Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    Marek Markowski
    @panzer_w1959
    ·
    38 s
    Ma refleks Kosiniak Kamysz trzeba przyznać. Zaraz po poparciu Bolka stwierdził, że ten powinien przeprosić za wypowiedź o Morawieckim. No i Bolek wpis o poparciu skasował.Teraz blady strach padł na Konfederację.

Zostaw komentarz:

• Mayhe(L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Ehhh rozmienia się Lech Wałęsa na drobne...
    Tak? Dopiero teraz?

A może ten człowieczek rozmienił się na drobne kiedy to porzucił kobietę, której zrobił dziecko jeszcze w Popowie a następnie zwiał? Ktoś powie że błędy młodości. A może potem, kiedy przez lata dbał aby historia o jego nieślubnym synu nigdy nie wyszła na światło dzienne? I tylko dzięki pamięci mieszkańców i paru osób dzieciak ma godny nagrobek. A może wtedy kiedy podpisał współpracę z SB żeby lodówkę kupić? A może wtedy tak ok 74 roku, kiedy pytał SB czy może sie jeszcze przydać i żeby go nie gasili? A może wtedy kiedy będąc Prezydentem uruchomił cały podległy mu aparat państwowy aby zatuszować wyżej wymienione? A może wtedy kiedy prosił generała o świadectwo, ale jego prośba została zignorowana? Wybory 1,7% dopełniają skali upadku tego gościa. Reszta to już fantasmagorie magalomana.

Ale macie bohatera haha, w sumie współczuję

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)
    Już skasował

https://twitter.com/i/status/1181533366916730881

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Bolesław dziś wycofał poparcie dla KO( nazwa może być prorocza ) i poparł PSL, a jeszcze w niedzielę: " Nie muszę udowadniać, że jestem z wami, popieram was i będę na was głosował." Biedny Kosiniak Kamysz taki cios na koniec kampanii . Z niedzielnego bełkotu najbardziej urzekł mnie ten fragment "Mam informację, że oni w internecie was przekręcą. Że w wyborach do PE już was przekręcili."

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Nie, on za drobne nigdy nie działał.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X