Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Przygotowałem - przekopiowałem listę popierających KOD. W jednym miejscu, aby każdy się zapoznał. Oprócz pizzerii Dagrasso, TVN, Gazetki proponuje bojkotować:

Mistrzostwa Świata i Europy, Igrzyska Olimpijskie oraz zawody krajowe gdzie występują poniżsi sportowcy:

– Katarzyna Bachleda – Curuś (łyżwiarka szybka),

– Bartłomiej Bąk (strongman),

– Leszek Blanik (były gimnastyk),

– Zbigniew Bródka (łyżwiarz),

– Sebastian Chmara (były lekkoatleta),

– Leszek Ćmikiewicz (były piłkarz i trener),

– Jerzy Dudek (były piłkarz),

– Paweł Fajdek (lekkoatleta),

– Tomasz Frankowski (były piłkarz),

– Marcin Gortat (koszykarz),

– Iwona Guzowska (bokserka),

– Jarosław Hampel (żużlowiec),

– Otylia Jędrzejczak (pływaczka),

– Zofia Klepacka (windsurferka),

– Szymon Kołecki (były sztangista),

– Robert Korzeniowski (były chodziarz),

– Adam Kszczot (lekkoatleta),

– Czesław Lang (były kolarz),

– Marcin Lijewski (piłkarz ręczny),

– Jagna Marczułajtis (była snowboardzistka),

– Konrad Niedźwiecki (łyżwiarz),

– Małgorzata Niemczyk (siatkarka),

– Paweł Papke (były siatkarz),

– Przemysław Saleta (bokser),

– Artur Siódmiak (były piłkarz ręczny),

– Rafał Sonik (quadowiec),

– Luiza Złotkowska (łyżwiarka),
    Filmy, przedstawienia kulturalne w których występują poniższe postacje polskiej sceny kulturalnej:

– Artur Barciś,

– Maciej Englert,

– Jacek Fedorowicz,

– Janusz Gajos,

– Andrzej Grabowski,

– Krzysztof Kowalewski,

– Krzysztof Materna,

– Anna Nehrebecka,

– Daniel Olbrychski,

– Wojciech Pszoniak,

– Andrzej Seweryn,

– Jerzy Skolimowski,

– Danuta Szaflarska,

– Jerzy Trela,
    oraz inni znani i "lubiani" z polskiej smietanki towarzystkiej:

– Janusz Anderman (pisarz),

– Piotr Bałtroczyk (satyryk),

– Andrzej Blikle (cukiernik),

– Elżbieta Dzikowska (podróżniczka),

– Janusz Głowacki (prozaik),

– Andrzej Mleczko (rysownik),

– Krzysztof Penderecki (kompozytor),

– Witold Paszt (wokalista),

– Zbigniew Ścibor – Rylski (lotnik, żołnierz AK),

– Urszula Sipińska (wokalistka),

– Grzegorz Turnau (wokalista)

Komentarz

Po pierwsze jest to lista popierających Brąka przed wyborami w 2015r.

A po drugie np. Zosia Klepacka była na tej liście przez pomyłkę i nigdy nie popierała Komorowskiego czy PO.

ps. ponad połowa tych sportowców już pokonczyła kariery, więc nie wiem o jakie mistrzostwa, Igrzyska czy zawody w ich wypadku ci chodzi
      Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
        Przygotowałem - przekopiowałem listę popierających KOD. W jednym miejscu, aby każdy się zapoznał. Oprócz pizzerii Dagrasso, TVN, Gazetki proponuje bojkotować.
        Dzięki (sarkazm). Przynajmniej wiadomo kto jest kto. Ja tam większość z tych ludzi mam głębokim poważaniu od dawna. Płacz wielu z nich jest jak najbardziej zrozumiały, w końcu oderwano ich od koryta. Szkoda tylko paru osób, wydawały się rozsądne. Ale no cóż.
        Ostatnio edytowany przez Mayhe(L); [ARG:4 UNDEFINED].
        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
          Grupy posłów pełnią dyżury po 24h, a że część wpuszczają/wypuszczają jest podyktowane fizjologią. Ktoś w końcu musi donieść żarcie, perfumy, środki czystości, ubrania, szczoty, itp.
          Słusznie prawisz, powinni również rozpocząć rotacyjną głodówkę.

