Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Swoją drogą chyba w kadencji 2007-2009 Ziobro próbował "otworzyć" zawody prawnicze, aby zwykły szary człowiek po studiach prawniczych też miał szanse na karierę w tym zawodzie ale wtedy mu to zablokowali, coś tak kojarze.
    Nie wiem jak z dostępem do zawodów prawniczych było w latach 2007-2009, ale aktualnie trzeba uczciwie powiedzieć, że czasy w których nie będąc z odpowiedniej rodziny nie miało się żadnych szans na zostanie radcą, adwokatem czy notariuszem co do zasady minęły. A przynajmniej w dużym stopniu minęły.

Bo tak interpretuje Twoje "zwykły szary człowiek", czyli jak rozumiem ktoś, kto nie ma "pleców", układów, kasy i rodziców od stu lat wykonujących zawody prawnicze.

Zatem bez większego wdawania się w szczegóły: teraz jest znacznie normalniej, niż było kiedyś.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Dokładnie o to mi chodziło. Jak jest teraz, nie mam pojęcia.

Ależ piękna jazda po Michniku na TVP INFO
      Ostatnio edytowany przez zie(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ano, dzisiejsze "Nie da się ukryć" (nadal trwa) bardzo grube, polecam.
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Internet nie przestaje mnie zadziwiać

Nie wiem kto to zrobił, ale to
          Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Polecam dzisiejsze obrady sejmu Kwik niesamowity
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Oglądajcie obrady koniecznie! Małgosia przemawia

Według pani prezes ludzie ufają sądom bo do nich chodzą i zgłaszają różne wnioski i sprawy....
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Polecam dzisiejsze obrady sejmu Kwik niesamowity
                  Nie tylko tam. Proponuję zerknąć na TT Tęczowego Krzysia. Wrócił chyba z urlopu i postanowił włączyć się do gry o wolność i demokrację. Jedzie od paru godzin po TVP

https://mobile.twitter.com/K_Stanows...30352523186177

Komentarz

• Widziałem, już go wyciszyłem
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Widziałem, już go wyciszyłem

Oczywiście Krzyś, jak to wielokrotnie deklarował jest apolityczny i nie bierze udziału w wojnie plemiennej.

Komentarz

• Już byście się mogli przyzwyczaić że jest apolityczny wtedy kiedy ciśnie po Wielowieyskiej a okazuje się być platformianym trollem kiedy osmieli się cisnąć po PiSie. No bo przecież na 100% to nie jest kwestia tego że po prostu wyraża swoje własne zdanie na dany temat. Co to to nie.
                        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                        -------------
                        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• On ma takie okresowe naloty kiedy to na siłę chce pokazać, że tak jak nie jest lewakiem nie jest i prawakiem i to ma być właśnie ta jego apolityczność, taki zagubiony chcący wszędzie zaistnieć starszy chłopczyk.

Komentarz

• 5zdań, Akcja Demokracja, Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Fundacja Batorego, Panoptykon, Fundacja Pole Dialogu, Greenpeace Polska, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy, Homo Faber, INPRIS, Kampania Przeciw Homofobii, Lambda Warszawa, Miłość nie wyklucza, Grupa Ponton, Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego, Sieć Obywatelska - Watchdog Polska, STOCZNIA, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej

Lista organizacji wspierająca protest przeciwko ustawom o sądach, dużo mówi ta lista

Komentarz

• bloniaq - ta platformiana pałka z forum SSC to ty,prawda ?
                              Jedna jest siła w tym mieście ...LEGIA to potęga - a wy kim jesteście ?

Komentarz

• Zamieszczone przez matador Zobacz posta
                                bloniaq - ta platformiana pałka z forum SSC to ty,prawda ?
                                Kolejny Dajcie jakiś przykład wpisu z tamtego Forum bo jestem ciekaw skąd te opinie ?
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X