Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Pytanie złotego orła vel hazardzisty vel muppeta vel piotrka vel inne schrizofreniczne, alternatywne, może nawet transpłciowe tożsamości, o jakiekolwiek wyjaśnienia mija się z celem. Przeczytał na Onecie (chociaż podejrzewam, że bardziej zobaczył jakiegoś mema) krzykliwy nagłówek o szczuciu i przyleciał tutaj spocony

Zostaw komentarz:

• Złoty_Orzeł
    odpowiedział(a)
    Rozkazywać to mi może żona a nie typ na forum. Masz wszystko na tacy.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Ja sie kurła ciebie pytam, nie odsyłaj mnie w jakieś linki bo i tak nie kliknę.

Zostaw komentarz:

• Złoty_Orzeł
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

Ja jestem ciekaw tego "szczucia" pani posłanki Pawłowicz. Kogo i za co? Konkretnie.
    https://www.google.pl/amp/s/wiadomos...06016a%3famp=1

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

Za dużo czytasz chyba kryminałów bo masz jakąś manię prześladowczą. Na 10 postów 5 jest o mojej skromnej osobie. Jeszcze żebyś napisał coś konkretnego, a Ty tylko wyzwiska i pojazdy. Wyjdź na dwór, pooddychaj bo cię życie za mocno ciśnie.
    Ja jestem ciekaw tego "szczucia" pani posłanki Pawłowicz. Kogo i za co? Konkretnie.

Zostaw komentarz:

• Złoty_Orzeł
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Wiadomo, że dla takiego półgłówka jak ty muppet, zrozumiałe są wyłącznie memy, obrazki. Najlepiej z jakimś kontrowersyjnym tekstem. Ale ja np. lubię, (przy okazji danego wydarzenia, które mnie interesuje) poczytać prasę, również tą kodziarską, żeby dowiedzieć się w jakim świetle przedstawiają dane wydarzenie ci, a w jakim tamci. Czy to jest coś, co cię przerasta? Świadomość, że ktoś czyta książki, prasę z obu stron barykady, a nie tylko krzykliwe obrazki? Może jakbyś poszedł w tym kierunku, to przestałbyś się na forum notorycznie błaznić.
    Za dużo czytasz chyba kryminałów bo masz jakąś manię prześladowczą. Na 10 postów 5 jest o mojej skromnej osobie. Jeszcze żebyś napisał coś konkretnego, a Ty tylko wyzwiska i pojazdy. Wyjdź na dwór, pooddychaj bo cię życie za mocno ciśnie.

Zostaw komentarz:

• 19Christoph16
    odpowiedział(a)
    przestałbyś się na forum notorycznie błaznić.
    Tylko że muppety mają w naturze to że lubią sie błaznić. W końcu są stworzone do tego żeby dawać społeczeństwu jakąś rozrywkę (zazwyczaj niższych lotów)

Także nie powinniśmy zbyt wiele wymagać od Naszych Forumkowych Muppetow.
    Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)

co jest w tym poście pierdoleniem?

taka sama gównoburza jak o kablu była na twiterze z Pawłowicz i dzieckiem ze szkoły w Podkowie.

wróc kiedyś z jakąś merytoryką. Bo Twoje posty to zwykłe pierdolenie.
    Przeczytałeś już wyborczą?
    Wiadomo, że dla takiego półgłówka jak ty muppet, zrozumiałe są wyłącznie memy, obrazki. Najlepiej z jakimś kontrowersyjnym tekstem. Ale ja np. lubię, (przy okazji danego wydarzenia, które mnie interesuje) poczytać prasę, również tą kodziarską, żeby dowiedzieć się w jakim świetle przedstawiają dane wydarzenie ci, a w jakim tamci. Czy to jest coś, co cię przerasta? Świadomość, że ktoś czyta książki, prasę z obu stron barykady, a nie tylko krzykliwe obrazki? Może jakbyś poszedł w tym kierunku, to przestałbyś się na forum notorycznie błaznić.

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)

taka sama gównoburza jak o kablu była na twiterze z Pawłowicz i dzieckiem ze szkoły w Podkowie.

O twoich w takim razie nawet nie ma co pisać, pajacu.

Zostaw komentarz:

• Noris
    odpowiedział(a)
    To ja może niemerytorycznie...
    Powiem Ci Golden, że idealnie pasujesz do tego wątku.

Zostaw komentarz:

• Złoty_Orzeł
    odpowiedział(a)

Ale pier-olisz jak potłuczony.

Do tego jeszcze "szczującą" Pawłowicz. O co chodzi z tym szczuciem? Kogo poszczuła i czym bo coś mnie ominęło?

Jak się muppet nie zajmujesz / nie znasz na czymś / nie jesteś pewien źródła, ale czujesz podniecenie widząc jakiegoś newsa, to idź na chwilę do łazienki, ochłoń, pooddychaj kilka godzin. Bo później ludzie piszą, że pisowski beton aktywny, jak musi prostować twoje głupotki

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)

Ja się kablami nie zajmuje, tak samo jak szczującą Pawłowicz. Ale co do Orlemu - to Orlen miał straty 2,3 mld, a grupa Orlen miała zysk 3,4 mld (choć odpiszą jeszcze w wynikach 1 mld). A zysk grupy mają tylko dlatego, że dopisali 4,1 mld o zwiększenie wyceny Energii ktorą kupili od Sasina po mocnno zaniżonej cenie.
    Jak się muppet nie zajmujesz / nie znasz na czymś / nie jesteś pewien źródła, ale czujesz podniecenie widząc jakiegoś newsa, to idź na chwilę do łazienki, ochłoń, pooddychaj kilka godzin. Bo później ludzie piszą, że pisowski beton aktywny, jak musi prostować twoje głupotki

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)

Ja się kablami nie zajmuje, tak samo jak szczującą Pawłowicz. Ale co do Orlemu - to Orlen miał straty 2,3 mld, a grupa Orlen miała zysk 3,4 mld (choć odpiszą jeszcze w wynikach 1 mld). A zysk grupy mają tylko dlatego, że dopisali 4,1 mld o zwiększenie wyceny Energii ktorą kupili od Sasina po mocnno zaniżonej cenie.
    Ale pier-olisz jak potłuczony. Do tego jeszcze "szczującą" Pawłowicz. O co chodzi z tym szczuciem? Kogo poszczuła i czym bo coś mnie ominęło?

Zostaw komentarz:

• Złoty_Orzeł
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Adamczyk to idealnie podsumował

Wprowadzie telefon był podłączony, ale powiemy, że nie. Wprawdzie był zysk Orlenu, ale powiemy, że to strata. Wprawdzie szczepienia w Polsce przebiegają sprawniej niż w Niemczech, ale powiemy, że to dzięki Niemcom i ich kosztem. I tak to się właśnie odbywa.​​​​​​

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)

Wydaje mi się, że z Trójmiasta pochodzą najgorsze antypolskie ścierwa jeśli chodzi o totalną.
    Dulkiewicz, wesoła wdówka teraz musiała wykazać sie szajbuska Pomaska.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X