Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A to co się zmieniło ? Przecież jej kadencja chyba miała trwać dłużej ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie.
      Zmieniło się tylko to, że z powodu korony nie zebrali się (zgromadzenie ogólne sędziów SN) i nie przedstawili prezydentowi pięciu kandydatów na I Prezesa SN. Więc zgodnie z ustawą był on uprawniony do wskazania P.O. I Prezesa SN, który jak dobrze pamiętam teraz w ciągu tygodnia musi wyznaczyć termin tego zgromadzenia ogólnego sędziów SN które wskaże tych pięciu kandydatów. Przy czym nie ma żadnych wytycznych i może je zwołać na kiedy chce.

Komentarz

• Dawno jej chyba nie było ale wróciła z przytupem. Szczerze o swoich/opozycji wyborcach:

Aż by się chciało wejść na fejsika(rozstaliśmy się dawno temu) i wysłać do paru ananasków a miałem takich kilkoro w znajomych

e:
        Tam nikt do nikogo się nie przyznaje:
        https://twitter.com/i/status/1255939387176566784
        Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kolejne dobre wieści:
          https://businessinsider.com.pl/finan....co/Tk92rrq558
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Komentarz

• TV oglądam od wielkiego dzwonu. Przeleciałem dzisiaj kanały i o ile w Polsat, TVP normalnie, o tyle TVN24 nie zawodzi. Nie jestem fanem nadmiernego epatowania patriotyzmem, ale od informacji o tym - znaczka na ekranie, czy przypinki - korona z głowy by im nie spadła. Jak coś unijnego to flagami unijnymi oblepieni od stóp do głów, z innych okazji - serduszka wośp, żonkile - również. Jak święto narodowe to ich w łapy pali. Ech, szkoda słów na tą agencje ....

Komentarz

• Pani Dulkiewicz składa wieniec:
                https://twitter.com/GKorsarz/status/...354139136?s=09
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
                      Ciężki jest żywot widza TVN. Zasypiasz z konstytucją i przekonaniem o konieczności przełożenia wyborów a rano takie kwiatki.

Komentarz

• Delikatnie lepsza wersja :

Komentarz

• Coby nie zaśmiecać tematu "Polityka".
                          Tanajno.

2015 r.

Do 2003 należał do Platformy Obywatelskiej. W 2010 był związany ze stowarzyszeniem Ruch Poparcia Palikota, z którym zakończył współpracę w związku z nieprawidłowościami finansowymi w organizacji[4] (formalnie nie był członkiem stowarzyszenia[5]). Problemy finansowe Ruchu Poparcia Palikota Paweł Tanajno ujawnił w wywiadzie dla tygodnika „Wprost”, za co został pozwany w trybie wyborczym przez Ruch Palikota. Sąd Okręgowy w Warszawie pod przewodnictwem sędziego Tomasza Wojciechowskiego oddalił pozew, orzekając, że Paweł Tanajno nie skłamał, mówiąc o problemach finansowych stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota w wywiadzie dla tygodnika „Wprost”[4][6]. Przystąpił do powołanej w 2012 partii Demokracja Bezpośrednia. Objął funkcję jej rzecznika prasowego[7].

Był kandydatem na urząd Prezydenta RP z ramienia Demokracji Bezpośredniej w wyborach prezydenckich w 2015. Poparła go także Partia Kobiet (której kandydatce nie udało się zebrać wymaganej liczby podpisów)[8]. Zajął ostatnie, 11. miejsce, zdobywając 29 785 głosów, co stanowiło 0,2% głosów ważnych[9]. W wyborach parlamentarnych w 2015 bez powodzenia startował do Sejmu RP z listy komitetu wyborczego Kukiz’15 w okręgu gdyńsko-słupskim[10]. W wyborach samorządowych w 2018 został pełnomocnikiem wyborczym KWW Odkorkujemy Warszawę. RiGCz. Tanajno. Hawajska+[11], zapowiedziawszy ubieganie się o prezydenturę Warszawy[12]. Kandydował także do rady miasta, komitet nie uzyskał mandatów. W wyborach na prezydenta stolicy Paweł Tanajno zajął 11. miejsce spośród 14 kandydatów, otrzymując 0,42% głosów[13]. W 2019 znalazł się na 3. miejscu listy Kukiz’15 w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu nr 4, obejmującym centralną część województwa mazowieckiego (w tym Warszawę) oraz zagranicę. Otrzymał 2540 głosów, a komitet Kukiz’15 nie uzyskał mandatów[14]. W grudniu 2019 ogłosił wystąpienie z Demokracji Bezpośredniej[15]. W wyborach w 2020 ponownie został kandydatem na prezydenta Polski[16].
                          Z niepokojem patrzę jak niektórzy „prawi” dają się nabrać na „nowego” trybuna Pawła Tanajno, który wczoraj zorganizował w Warszawie niezbyt poważny Strajk Przedsiębiorców. Od razu do rzeczy. To nie jest człowiek znikąd. Jego polityczna kariera świetnie go definiuje: Platforma Obywatelska – struktury Janusza Palikota – Demokracja Bezpośrednia – wsparcie aborcjonistek z Partii Kobiet. Teraz pompowany przez Der Onet, Gazetę Wiadomą, fan page ośrodka założonego przez oszusta Gawła i Sok z Buraka…

