Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• midzi
    odpowiedział(a)
    Rozumiem, ze na forum bronisz PiS-u (99,9% postów w tematach politycznych) i o tym wszyscy wiedzą, ale powiem szczerze, że te punkty odniesienia mnie niewiele obchodzą.

Co jakiś punkt zapalny to Foxx na posterunku. Sorka, ale to właśnie słabo wygląda, czy tego chcesz czy nie.

Dla mnie nie ma problemu napisać, że PO to złodzieje. Podobnie, że PiS kradnie w biały dzień, bo pod wieloma względami niewiele się różnią z tym, że jedni kradli po cichu, a drudzy okradają obywateli na co dzień pod płaszczykiem "dobrej zmiany".

Zostaw komentarz:

• Foxx
    odpowiedział(a)
    W tajemnicy zdradzę tajne pojęcie ukrywane przez służby, mafie i loże - "punkt odniesienia"

Zostaw komentarz:

• midzi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Nie Ty jeden masz swoje informacje. Może zestawimy liczbę nowelizacji za PO bez korony z PiS z koroną i następstwami?
    Do końca świata i jeden dzień dłużej będą porównania odnośnie PO-PSL?

To, że PiS jest chujowy to nie znaczy, że zawsze trzeba się odnieść do tego jak było kiedyś

Zostaw komentarz:

• Foxx
    odpowiedział(a)

Nie Ty jeden masz swoje informacje. Może zestawimy liczbę nowelizacji za PO bez korony z PiS z koroną i następstwami?
    Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Nie uprawiam tutaj demagogi tylko piszę prawdę.

Użyłeś słowa "debilizm" w kontekście socjalizmu kosztem inwestycji i jestem absolutnie pewien, że robisz to tylko i wyłącznie dlatego, że propozycja jest od Trzaskowskiego, a nie od Morawieckiego.
    Bzdura, Należę do osób, które uważają że Polska ma historyczne "okienko" z szansą rewizji statusu w regionie. Przede wszystkim CPK, ale również sieć dróg, torów, rurociągów a także przekop mają tu kluczowe znaczenie. Osią mojej krytyki są więc potencjalne źródła finansowania, a nie nazwiska, czy deklarowane cele dla realizacji których Trzaskowski zwyczajnie nie miałby narzędzi jako prezydent.

Żadne inne socjalne propozycje PiSu nie spotkały się u Ciebie z negatywną reakcją, choć było ich multum.
    Pisałem już, że od szczegółowej krytyki PiS są tu inni. Ogólnie podsumowałem, że jest bardzo wiele ich działań i wyborów personalnych, które oceniam negatywnie. Z socjalu byłyby to np. "kolejne" emerytury.

O tym piszę i z tego się śmieję.
    Wywołując uśmiech - śmiejesz się z rzeczywistości, która nie istnieje.

Nie podzielam jednak twoich różowych okularów co do PiSu, bo jeśli chodzi o inwestowanie i zarządzanie to oceniam ich negatywnie.
    Twoje prawo. Nie narzucaj jednak swojego punktu widzenia. Inni też mają swoje prawo. Ja swoje opinie motywuję podając źródła. Nic więcej.

Również jeśli chodzi o budżet (pomimo najlepszych danych w historii PL nigdy nie udało się im wyjść na 0, a już niecały miesiąc po lockdownie zaczęli drukować pieniądze, dla mnie to żaden powód do dumy, będziesz mógł wrzucić pod koniec roku realny dług za 2020 (drukowanie+ukryty dług za 13/14 emerytury i porównać z najgorszym za PO, obawiam się, że porównanie Cię nie ucieszy)).
    Poczekamy, zobaczymy.

Zostaw komentarz:

• midzi
    odpowiedział(a)
    Przecież już w lipcu nowelizacja z deficytem rzędu 50 mld zł+ będzie wprowadzona. Tylko muszą przeczekać wybory, gdyż jak by to wyglądało w kampanii wyborczej jakby nie było budżetu zbilansowanego (wszak ani razu im się nie udało mimo takiej genialnej ściągalności VAT, która na koniec roku po wypłacie zwrotów nie okazywała się aż tak genialna).

Źródło znam, ale nie powiem.

Zostaw komentarz:

• Peace
    odpowiedział(a)
    Sorry, ale wobec skali demagogii nie chce mi się wchodzić w szczegóły. Wszystko jest na bieżąco w tematach politycznych na forumce. PO cięła socjal, wyprzedawała wszystko i w ustawach budżetowych zaniżała i tak wysoki deficyt, by rzecz kilka razy nowelizować. Tak to w sumie wyglądało. PiS rozbujał socjal, odzyskał część sprzedanych rzeczy, mocno inwestuje i stara się spinać finansowo nawet w czasie korony. Wszystko.

