Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• zgadnij kto to

Przypominam, że do czasu prowadzenia kampanii miałam bardzo dobre wyniki, natomiast, kiedy zatrzymałam kampanię, zaczęłam się zajmować innymi sprawami - mówiła kandydatka na prezydenta. Dodała, że poniosła cenę za to, że mówiła o testach, problemach w DPS-ach, że te wybory nie mogą się odbyć

Komentarz

• Komentarz

• https://twitter.com/hannagw

Komentarz

• Szczeciński polityk nie krył także uznania do byłej już kandydatki PO na prezydenta. - Małgorzata Kidawa-Błońska jest jednym z najwybitniejszych polskich polityków. Cenię jej odpowiedzialność, odwagę i uczciwość - dodał Tomasz Grodzki.
            z wp.pl

ktoś wie czym się tak wybiła ?

Komentarz

• Przedstawicielka "Zielonych" trafnie scharakteryzowała byłą kandydatkę POKO:
              https://twitter.com/malyy5/status/1261295002162003969
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Wojna!
                https://twitter.com/AntoniKowalsk17/...921353221?s=19

"
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Komentarz

• https://www.dorzeczy.pl/kraj/140385/...tora-roku.html

Zamieszczone przez Do Rzeczy
                    Hanna Gronkiewicz-Waltz przyznała na antenie TVN24, że rozmawiała już z Rafałem Trzaskowskim i popiera go. – Jest osobą kompetentną, która jest na miarę prezydenta Polski. Jest to człowiek z pewnym doświadczeniem, chociaż może młodo wygląda, to zbliża się już do pięćdziesiątki. Prezydent Aleksander Kwaśniewski był młodszy, kiedy obejmował stanowisko prezydenta Polski – wskazała. Jak dodała, skoro podjął decyzję o kandydowaniu, to "powinien zawalczyć do końca".

Jej zdaniem nie powinno się na tym etapie oceniać dokonań Trzaskowskiego jako włodarza stolicy, bo "trudno oceniać prezydenta po półtora roku": – Kiedy startowałam do drugiej kadencji, to Warszawa była rozkopana. Wtedy PiS ze mną walczył i powiedział, że rozkopałam Warszawę i nic nie zrobiłam. Potem wszystko nabrało tempa. Takiego, że w drugiej kadencji przeszłam w pierwszej turze.
                    Trzaskowskiego nie można oceniać po półtora roku, ale Kidawę ocenili w trzy miechy. Ale wiadomo, za uczciwa była

Według Hanny Gronkiewicz-Waltz w roli nowego włodarza Warszawy, w przypadku zwycięstwa Trzaskowskiego, dobrze sprawdziłaby się Małgorzata Kidawa Błońska. – Małgorzata Kidawa-Błońska bardzo dobrze zna Warszawę, jak swój dom, ponieważ była wiele lat radną. Na pewno byłaby takim prezydentem Warszawy, że nie musiałaby się jej uczyć – powiedziała na antenie TVN24.
                    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Tygrysek ma konkurencję

Komentarz

• Burdello bum bum?
                        https://wpolityce.pl/m/polityka/5006...trzaskowskiego
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• "„Zapewniam, że jeżeli zostanę prezydentem, będę namawiał usilnie prezydenta Warszawy z opozycji, który zostanie w moje miejsce wybrany, żeby zrobił dokładnie to samo [poddał projekt uchwały ws. nadania ulicy imienia Lecha Kaczyńskiego]. Mówiłem, że nie chcę wpisywać tej dyskusji w kampanię wyborczą. Lech Kaczyński zasługuje na ulicę w Warszawie i nie chcę, żeby na nowo zaczął się jazgot polityczny w tej sprawie” – mówił w Polsat News kandydat KO na prezydenta, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski."
                          Ostatnio edytowany przez Dolu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• "
                            Rok po po śmierci Pawła Adamowicza, doczekał on się alejki w Warszawie, 10 lat po śmierci Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Warszawy i Prezydenta RP, nie ma wciąż jego ulicy, to tak ma być?
                            - zapytał prowadzący.
                            Tak ma być!
                            - odpowiedziała prezydent Warszawy."

Ostatnio edytowany przez Dolu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie żyje Jan Lesiak, były szef zespołu specjalnego Urzędu Ochrony Państwa. Pułkownik Służby Bezpieczeństwa miał 75 lat.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Korespondencja Sławomira Neumanna z wiceminstrem zdrowia Januszem Cieszyńskim. Nie wygląda to przypadkiem kolegom na to, że te cyrki z konferencji prasowych, programów "publicystycznych", czym się często wielu tu emocjonuje, to tylko takie inscenizacje dla plemion? Korespondencję ujawnił sam wiceminister, żeby dowieść inscenizacji w kontekście zarzutów o cośtam, autostwa akurat pana Nitrasa zdaje się...
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X