Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No ale czego się spodziewałeś ? Ze mu odpisze. Spierd...pajacu, idź jebnij kreskę
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        No ale czego się spodziewałeś ? Ze mu odpisze. Spierd...pajacu, idź jebnij kreskę
        O kresce to do Nitrasa. Do Neumanna to nie wiem, może "MZ nie będzie handlowało ze środowiskiem mafijnym". No bo to przecież mafia. Słyszeliśmy na nagraniu i brzydzimy się takimi praktykami. Takie indywidua jak Neuman są dla nas zwyczajnie obrzydliwe, czyż nie?
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

O kresce to do Nitrasa. Do Neumanna to nie wiem, może "MZ nie będzie handlowało ze środowiskiem mafijnym". No bo to przecież mafia. Słyszeliśmy na nagraniu i brzydzimy się takimi praktykami. Takie indywidua jak Neuman są dla nas zwyczajnie obrzydliwe, czyż nie?
          Z komunistycznymi Chinami tez nie będziemy handlować, z imperialistycznymi Stanami tez nie. Z haktakowskimi pogrobowcami Hitlera tył bardziej. Dawaj jakaś listę moje propozycje to Lichtenstein, Tajwan i Makao. I po Makau noże jeszcze Wyspa Man.
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Czy można w takim razie prosić Jaśniepana o jednoznaczną i nieironiczną wykładnię, czy środowisko PiS dopuszcza dogadywanie się ze środowiskiem PO, czy nie dopuszcza?
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Komentarz

• Powiedz że to fejk ???
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Powiedz że to fejk ???
                  prawda, może od brata wytyczne dostaje

Komentarz

• Nie .
                    To prawda rodem z Wiadomości.
                    Dziw bierze ,że Prezes trzyma Kurskiego na stołku.
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Szkoda słów na debila.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Całe szczęście ,że abonamentu nie płacę.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• "Pojedynek filmów o pedofilii"
                          To sobie ku***a konkurs urządził. Tfu
                          |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                          Better Dead Than Red

Komentarz

• Komentarz

• opublikowano: 14 lutego 2014
                              Kuba Wojewódzki i Mikołaj Lizut radośnie utożsamiają się z pedofilem mordercą: „Wszyscy jesteśmy Mariuszami”. Brylują na swoim niepowtarzalnym poziomie w radiowej audycji dla młodych, nowoczesnych i wesołych.

https://www.wsieciprawdy.pl/wszyscy-...pnews-842.html

Komentarz

• Nie wiem gdzie to wstawić, czy w wątki koronawirusowe, w "linki", czy może w politykę, ale niech będzie tutaj
                                Dla nieogarniających co się odjebał.o: po lewej na osi Y skala dla Polski, po prawej dla pozostałych państw

Mioduski won
                                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

Pracuję...
                                X