Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Byłem dziś na obiedzie firmowym. Gadka szmatka, towarzystwo międzynarodowe, miejsce spotkania w kraju zachodnim. Temat zahaczył jakiś problemów z tego kraju, po czym ni stąd ni zowąd babka z Polski zaczęła opowiadać jak to jest źle w Polsce, przez nowy rząd. Jak trzeba mieć najebane w deklu, aby zagranicznemu gościowi - który does not give a shit about Poland - narzekać na własny kraj? Takie rzeczy to tylko ludzie z Platformy mogą robić, szkodząc nam wszystkim
    Jak rozumiem w odpowiedni sposób zareagowałeś i zagraniczny gość dostał też info od przedstawiciela drugiej strony polskiej barykady? Jaka była jego reakcja na Twoje sprostowanie?
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
      Jak rozumiem w odpowiedni sposób zareagowałeś i zagraniczny gość dostał też info od przedstawiciela drugiej strony polskiej barykady? Jaka była jego reakcja na Twoje sprostowanie?
      Jej komentarz tyczył się obawy 'rozdawnictwa i problemów finansowych' ja skomentowałem, że mamy najlepsze dane ekonomiczne w historii, obruszyła się i stwierdziła, że 'po poprzednikach, i z czasem będzie gorzej'stwierdziłem, że 'czas pokaże'.

Gość był rozbawiony, że dwoje Polaków kłóci się o politykę, na jego oczach, na zwykłym obiedzie.. swoją drogą reszta rozmówców chciała się pożalić na jego kraj w kontekście prawicy, ale nie wydawał się podzielać ich lewicowych obaw choć odpowiadał kurtuazyjnie

Komentarz

• Z twittera:
        Rowan Giertych. Rozpierdoliło mi to konstrukcję.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
          Jej komentarz tyczył się obawy 'rozdawnictwa i problemów finansowych' ja skomentowałem, że mamy najlepsze dane ekonomiczne w historii, obruszyła się i stwierdziła, że 'po poprzednikach, i z czasem będzie gorzej'stwierdziłem, że 'czas pokaże'.

Gość był rozbawiony, że dwoje Polaków kłóci się o politykę, na jego oczach, na zwykłym obiedzie.. swoją drogą reszta rozmówców chciała się pożalić na jego kraj w kontekście prawicy, ale nie wydawał się podzielać ich lewicowych obaw choć odpowiadał kurtuazyjnie
          Ja tam myślę, że może i był rozbawiony sytuacją, ale mógł też być nieco zszokowany- niektórym pewnie nie mieści się bowiem w głowie jak można pluć publicznie do własnego gniazda, szczególnie w międzynarodowym gronie, bez żadnego właściwie powodu...

Dobrze, że zareagowałeś.
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Dobre porównanie
            Moja ciocia miała kiedyś pieska. Urocza bestia, ale strasznie niesforna. (W sensie, pies, nie ciotka!)

Ciocia nauczyła mnie paru prostych sztuczek jak sobie z nim radzić. Kiedy chciał się bawić, a ja akurat byłem zajęty, szarpał mnie za nogawkę. Wydzierałem mu wtedy nogawkę i odpychałem go ręką, i surowym tonem tłumaczyłem, żeby tego nie robił, po czym wracałem do swoich zajęć.

Podchodził wtedy drugi raz i powtarzał czynność. Ja również zrobiłem wszystko tak samo, i wróciłem do swoich zajęć.

Zwykle za trzecim albo za czwartym razem docierało do niego, że jego metody są nieskuteczne i że niczego nie wymusi na mnie siłą. Wtedy poddawał się i zajmował czymś innym.

Z opozycją totalną jest podobnie. Kiedy chcieli pozostać przy korycie, totalnie olewali społeczeństwo i jedyne na co marnowali czas i energię, to straszenie PiSem.

Kiedy już stracili władzę, w szoku i frustracji powtórzyli tę metodę - szczekali na PiS jeszcze głośniej, i jeszcze mniej skupiali się na poprawie swojego wizerunku.

Kiedy ich sytuacja coraz bardziej się pogarszała - dalej trzymali się kurczowo tej samej strategii, czyli: szczekanie i straszenie.

Za setnym razem, po dwóch latach wreszcie dotarło do nich, że ta prostacka strategia wcale nie poprawia ich sytuacji a tylko ją pogarsza, więc postanowili ją zmienić, czyli - przestali szczekać jak zawszone kundle (ze wścieklizną) na widok kota, i zaczęli merytorycznie walczyć o głosy wyborców.

A nie, czekaj. Nigdy to nie nastąpiło. Nadal, po tylu szansach na wyciągnięcie wniosków i udowodnienie, że nie są tylko zaplutymi debilami, nie robią nic oprócz szczekania, straszenia, pajacowania, rzucania pustych hasełek, które wyszły z mody jeszcze w Polsce Ludowej, i szarpania rządzących za nogawkę.

Wnioski nasuwają się same.

Totalna opozycja jest dużo głupsza niż pies mojej ciotki.
            https://www.facebook.com/razproza/ph...966745/?type=3

Komentarz

• Tusk ma nową ksywę na salonach Europy: " lokaj"

Komentarz

• Podobno dzisiaj kodziarskie parówy dostały lekko po turbanach w Radomiu
                Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                    Podobno dzisiaj kodziarskie parówy dostały lekko po turbanach w Radomiu
                    Po *** tyle prowokowali?
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Widać jak bardzo KODomici,Platfusy i reszta lewactwa czekała aż w końcu ktoś im dojebie nawet tak lightowo jak ta przekopka wczoraj. Na necie już wyją, że faszyzm podniósł podniósł łeb, że zaczynają bić ludzi o innych poglądach (jakby w ostatnich latah tego nie było) bla bla. Będą ciągnąć ten temat teraz na maxa.

Z czego finansowany jest ten ośrodek??? Zawsze nagłaśnia zdarzenia z jednej strony, a jak leją ludzi na np miesięcznicy smoleńskiej to milczą. https://www.facebook.com/osrodek.mon...4897388352065/

Zobaczcie to LOL https://twitter.com/PSzubartowicz/st...64200994242560
                      Ostatnio edytowany przez klamot1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A Melanż Trwa...

Komentarz

• Od 17:15, kobiecina o najdłuższym mi znanym nazwisku
                          oglądasz na własną odpowiedzialność

Komentarz

• Główny ekonomista PO:

Komentarz

• Komentarz

• https://twitter.com/andrzej_rzonca/s...43958732115970
                                Całe samooranko

A tutaj creme de la creme
                                https://twitter.com/andrzej_rzonca/s...50528966684672
                                Zamieszczone przez Rzońca
                                (100%-94%)*100%=100% Wierzę, że jest Panu choć trochę wstyd (i nie z tego powodu, że to Pan się pomylił)

I coś tak inteligentnego jest wykładowcą na Szkole Głównej Handlowej? :japierdole:
                                Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X