Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

  Podobnie, jak nie było deklaracji o postawie partii w czasie wojny. Szok i niedowierzanie. Pomijając wystąpienia, które na bieżąco oglądam na wrealu24, czy Mediach Narodowych - pierwsze z brzegu: 11 marca


  https://www.facebook.com/JacekWilkPL...172611/?type=3
  No i z którym punktem pomysłów szczególnych się to kłóci? Nie dostrzegam sprzeczności.

  Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
  Może. Sama zabawa pojęciami raczej nikogo tu nie zajęła. Kolejne decyzje związane z podatkami i socjalem są na forumce dyskutowane w czasie rzeczywistym. Podpowiem też, że osią deklaracji i - lepszej lub gorszej - realizacji PiS jest względny dobrobyt wspólnoty (i w jej ramach jednostek), a nie absolutyzowanej jednostki, co wpływa na ocenę bilansu działań. Sam to gdzieś tam nazwałeś socjalizmem (za korwinowcami).
  Czy zatem powyższa ulotka świadczy o absolutyzowaniu jednostek, kosztem dobrobytu wspólnoty?

  Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
  Naprawdę?

  1. Piński był szefem informacji w Nowym Ekranie (związki z WSI do sprawdzenia we własnym zakresie)

  2. Od lat jest stałym współpracownikiem "Najwyższego Czasu!"

  3. W czasie systemowej koalicji w TVP pod wodzą wskazanego przez Giertycha Farfała Piński był szefem "Wiadomości" i Agencji Informacji TVP

  3. Gdy redakcja "Uważam Rze" Lisickiego została rozgoniona na życzenie rządu PO (Tuska), Piński z radością przyjął krzesło naczelnego i zaprosił do pisaniny Korwina i Winnickiego.


  https://www.wprost.pl/378603/uwazam-...iesze-sie.html

  Mówimy o prywatnym medium... w realiach - wtedy - absolutnej dominacji systemu na rynku medialnym. Przypadek - nie sądzę

  Pomijając już wczorajszy spontaniczny występ Nitrasa, wcześniejszą wypowiedź Korwina, że gdyby wiedział o zwycięstwie Dudy, w 2015 poparłby Komorowskiego (WSI...) oraz... szereg wypowiedzi Konfederatów, m.in. na wrealu24 o poparciu Kidawy w drugiej turze... Przecież obaj wiemy to wszystko, więc po prostu to przypomniałem w kilku słowach. Nie trzeba się do niczego odnosić. Fakty każdy może ocenić przecież samodzielnie.
  To są właśnie punkty na tablicy Tomasza Piątka, połączone czerwoną niteczką. Ja sobie mogę z tego wyciągać jedne wnioski, Ty możesz wyciągać inne. Taka właśnie rozmowa jest dla mnie nieinteresująca.

  Korwin twierdzi, że zwycięstwo Dudy, przy jednoczesnym zwycięstwie PiSu daje obiektywnie gorszy rezultat niż patowa sytuacja z prezydentem Komorowskim i rządem PiSu. Co jest spójne z jego ogólną krytyką PiSu, jako rządu psującego prawo. Logiczną konsekwencją takiego poglądu może być tylko popieranie patowej sytuacji. I Ty to też wiesz, ale nie przeszkadza Ci to poruszać się w narracji, że w związku ze swoją wypowiedzią Korwin... i tu następuje mruganie okiem i sformułowanie "Fakty każdy może ocenić przecież samodzielnie". Tłumaczenie takich rzeczy naprawdę nie jest interesujące.

  Przyspieszę może rozwój wypadków - ok - według Ciebie jak jakaś osoba publiczna nie popiera rzadu PiS i jego działań to jest świadomym lub nie- narzędziem WSI. A tak poza tym to Sakiewicz to taka ekstrema nieznacząca. Ja pokiwam ze zrozumieniem głową. I wróćmy do swoich obowiązków.
  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
  -------------
  Jedynie prawda jest ciekawa

  Józef Mackiewicz

  Komentarz


  • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
   (...) I Ty to też wiesz, ale nie przeszkadza Ci to poruszać się w narracji, że w związku ze swoją wypowiedzią Korwin... i tu następuje mruganie okiem i sformułowanie "Fakty każdy może ocenić przecież samodzielnie".
   Bo wbrew temu, co piszesz - są jednoznaczne.

   Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
   Tłumaczenie takich rzeczy naprawdę nie jest interesujące.
   Nie wątpię, dlatego nie tłumaczę, tylko przypominam sprawdzalne fakty.

   Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
   Przyspieszę może rozwój wypadków - ok - według Ciebie jak jakaś osoba publiczna nie popiera rzadu PiS i jego działań to jest świadomym lub nie- narzędziem WSI.
   Prawie. Środowiska do których należą osoby otwarcie połapane z systemem (Piński), popierające największego adwokata WSI (niezależnie od powodów, Komorowski nim był i nie ma to związku z Piątkiem), czy korzystające na działaniach w rodzaju przejęcia "Uważam Rze" albo deklarujące poparcie Kidawy w drugiej turze... bez cienia wątpienia zajmują czytelne stanowisko wobec systemu i parasola nad WSI. Bez związku z krytyką rządu lub jej brakiem. Na szczęście istnieją osoby publiczne poza Konfą.

   Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
   A tak poza tym to Sakiewicz to taka ekstrema nieznacząca
   A skąd, z pewnością znaczy bardzo wiele i frakcja związana z "GaPolem" dominuje w PiS.. Dość wspomnieć Lichocką.

   Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
   Ja pokiwam ze zrozumieniem głową. I wróćmy do swoich obowiązków.
   Z przyjemnością

   My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

   Komentarz


   • Pisza, że to administracja soku


    Komentarz


    • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
     Sam post, do którego się odnoszę świadczy o tym, że ktoś, kto deklaruje oddanie głosu na A. Dudę, czyli jak zakładam, przynajmniej z grubsza popiera politykę PiS, szyderuje sobie z tego, że Konfederacja ma takie pomysły, jak wyszczególnił, czyli raczej bliższe PiSowi. Gdyby było jak piszesz, to przeczytalibyśmy chyba coś w stylu "Proszę proszę, nawet Konfa coś mądrego czasem wymyśli", a nie o kwadraturze koła.
     Ponieważ to chodzi prawdopodobnie o mnie (chociaż nigdy nie wiadomo), odniosę się. Jak już parę razy miałem okazję zaznaczyć, jako jeden z niewielu pewnie na tym forum, byłem w młodości członkiem UPR. Znam zatem z pierwszej ręki ortodoksyjne podejście większej części z jej członków, na czele z samym Korwinem, do zaznaczonych przeze mnie zagadnień.
     Po pierwsze, nie oceniam, czy to jest mądre, tylko podkreślam, że jest to całkowite i bezwarunkowe zaprzeczenie rzeczy, o których sam Korwin zawsze mówił publicznie, że są święte.
     Po drugie, poparcie urzędującego prezydenta nie musi oznaczać poparcia dla PIS, a przynajmniej nie bezwarunkowe, co też już kiedyś wyjaśniałem. Na pokładzie PIS jest miejsce dla ludzi o znacznie bliższych mi poglądach niż etatyzm i welfare state. Uważnie obserwuję głosowania moich posłów w sprawach, w których pojawiają się istotne różnice światopoglądowe i jak na razie się nie zawiodłem.
     Po trzecie, faktycznie darzę PIS pewną sympatią, ale gównie dlatego, że to PIS właśnie powstrzymał "byżyłosię" złodziei. I to była moja główna motywacja. Natomiast oceniając indywidualnie niektórych graczy sceny politycznej uważam, że Pan Bóg ulitował się na naszym umęczonym narodem i dał nam prezydenta, którego nie muszę się wstydzić, premiera, który może na równi i swobodnie rozmawiać z innymi premierami i ministra zdrowia, którego mogę dziś podziwiać. Ale dla równowagi także paru ancymonków, którzy czynią życie weselszym (vide caryca Katarzyna).

     Kwadratura Bosaka to czysta, bezinteresowna złośliwość, więc nie ma co roztrząsać.

