Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ogólnie rzecz biorąc porażka na całej linii. Frekwencja słabiuteńka, na scenie te same odgrzewane ryje. Sporo ludzi przyszło zapewne z czystej ciekawości i gapiostwa. Prezes się śmiał jak oglądał

Komentarz

• "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Tu jeszcze lepsze. Na ziemi leży flaga Polski i ***** nie ma komu jej podnieść!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
          Nawet jak za dwa lata wygracie
          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
            Są już milimetr od przekroczenia granicy. Milimetr. I ludzie mogą uznać, że koniec z pobłażaniem i przymykaniem oka.

I nie mówię o śmieciach ze zdjęcia, bo oni tylko są przykładem (wymownym, ale jednak przykładem), a o całym tym szeroko rozumianym środowisku.
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
              Są już milimetr od przekroczenia granicy. Milimetr. I ludzie mogą uznać, że koniec z pobłażaniem i przymykaniem oka.

I nie mówię o śmieciach ze zdjęcia, bo oni tylko są przykładem (wymownym, ale jednak przykładem), a o całym tym szeroko rozumianym środowisku.
              Myślisz o wojnie domowej?

Komentarz

• Myślę o tym, że niektórzy ludzie mogą zacząć dawać im w ryj, czego do tej pory raczej nie było.

Od tego do wojny domowej baaardzo daleko, więc spokojnie.
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Komentarz

• Ale to ich wycie i bezsilność mi się podoba

Ulica? Coraz mniej ich przychodzi na te spędy.

Zagranica? Nie ma narzędzi.

Wybory za 2 lata? PIS ich miażdży w sondażach.

Majdan? Już widzę Lisa z Szubartowiczem na barykadach

Oni już wiedzą, że przegrali, stąd taki kwik czy puszczanie nerwów jak dzisiaj Szechterowi.

Ani kroku wstecz. Jest pięknie!

Jak ja tych skurwysynów nienawidzę

Komentarz

• a gdzie jest Bolek??nie opuścił jeszcze szpitala?
                    Ostatnio edytowany przez zie(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie jestem w stanie ocenić frekwencji wieczornej, ale frekwencja pod Sejmem, jak na skalę mobilizacji, bardzo słaba. Jeśli organizatorzy mówią o 10 tysiącach, dziennikarze kibicujący rządzącym o 4,5-5 tysiącach, to przyjąć można, że pewnie te powiedzmy 8 tysięcy było. Bardzo, bardzo mało.

Kręciłem się w tym czasie rowerem po centrum Warszawy, nad Wisłą setki ludzi, w knajpach na piwie setki ludzi, na rowerach setki ludzi, życie toczy się normalnie. Znakomita większość Warszawiaków uznała, że są lepsze rzeczy do robienia w taką pogodę w niedzielę, niż jakiekolwiek manifestowanie czegokolwiek.
                      Zapamiętał.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                        Nie jestem w stanie ocenić frekwencji wieczornej, ale frekwencja pod Sejmem, jak na skalę mobilizacji, bardzo słaba. Jeśli organizatorzy mówią o 10 tysiącach, dziennikarze kibicujący rządzącym o 4,5-5 tysiącach, to przyjąć można, że pewnie te powiedzmy 8 tysięcy było. Bardzo, bardzo mało.

Kręciłem się w tym czasie rowerem po centrum Warszawy, nad Wisłą setki ludzi, w knajpach na piwie setki ludzi, na rowerach setki ludzi, życie toczy się normalnie. Znakomita większość Warszawiaków uznała, że są lepsze rzeczy do robienia w taką pogodę w niedzielę, niż jakiekolwiek manifestowanie czegokolwiek.

Mając po swojej stronie tvny, polsaty, gazietki, pseudo aktorów, dewiantów, feministki, jakiś kosmitów, ubeckich emerytów, świnie oderwane od koryta, antife, to cała ta demonstracja to porażka. Nawet jeśli było by ich 20 tysięcy. Ja wierze, sądząc po zdjęciach i filmach że właśnie tylko 5 tys. w tym z 1 tysiąc to ludzie którzy przyszli się pogapić na cyrk.

Komentarz

• Casual moim zdaniem ,danie im teraz w ryj ,to najlepsze co może im sie zdarzyć.Jedyne na czym mogą cokolwiek ugrać,to to ,że PiS bije i morduje .
                          Choć takie zdjecia wkurviają na maksa ,to nie czas na kryteria uliczne.

Edit:Poprawiłem
                          Ostatnio edytowany przez Stout; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Ale ja jestem identycznego zdania i jestem ostatni, by do tego zachęcać.

Mówię tylko o tym, że wyobrażam sobie jak ludzie po drugiej stronie barykady widząc takie coś są wściekli i jakie myśli chodzą im po głowach. Bo to jest totalne zdziczenie, na które nikt tam na tej manifestacji nie reagował, nikomu to nie przeszkadzało.

W żadnej, najświętszej nawet sprawie nie stanąłbym z kimkolwiek z KODu czy Obywateli RP w jednym szeregu. Można dyskutować o reformie sądownictwa, można krytycznie oceniać niektóre jej aspekty, ale stanie z takimi ludźmi w jednym szeregu w jakiejkolwiek sprawie jest czymś, na co pozwolić sobie nie można.
                            Zapamiętał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                              Casual moim zdaniem ,danie im teraz w ryj ,to najlepsze co może im sie zdażyć.Jedyne na czym mogą cokolwiek ugrać,to to ,że PiS bije i morduje .
                              Choć takie zdjecia wkurviają na maksa ,to nie czas na kryteria uliczne.

Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Komentarz

Pracuję...
                                X