Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• bloniaq
    odpowiedział(a)
    Jednak nie będę tego rozwlekał na więcej postów.

Budyń_70
    Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Poruszyłeś sprawę nieprzedłużenia aresztu ujebanemu po uszy Sławusiowi, który od lipca siedział w areszcie bez aktu oskarżenia, czy jakąś inna?
    No moim zdaniem bezsprzecznie poruszyłeś tę, i tylko tę sprawę.
    I nie wspomniałeś o bierności prokuratury, tylko wspomniałeś o działaniach sądu.
    Czy to, że nie wspomniałeś o bierności prokuratury, zmienia jakkolwiek stan rzeczywistości? Oczywiście nie - to jest ciągle ta sama sytuacja.

Czy to, że nie wspomniałeś o bierności prokuratury, sprawia, że cała sytuacja nie obciąża rządu?

Tak - o ile funkcjonujesz w lewackim paradygmacie, zgodnie z którym rzeczywistość jest podrzędna względem narracji. To na tej zasadzie mamy np udawać, że jak jakiś typ twierdzi, że jest kobietą, to znaczy, że nią jest. I jak na razie, to tak właśnie wygląda Twoja linia obrony - Ty nie napisałeś o tym jak się zachowała prokuratura, więc ten aspekt nie istnieje, rząd nie zrobił nic złego. "Stało się" to dopiero jak ja to nazwałem.

Natomiast jeśli jednak przypadkiem nie funkcjonujesz w tym paradygmacie (albo np funkcjonujesz podświadomie, ale rozumiesz, że to błąd), to rzeczywistość jest taka, jak opisałem w pierwszym zdaniu (no, powiedzmy, że sformułowanie "ujebany po uszy" znalazło się tam na Twój wniosek). Nie ma znaczenia, czy literalnie wymienisz aspekt bierności prokuratury, czy go przemilczysz. Takie są fakty. Nadal Sławek siedział w areszcie tyle ile siedział, nadal sędzia z Iustitii nie przedłużyła mu aresztu po tym jak nadal prokuratura nie potrafi go o nic oskarżyć od lipca. Jak chcesz się bawić w TVN, to raczej nie trafiłeś z publiką.

Ja rozumiem, że możesz być poirytowany jakimiś moimi passusami o projekcjach, czy o odwracaniu kota ogonem, bo się gdzieśtam, kiedyśtam z nimi nie zgadzasz. To reaguj na bieżąco, albo poczekaj aż faktycznie zrobię coś podobnego, ale nie ośmieszaj się próbując przedstawić powyższe jako jakąś analogię. Jakbym zaczął dyskusje np wmawiając Ci, że Ty to jesteś z tych wariatów, którzy chcieliby, żeby nieznany sprawca powiesił Sławka w celi aresztu, a Ty byś po prostu oczekiwał uczciwego procesu, to wtedy by ta wypominka o projekcji pasowała. Bo to w takich sytuacjach piszę o projekcjach. Projekcja polega na zmyślaniu, a ja sobie sytuacji z ośmioma miesiącami w areszcie bez oskarżenia nie zmyśliłem. Natomiast odwracanie kota ogonem, to właśnie udawanie, że jak nie znalazło się w Twoim wpisie słowo "prokuratura", to ten aspekt sprawy nie istnieje - a skoro nie istnieje to sprawa wygląda tak, że istnieje sędzia z Iustitii, która według głosów wielu internautów na polecenie Tuska uwolniła Sławka.

Swoją drogą - "artykuł" o tym co ludzie plotą na bazarze.

Zostaw komentarz:

• wklepack
    odpowiedział(a)
    Hehe ujebany po uszy ... jakby mieli mocne dowody (albo jakiekolwiek) lub nie byli partaczami (jedno nie wyklucza drugiego) to kurwizja by napierdzielala od rana do nocy.

Dawno byłoby po przedstawienu oskarżenia. A że nic nie mają, nie umieją ogarnąć tematu to areszt jest tylko dla zmiękczenia.

Zostaw komentarz:

• bloniaq
    odpowiedział(a)
    Poruszyłeś sprawę nieprzedłużenia aresztu ujebanemu po uszy Sławusiowi, który od lipca siedział w areszcie bez aktu oskarżenia, czy jakąś inna?