Tanajno od lat próbuje coś wskórać m.in. w wyborach na prezydenta Warszawy. Z mizernym skutkiem. Teraz, w dobie kryzysu począł budować struktury, by na niezadowoleniu Polaków, a zwłaszcza przedsiębiorców, wcisnąć się do świata polityki. Nie wiem kto mu za to płaci. Być może za kilka miesięcy z pudełeczka o nazwie „Trybun Tanajno” zaczną wyskakiwać stare WSIoki lub jedzący im z ręki. Nowoczesna Petru nie wypaliła, czas zagospodarować nowy elektorat przy udziale komicznego przedsiębiorcy, nieprawdaż?

Pewne jest, że pakt ze złem – a tym bez wątpienia są inicjatywy człowieka o takiej politycznej przeszłości – zawsze kończy się źle, zaś chwilowe – wydawać by się mogło – w miarę szlachetne inicjatywy, na pewno tego nie zmienią. Niepokoi mnie jednak fakt, że wokół tego osobnika pojawiają się osoby, które są kojarzone (mylnie?) z polską prawicą. U jego boku pojawiła się liderka (być może nieświadomie) Stop NOP, rolnik, który niegdyś latał z Konfederacją i przekomiczny płaskoziemca (ten poza autoprezentacją, mentalnie i merytorycznie z prawicą nie ma nic wspólnego). Jednak to działa na tłum i Tanajno zaczyna budować elektorat także ze zdezorientowanych „prawych”.

Wczoraj odbył się strajk. W mediach piszą o „zadymie” z policją”, której w istocie, poza wyskokiem kilku kozaków, absolutnie nie było. Narracja Der Onetu – jakby na siłę z licealisty próbowano uczynić profesora.

Jak sam Tanajno komentuje strajk? Pisze o „Kaczystowskim reżimie”. Paradne! Został zatrzymany przez policję i dostał mandat w wysokości 500 zł. Nie dostał pałą po głowie. Armatki i gaz nie poszły w ruch, ale jest „reżim”… to się sprzedaje! Trafnie skomentował to felietonista Pan X: Praworządne państwa są o wiele brutalniejsze… Pan Tanajno też nie należy do najtwardszych. Za zimno, za długo w radiowozie nie potrafi nawet nie spać jednej nocy bo jest „półprzytomny”. To nie wróży dobrze dla jego inicjatywy jak go na prawdę przycisną. Niestety prawicowe portale wciąż wspierają kandydata Palikota, który przedsiębiorców i całą resztę ma głęboko w d…

"Kaczystowski reżim" przejdzie do historii najmniej groźnych w historii reżimów. Skoro maks to przetrzymanie w radiowozie przez 5 godzin i propozycja mandatu 500zł to niemal wszystkie uchodzące za demokratyczne, cywilizowane czy praworządne państwa są o wiele brutalniejsze... Pan Tanajno też nie należy do najtwardszych Za zimno, za długo w radiowozie nie potrafi nawet nie spać jednej nocy bo jest "półprzytomny" To nie wróży dobrze dla jego inicjatywy jak go na prawdę przycisną Niestety prawicowe portale wciąż wspierają kandydata Palikota, który przedsiębiorców i całą resztę ma głęboko w d... - Pan X
                          Nie mam wątpliwości, że do świata polskiej polityki próbuje wjechać kolejny koń trojański. Był „konserwatysta” Palikot (wydawca prawicowego periodyku), potem zrzeszający przedsiębiorców ekonomista Petru, a teraz „nasz, bezpartyjny” Paweł… I po tym krótkim tekście spodziewam się ataków na mnie, podobnych do tych, gdy konfederatów przestrzegałem przed Markiem Jakubiakiem. Ile pomyj na mnie w tym czasie wylano Bóg jeden wie… Mam to w nosie. Moją rolą jest uświadamianie. Jeśli jeszcze nie rozumiecie to zapewniam – wspomnicie moje słowa. Nie zapominajcie, że historia jest nauczycielką życia.
                          https://g.cda.pl/mediafile/oUagI3e43dU.mp4

Jacek Międlar@jacekmiedlar
                          Ten obrazek świetnie prezentuje kim jest Paweł Tanajno, tzw. Strajk Przedsiębiorców i zwierana przez niego(?) nowa formacja.
                          Polacy, nie dajcie się nabrać.
                          PO>Palikot>Demokracja Bezpośrednia>wsparcie Partii Kobiet
                          https://twitter.com/i/status/1258537759532126209
                          https://wprawo.pl/j-miedlar-pawel-ta...-polski-wideo/

Komentarz

• Czy używanie gwiazdy dawida po to żeby kogoś zdyskredytować czyli używanie jako coś negatywnego nie jest antysemityzmem?

Komentarz

• https://mobile.twitter.com/FarloonPL...661908480?s=09
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• On jest niepodrabialny

Komentarz

Pracuję...
                                X