyć na takie towarzystwo. Ale śmiało. Niemniej nie jest to jakiś szokujący zwrot akcji z Waszej strony. Bosak jest w linkach. Sam wrzucałeś Jacku. I nikt (łącznie ze mną) nie widział w tym jakichś kontrowersji.
    Ależ Jacku, nie wiem skąd bierzesz takie sugestie. Przecież to nie mi coś przeszkadza i to nie ja podnosiłem, że coś jest nie tak z treściami, które tu się pojawiają.
    Zdrowia!

Zostaw komentarz:

• bloniaq
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta

Zdrowia!

Napisałem, że jeśli komuś tak leży na sercu, że treści nie pasują do dosłownie dorozumianego tematu, to optymalnym rozwiązaniem byłaby zmiana nazwy, a nie zakładanie nowego tematu, bo i tak te treści już się tu znajdują. Co nie znaczy, że dla mnie jest to optymalne rozwiązanie, bo dla mnie optymalnym rozwiązaniem jest status quo - ja z treściami tu nie mam żadnego problemu. Myślałem, że ta implikacja jest jasna i klarowna.

Tak szczerze, to się zastanawiałem, czy w swojej propozycji nie dodać Korwina gdzieś między Antkiem a Bolesławem, ale gość ma już jednak szczyt formy za sobą i nie wróżę mu tu bytności zbyt często. Natomiast np dla takiego posła Wilka takie towarzystwo to byłaby jednak niezasłużona nobilitacja. Jest dramatyczny, ale jeszcze musi się jeszcze trochę zasłużyć na takie towarzystwo. Ale śmiało. Niemniej nie jest to jakiś szokujący zwrot akcji z Waszej strony. Bosak jest w linkach. Sam wrzucałeś Jacku. I nikt (łącznie ze mną) nie widział w tym jakichś kontrowersji.
    Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Ja bym do nazwy tematu dodał jeszcze Konfa, Krul i jego kuce.

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Ja bym do nazwy tematu dodał jeszcze Konfa, Krul i jego kuce.

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Ależ Jacku, nie wiem skąd bierzesz takie sugestie. Przecież to nie mi coś przeszkadza i to nie ja podnosiłem, że coś jest nie tak z treściami, które tu się pojawiają.
    Zdrowia!
    Jeśli to jest tylko kwestia nazwy tematu, to mam jeszcze lepsze rozwiązanie - zamiast odpalać nowy, może po prostu moderacja mogłaby zmienić nazwę niniejszego - puryści będą maksymalnie zadowoleni - bo jak widać powyżej, treści niezwiązane z brzmieniem tematu i tak się już przewijały - i jednocześnie nie byłoby kłopotu z istnieniem dwóch równoległych tematów o identycznym przeznaczeniu. Proponuję: "PO.N, PiS, gazetka, Antek, Bolesław i reszta..." Win-Win Situation jak to mawiają w naszej sojuszniczej Ameryce.

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Ale "Panowie, policzmy głosy" to się nie spodziewałem z tej strony

Do jednego worka już na trybunach wrzucono razem z PiS i lewactwo z SLD i kucy z Konfy i zdradzieckie kurwy z PO. Przypominam:

Ale kto wie, może się okaże, że NS to też totalsi?

W każdym razie nadal nie widzę różnicy między wpadkami jednych i drugich. Może wpadka platfusów to coś zwykłego, a wpadka obozu PiS to metafizyka. Skoro nikt nie chce pomóc, to cóż - będę musiał przemyśleć to jeszcze raz sam. Może jakoś zrozumiem...
    Ok. Zwracam honor. Od teraz każdy dziennikarz z TVP, to to samo, co Lis i Olejnik. A każdy polityk PiS, to kaliber Bolka, Kijewskiego z KODu i Lempart ze Strajku Kobiet.

Myslalem, że głosowanie prawicy na Trzaskowskiego, to tylko na złość PiSowi, a to jednak po prostu nie ma różnicy

Zostaw komentarz:

• bloniaq
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)

Do jednego worka już na trybunach wrzucono razem z PiS i lewactwo z SLD i kucy z Konfy i zdradzieckie kurwy z PO. Przypominam:

W każdym razie nadal nie widzę różnicy między wpadkami jednych i drugich. Może wpadka platfusów to coś zwykłego, a wpadka obozu PiS to metafizyka. Skoro nikt nie chce pomóc, to cóż - będę musiał przemyśleć to jeszcze raz sam. Może jakoś zrozumiem...
    Zmieńcie mu admini nazwę tego tematu, bo nas zamęczy.

Zostaw komentarz:

• bloniaq
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Trzeba być niezłym totalsem, żeby wrzucać do jednego gara ludzi z TVP z Lisem, Olejnik, a wpadki lewactwa, zdradzieckiej, ryżej kurwy / Bolka z posłami PiS.
    Nie przesądzaj. Może to my się mylimy.

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Zaproponowałem głosowanie.
    Chyba to uczciwe rozwiązanie. Czy nie?
    Nie. Mniejszość chce narzucać wolę większości.

Trzeba być niezłym totalsem, żeby wrzucać do jednego gara ludzi z TVP z Lisem, Olejnik, a wpadki lewactwa, zdradzieckiej, ryżej kurwy / Bolka z posłami PiS.

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta
    "Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli"

​​
    zaakceptujecie, że poziom absurdu prezentowany przesz obie główne partie poltyczne w Polsce wzbił się jak satelity Eltona Muska albo dalej bedziecie tkwić na straży w poszukuwaniu myślozbrodni partyjni towarzysze

@Jaco

,,Czy popierasz aby wszystkie gafy politykow były umieszczane w jednym temacie, w jednym miejscu, tak aby nie tworzyć 3 juz tematu politycznego ani nie zaśmiecać głównego tematu Polityka kompromitacją kolejnej spierdoliny intelektualnej niezależnie jakie logo wpina sobię aktualnie w klapę"

​​​​
    Zaproponowałem głosowanie.
    Chyba to uczciwe rozwiązanie. Czy nie?

Zostaw komentarz:

• itakpowiem
    odpowiedział(a)
    "Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli"

​​
    zaakceptujecie, że poziom absurdu prezentowany przesz obie główne partie poltyczne w Polsce wzbił się jak satelity Eltona Muska albo dalej bedziecie tkwić na straży w poszukuwaniu myślozbrodni partyjni towarzysze

@Jaco
    Jak zostaną postawione pytania? Może to wyglądać tak:

,,Czy popierasz rozmywanie tematu o rudym KODdonie i jego pomagierach, przez wraże siły reakcji sprzeciwiające się fali dobrej zmiany jaka odmienia naszą Ojczyznę każdego dnia"

Lub

,,Czy popierasz aby wszystkie gafy politykow były umieszczane w jednym temacie, w jednym miejscu, tak aby nie tworzyć 3 juz tematu politycznego ani nie zaśmiecać głównego tematu Polityka kompromitacją kolejnej spierdoliny intelektualnej niezależnie jakie logo wpina sobię aktualnie w klapę"

​​​​
    Ostatnio edytowany przez itakpowiem; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X