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Nie, to jest Twoja projekcja, w którą brniesz, jednocześnie na siłę przypisując mi coś, czego zupełnie nie poruszyłem, odwracając kota ogonem, pomimo, iż to wciąż jest efekt braku czytania ze zrozumieniem, przypadek - nie sądzę

Zostaw komentarz:

• bloniaq
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Jak byś przeczytal ze zrozumieniem, to byś doszedł do wniosku, że poruszyłem TYLKO temat sądów, które dziwnym trafem wypuściły na wolność ujebanego po uszy Sławusia.
    O tym co w tej kwestii zrobiła czy nie zrobiła przywołana przez Ciebie prokuratura nie ma w moim poście ani słowa.
    Do takiego wniosku można dojść czytając właśnie BEZ zrozumienia. "Dziwnym trafem" Zrozumienie polega na tym, że dziwnym trafem to mijają miesiące, a nie ma aktu oskarżenia dla człowieka ujebanego po uszy. Nie trzeba być sędzią z Iustitii żeby wreszcie przestać przedłużać areszt, a podkreślanie tej przynależności w każdym nagłówku i co piątym zdaniu w artykule, to jak rozumiem, ma na celu odpowiednie podniesienie ciśnienia pelikanerii, żeby szum z okolic skroni zagłuszył kiełkujące oczywiste pytania o to na co czeka prokuratura, skoro WSZYSCY WIEDZĄ ŻE SŁAWUŚ JEST UJEBANY PO USZY. No wszyscy, tylko nie prokuratura najwyraźniej. Areszt nie jest od zmiękczania, nie jest od karania. W poważnych państwach po 8 miesiącach, to gość ujebany po uszy, ponadawałby już imiona karaluchom w swojej celi. A śledztwo nie zaczęło się 8 miesięcy temu, tylko 8 miesięcy temu odtrąbiliśmy, że patrioci wreszcie rozbijają układ.
    Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    No ale bloniaq ma rację. Przedłużanie ludziom aresztu tymczasowego to ****** patologia. Jeszcze mógłbym zrozumieć, jakby sprawca został złapany na gorącym uczynku i prokuratura potrzebowałaby czasu na przygotowanie oskarżenia.

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Jak byś przeczytal ze zrozumieniem, to byś doszedł do wniosku, że poruszyłem TYLKO temat sądów, które dziwnym trafem wypuściły na wolność ujebanego po uszy Sławusia.
    O tym co w tej kwestii zrobiła czy nie zrobiła przywołana przez Ciebie prokuratura nie ma w moim poście ani słowa.

Zostaw komentarz:

• bloniaq
    odpowiedział(a)
    Ty o tym napisałeś. Ja to tylko nazwałem.

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

A podobno miało tu nie być o degrengoladzie obozu rządzącego...
    To po co tutaj o tym napisałeś...

Zostaw komentarz:

• bloniaq
    odpowiedział(a)
    Chyba niech żyje wolna prokuratura, która jest tak wolna, że przez 8 miesięcy aresztu nie potrafi postawić w stan oskarżenia Sławomira Nowaka - można powiedzieć, że legendę polskiej korupcji.

A podobno miało tu nie być o degrengoladzie obozu rządzącego...

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Sławomir "więzień polityczny" Nowak na wolności.

https://wpolityce.pl/polityka/546698...li-slowa-tuska

Niech żyją wolne i niezawisłe sądy

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Rozkazywać to mi może żona a nie typ na forum. Masz wszystko na tacy.
    Gdzie był jakiś rozkaz? Zyrbany jesteś w uj. Co ta Pawłowicz zrobiła?

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Pytanie złotego orła vel hazardzisty vel muppeta vel piotrka vel inne schrizofreniczne, alternatywne, może nawet transpłciowe tożsamości, o jakiekolwiek wyjaśnienia mija się z celem. Przeczytał na Onecie (chociaż podejrzewam, że bardziej zobaczył jakiegoś mema) krzykliwy nagłówek o szczuciu i przyleciał tutaj spocony

Zostaw komentarz:

• Złoty_Orzeł
    odpowiedział(a)
    Rozkazywać to mi może żona a nie typ na forum. Masz wszystko na tacy.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Ja sie kurła ciebie pytam, nie odsyłaj mnie w jakieś linki bo i tak nie kliknę.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X