PS Pomijam już, że ten socjal z jednej strony daje impuls konsumpcyjny, a z drugiej jego rutynowe wypłaty mocno wsparły wiele rodzin w trakcie lockdownu.
    Nie uprawiam tutaj demagogi tylko piszę prawdę.

Użyłeś słowa "debilizm" w kontekście socjalizmu kosztem inwestycji i jestem absolutnie pewien, że robisz to tylko i wyłącznie dlatego, że propozycja jest od Trzaskowskiego, a nie od Morawieckiego. Żadne inne socjalne propozycje PiSu nie spotkały się u Ciebie z negatywną reakcją, choć było ich multum.

O tym piszę i z tego się śmieję.

A co do PO to nie mam zamiaru ich bronić, bo zawsze byłem ich przeciwnikiem i nigdy na nich nie głosowałem.

Nie podzielam jednak twoich różowych okularów co do PiSu, bo jeśli chodzi o inwestowanie i zarządzanie to oceniam ich negatywnie. Również jeśli chodzi o budżet (pomimo najlepszych danych w historii PL nigdy nie udało się im wyjść na 0, a już niecały miesiąc po lockdownie zaczęli drukować pieniądze, dla mnie to żaden powód do dumy, będziesz mógł wrzucić pod koniec roku realny dług za 2020 (drukowanie+ukryty dług za 13/14 emerytury i porównać z najgorszym za PO, obawiam się, że porównanie Cię nie ucieszy)).

Zostaw komentarz:

• Foxx
    odpowiedział(a)
    Ależ zmienia bardzo dużo.

Socjalne debilne pomysły PO - jak tak można, co za dzban chce przejadać pieniądze zamiast inwestować!
    Socjalne debilne pomysły PiSu - wspaniale, dbają o ludzi, pomagają ludziom co nie mają na chleb!
    Sorry, ale wobec skali demagogii nie chce mi się wchodzić w szczegóły. Wszystko jest na bieżąco w tematach politycznych na forumce. PO cięła socjal, wyprzedawała wszystko i w ustawach budżetowych zaniżała i tak wysoki deficyt, by rzecz kilka razy nowelizować. Tak to w sumie wyglądało. PiS rozbujał socjal, odzyskał część sprzedanych rzeczy, mocno inwestuje i stara się spinać finansowo nawet w czasie korony. Wszystko.

PS Pomijam już, że ten socjal z jednej strony daje impuls konsumpcyjny, a z drugiej jego rutynowe wypłaty mocno wsparły wiele rodzin w trakcie lockdownu.

Zostaw komentarz:

• Alejku Masalama Muhamad
    odpowiedział(a)
    Obecne środki przeznaczone na pomoc okazują się zbyt duże do wypłacenia, więc jaki sens ma ich zwiększanie?

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)
    Gratuluje za wrzucenie 3 identycznych postów nie na temat
    forum coś się pieprzy, albo lecą 3, albo wcale

Zostaw komentarz:

• Peace
    odpowiedział(a)
    Gratuluje za wrzucenie 3 identycznych postów nie na temat

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)

Socjalne debilne pomysły PO - jak tak można, co za dzban chce przejadać pieniądze zamiast inwestować!
    Socjalne debilne pomysły PiSu - wspaniale, dbają o ludzi, pomagają ludziom co nie mają na chleb!
    Ale przecież nie ma piniedzy na inwestycje bo pisiory wszystko przejadły wiec nie wiem o co cały ten zgiełk

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)

Ale przecież nie ma piniedzy na inwestycje bo pisiory wszystko przejadły wiec nie wiem o co cały ten zgiełk

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)

Ale przecież nie ma piniedzy na żadne inwestycje bo pisiory wszystko przejadły wiec nie wiem o co cały ten zgiełk

Zostaw komentarz:

• Peace
    odpowiedział(a)
    Nic nie zmienia faktu, że:

1. To debilizm
    2. Najgorsza forma socjalizmu - przejedzenie kosztem inwestycji

Zostaw komentarz:

• Foxx
    odpowiedział(a)
    Nic nie zmienia faktu, że:

1. To debilizm
    2. Najgorsza forma socjalizmu - przejedzenie kosztem inwestycji

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X