Komentarz

Ciekaw jestem która z "organizacji" wpadła na taki pomysł. Niestety nie podpisali się:

https://twitter.com/ErykMistewicz/st...82556225830912

Komentarz

Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
              Przygotowałem - przekopiowałem listę popierających KOD. W jednym miejscu, aby każdy się zapoznał. Oprócz pizzerii Dagrasso, TVN, Gazetki proponuje bojkotować:

Mistrzostwa Świata i Europy, Igrzyska Olimpijskie oraz zawody krajowe gdzie występują poniżsi sportowcy:

Filmy, przedstawienia kulturalne w których występują poniższe postacje polskiej sceny kulturalnej:

oraz inni znani i "lubiani" z polskiej smietanki towarzystkiej:

Jesteś na tyle nierozgarnięty iż myślisz że na kimś tutaj ta lista robi wrażenie?

p.s. zapomniałeś o Michalczewskim
              Ostatnio edytowany przez zie(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Dawaj Muppet jeszcze listę muppet... to znaczy dziennikarzyn. Pomogę ci: Michnik, Żakowski, Olejnik, Miecugow, Sobieniowski......
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Panowie spokojnie, ja nawet tej listy nie weryfikowałem. Nie o to tutaj chodziło. Chciałem pokazać, że dla większości popierającej obecnych rząd musisz być: zweryfikowany i/lub popierający oficjalnie stanowisko, rządu aby była jakakolwiek możliwość prowadzenia dalszej dyskusji. Wszyscy inni dostają łatkę KODowca. A tak nie jest.

Komentarz

Jest nowa narracja z gazetki. Bez karpia, kolęd, rodziny... a wszystko przez tych podłych kaczystowskich siepaczy chlip chlip

Wigilia w Sejmie oznacza protest. W kilkanaście osób bez jedzenia karpia i śpiewania kolęd.

Zamiast na pasterce i uroczystej wigilii z rodziną święta spędzą na sali plenarnej Sejmu. Platforma Obywatelska i Nowoczesna zdecydowały, że nie zrezygnują w święta z okupowania sali plenarnej Sejmu.

Posłowie od czwartku wpisują się do świątecznych grafików. Dyżury trwają po kilka godzin. W wigilijny wieczór ma ich być na sali plenarnej kilkanaścioro...
                    https://twitter.com/gazeta_wyborcza/...49557896085504

Komentarz

Hiena twierdzi że do Nitrasa przyjeżdża żona z dziećmi, no to dopiero będą jutro obrazki kabaretowe w TV.

Komentarz

Zamiast "Kevina samego...." będą prowadzić relacje live z wigili tych których ta wigilia najmniej obchodzi .

Komentarz

Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                          Grupy posłów pełnią dyżury po 24h, a że część wpuszczają/wypuszczają jest podyktowane fizjologią. Ktoś w końcu musi donieść żarcie, perfumy, środki czystości, ubrania, szczoty, itp.
                          Ni hu hu. Petru przed kamerami powiedział, że siedzą rotacyjnie po DWIE GODZINY. Obok stała i potakiwała ta jego myszka.
                          Nitras w Sejmie uwięziony dostanie widzenie na opłatek z rodziną, to się kur_wa nie mieści w głowie.

Komentarz

Proponuję abyśmy na szybko zorganizowali zbiórkę świątecznej żywności i prezentów dla męczenników z Wiejskiej i ich rodzin. Zbiórka przed meczem z Rapidem pokazała, że w takich sprawach mamy ogromny potencjał

Komentarz

Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                              Proponuję abyśmy na szybko zorganizowali zbiórkę świątecznej żywności i prezentów dla męczenników z Wiejskiej i ich rodzin. Zbiórka przed meczem z Rapidem pokazała, że w takich sprawach mamy ogromny potencjał
                              No w sumie racja tylko mało świątecznie mogłoby być gdyby dostali same wibratory i wrotki
                              E: Dla tych co nie znają tego dowcipu: jak im (obrońcom demokracji) się juz znudzą wrotki, to niech się pierdolą.
                              Ostatnio edytowany przez Mieczysław; [ARG:4 UNDEFINED].
                              „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

Jakie wymyślne, u mnie czegoś takiego się nie podaje.

Komentarz

Pracuję...
                                X