Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Już byście się mogli przyzwyczaić że jest apolityczny wtedy kiedy ciśnie po Wielowieyskiej a okazuje się być platformianym trollem kiedy osmieli się cisnąć po PiSie. No bo przecież na 100% to nie jest kwestia tego że po prostu wyraża swoje własne zdanie na dany temat. Co to to nie.
    +1

Nie chcę tu występować w roli obrońcy Stanowskiego, ale jakoś nie pamiętam szydery z niego jak cisnął Lisowi czy Kuźniarowi

Komentarz

• Zamieszczone przez matador Zobacz posta
      bloniaq - ta platformiana pałka z forum SSC to ty,prawda ?
      Typowy przyklad tepoty umysłowej: nie zgadzasz się z czymś więc znakiem tego autor jest platformersem. Otóż nie, to nie ja. Ale rozumiem że w związku z Twoim tokiem rozumowania mam teraz poszukać "matadora" na forum absolwentów szkół specjalnych? Już pomijam że najwidoczniej jesteś obeznany z tym platformianym forum...
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
        Typowy przyklad tepoty umysłowej: nie zgadzasz się z czymś więc znakiem tego autor jest platformersem. Otóż nie, to nie ja. Ale rozumiem że w związku z Twoim tokiem rozumowania mam teraz poszukać "matadora" na forum absolwentów szkół specjalnych? Już pomijam że najwidoczniej jesteś obeznany z tym platformianym forum...
        No i po co ta agresja sympatyku partii miłości ? Jakoś nie wierzę,że to nie ty No niestety,też ubolewam,że 95 % użytkowników SSC to platformiano-nowoczesne pałki W sumie to zaglądam tylko do wątków inwestycji w Warszawie,a to nie moja wina,że platformiano-nowoczesne pałki nawet tam prawie codziennie wyskakują z Kaczyńskim,PiSem,Dobrą zmianą i tak dalej

ps. A matadora szukaj sobie gdzie chcesz
        Jedna jest siła w tym mieście ...LEGIA to potęga - a wy kim jesteście ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
          5zdań, Akcja Demokracja, Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Fundacja Batorego, Panoptykon, Fundacja Pole Dialogu, Greenpeace Polska, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy, Homo Faber, INPRIS, Kampania Przeciw Homofobii, Lambda Warszawa, Miłość nie wyklucza, Grupa Ponton, Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego, Sieć Obywatelska - Watchdog Polska, STOCZNIA, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej

Lista organizacji wspierająca protest przeciwko ustawom o sądach, dużo mówi ta lista
          Jak ich wspiera Watchdog Polska, to Kaczafiego chyba powinien wesprzeć Redwatch Polska
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
            On ma takie okresowe naloty kiedy to na siłę chce pokazać, że tak jak nie jest lewakiem nie jest i prawakiem i to ma być właśnie ta jego apolityczność, taki zagubiony chcący wszędzie zaistnieć starszy chłopczyk.
            No i akurat dzisiaj, Stano przejął się stanem wiarygodności TVPInfo i postanowił dać temu wyraz tworząc hasztag #PaskiGrozy i rozpoczynając dyskusję.

A ja słyszałem że Ursynów zaraz po Wilanowie to największa wylęgarnia napływowych platformerskich lemingów, która dostaje spiny, kiedy trzeba na HGW zagłosować albo obalać kaczora dyktatora, prawda to czy tylko plotki?
            Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez matador Zobacz posta
              No i po co ta agresja sympatyku partii miłości ? Jakoś nie wierzę,że to nie ty No niestety,też ubolewam,że 95 % użytkowników SSC to platformiano-nowoczesne pałki W sumie to zaglądam tylko do wątków inwestycji w Warszawie,a to nie moja wina,że platformiano-nowoczesne pałki nawet tam prawie codziennie wyskakują z Kaczyńskim,PiSem,Dobrą zmianą i tak dalej [emoji38]

ps. A matadora szukaj sobie gdzie chcesz
              Ach nie wierzysz. No to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Może jakoś przeżyje że świadomością że jakiś kodziarz w internecie myli mnie z jakimś podobnym nickiem z innego forum. Zapytalbym: to na ch.uj się pytasz skoro odpowiedź nie ma znaczenia ale na platformersko-kodziarski intelekt liczyć nie mozna więc od razu daje sobie spokój.
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                Jak ich wspiera Watchdog Polska, to Kaczafiego chyba powinien wesprzeć Redwatch Polska
                Albo ewentualnie Watchcat Polska
                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Myszka się wkurwi.ła i będzie znowu palić świeczki pod pałacem
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Myszka się wkurwi.ła i będzie znowu palić świeczki pod pałacem
                    Żeby się czasem sama nie spaliła.

Macierewicz też ostro się wkurvił
                    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
                    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
                    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
                    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
                    Że nie chciał, by go więziono, bito,
                    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

• https://twitter.com/Molto_Diavolo/st...92690949451777

Warszawiacy, idźcie pod Sejm! To są ostatnie godziny demokracji. Od Was zależy czy będziemy jutro w PRL-u czy w Polsce demokratycznej!

Ostatnio edytowany przez Mayhe(L); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Misiło, ta polityczna parówa

Komentarz

• Komentarz

• Dużo osób teraz pod Sejmem? Ktoś się kręcił, lub widział coś w TV?
                            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Dużo osób teraz pod Sejmem? Ktoś się kręcił, lub widział coś w TV?

teraz są pod pałacem prezydenckim i na wawelu bo myślą że Jaro przyjedzie. Pod samym sejmem chyba mało z tego co mi śmigneło w tv.

Komentarz

Dużo osób teraz pod Sejmem? Ktoś się kręcił, lub widział coś w TV?

Warszawiankę śpiewają.

Komentarz

Pracuję...
                                X