     Na koniec jeszcze jedna ciekawostka z historii nieprzejednanych zwolenników wolności i praworządności, o której nie przeczytacie w Wikipedii, podobnie jak o sikaniu Korwina do kwiatków na Nowym Świecie, choć akurat ta, o której napiszę, jest do odszukania w archiwalnych numerach Najwyższego Czasu! Otóż redaktor Stanisław Michalkiewicz, wówczas prominentny działacz UPR, opublikował był w onym Najwyższym Czasie! tajną jeszcze wówczas listę Macierewicza, czyniąc z organu UPR coś na kształt dzisiejszego brukowca. W jednym z kolejnych numerów ukazał się tekst, jeśli dobrze pamiętam sygnowany przez kilka osób (a może tylko jedną - musiałbym pogrzebać na strychu) związaną z czasopismem Stańczyk (to były czasy, niecierpliwie czekało się na kolejnym numer, by go wchłonąć z wypiekami na twarzy), w którym padło ważne pytanie: jak można było pogodzić opublikowanie tej listy z deklarowaną wszem i wobec ortodoksyjną praworządnością? Przyznając rację autorom (autorowi?) tego pytania, byłem ciekaw odpowiedzi. Ta jednak nie tylko mnie nie usatysfakcjonowała, co w rzeczywistości była młotem, który spowodował u mnie, szczyla wówczas, pierwsze pęknięcie w nieskazitelnym wizerunku mojej UPR. Odpowiedz red. Michalkiewicza można streścić w słowach: zrobiłem i już, najwyżej pójdę za to siedzieć, inni za komuny też siedzieli. Merytoryczna nieprawdaż?
     Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
     Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
     ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

     Komentarz


     • Mamy w 90% podobne poglądy i historię (chociaż formalnie nigdy nie należałem do żadnej partii). Z kwestii archiwalnych dorzuciłbym zachowanie korwinistów i rodzaj zarzutów pod adresem Dzierżawskiego i jego środowiska po ich puczu ("SB-cja", "agentura") oraz przytaczane kiedyś przeze mnie panslawistyczne wystąpienie Giertycha na konwencji wyborczej w Auditorium Maximum, gdy Młodzież Wszechpolska startowała z list UPR w 1993.
      Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta

       Ponieważ to chodzi prawdopodobnie o mnie (chociaż nigdy nie wiadomo), odniosę się. Jak już parę razy miałem okazję zaznaczyć, jako jeden z niewielu pewnie na tym forum, byłem w młodości członkiem UPR. Znam zatem z pierwszej ręki ortodoksyjne podejście większej części z jej członków, na czele z samym Korwinem, do zaznaczonych przeze mnie zagadnień.
       Po pierwsze, nie oceniam, czy to jest mądre, tylko podkreślam, że jest to całkowite i bezwarunkowe zaprzeczenie rzeczy, o których sam Korwin zawsze mówił publicznie, że są święte.
       Przepraszam, nie wynotowuję sobie takich rzeczy, ale za którymś razem zapamiętam. Zasadniczo świadczy to o tym, że Konfederacja nie jest tworem, w którym Korwin i jego bezkompromisowość jest obowiązującym prawem. Co stanowiło zazwyczaj zarzut.


       Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
       Na koniec jeszcze jedna ciekawostka z historii nieprzejednanych zwolenników wolności i praworządności, o której nie przeczytacie w Wikipedii, podobnie jak o sikaniu Korwina do kwiatków na Nowym Świecie, choć akurat ta, o której napiszę, jest do odszukania w archiwalnych numerach Najwyższego Czasu! Otóż redaktor Stanisław Michalkiewicz, wówczas prominentny działacz UPR, opublikował był w onym Najwyższym Czasie! tajną jeszcze wówczas listę Macierewicza, czyniąc z organu UPR coś na kształt dzisiejszego brukowca. W jednym z kolejnych numerów ukazał się tekst, jeśli dobrze pamiętam sygnowany przez kilka osób (a może tylko jedną - musiałbym pogrzebać na strychu) związaną z czasopismem Stańczyk (to były czasy, niecierpliwie czekało się na kolejnym numer, by go wchłonąć z wypiekami na twarzy), w którym padło ważne pytanie: jak można było pogodzić opublikowanie tej listy z deklarowaną wszem i wobec ortodoksyjną praworządnością? Przyznając rację autorom (autorowi?) tego pytania, byłem ciekaw odpowiedzi. Ta jednak nie tylko mnie nie usatysfakcjonowała, co w rzeczywistości była młotem, który spowodował u mnie, szczyla wówczas, pierwsze pęknięcie w nieskazitelnym wizerunku mojej UPR. Odpowiedz red. Michalkiewicza można streścić w słowach: zrobiłem i już, najwyżej pójdę za to siedzieć, inni za komuny też siedzieli. Merytoryczna nieprawdaż?
       Co do sikania do kwiatków, to nie imponuje mi to jakoś, biorąc pod uwagę przeróżne historie wyjazdowe z Legią. A co do listy, to moja historia z nią jest taka, że na tym przykładzie ojciec uczył mnie jaką mentalność mają policjanci. Otóż ówczesny znajomy ojca, który dziś jest ważnym policjantem (o ile na szczeblu powiatu można ich określić ważnymi), wtedy był świeżo upieczonym po zawodówce, przyszedł do ojca kilka dni po tej publikacji "pożyczyć" ten numer. Nie oddał do dziś.

       Odpowiedź Michalkiewicza nie wydaje mi się mało merytoryczna. To znaczy - uważam, że są momenty, że złamanie prawa jest podyktowane, jakąś wyższą koniecznością, i wyobrażam sobie, że ta sytuacja mogła taka być. Takie były założenia ustawy zgłoszonej przez Korwina. I odpowiedź Michalkiewicza się w to wpisuje. Znowu - z uwagi na jakąśtam historię wyjazdów - łamanie prawa nie wywołuje we mnie szoku, który powodował by się odcinanie od środowiska. Co nie znaczy, że popieram promocje na stacjach.
       Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
       Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
       -------------
       Jedynie prawda jest ciekawa

       Józef Mackiewicz

       Komentarz


       • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

        No najwyraźniej tak, dobrze rozumiesz. Wyborcy ich ocenią przy urnach. Z forumowych narracji przeciwników Konfederacji można wywnioskować, że ich wyborcy to ortodoksyjni wolnorynkowcy i wolnościowcy, którzy w ogóle nie rozumieją co to jest kompromis, wyjątkowa sytuacja itd, więc Konfie po czymś takim na pewno spadnie na 0,1%, bo to nawet nie jest korwinowski protokół, tylko całkowite zaprzeczenie idei.


        Przecież to jest zupełnie na odwrót - kiedy PiS robi cokolwiek zwiazanego z redystrybucją siana = lewactwo, socjalizm, komun.

        Gdy coś takiego proponuje (bo przecież nie robi ) Konfa, to ***** klękajcie narody.

        Tylko, że zasadnicza różnica jest taka - PiS lepiej lub gorzej (PÓKI CO) to wszystko od strony księgowej trzyma za mordę.
        Propozycje Konfy - są na poziomie kółka politycznego w ogólniaku.
        Jak ktoś chce powiedzieć sprawdzam to ja w 10 minut naskrobię podobny mix banałów, ogólników i propozycji bez pokrycia w finansowaniu.

        Bo realnie to na dzień dzisiejszy WSZYSTKIE SIŁY OPOZYCYJNE (oprócz wyjątkowo rozsądnego PSL) proponują
        - dajemy w **** siana, tym i tamtym
        - nie zabierzemy tego siana tamtym i tym również.

        Brawo oni.
        Lieber tot als rot!!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
         Z kwestii archiwalnych dorzuciłbym zachowanie korwinistów i rodzaj zarzutów pod adresem Dzierżawskiego i jego środowiska po ich puczu ("SB-cja", "agentura")
         Wydawało mi się, że o "puczu" Dzierżawskiego kiedyś już pisałem, ale co mi szkodzi jeszcze raz. Ów "pucz" to było zgodne ze statutem głosowanie Konwentyklu, który odbył się w Katowicach, a który odwołał Korwina, na jego miejsce prezesem czyniąc p. Marka. Po czym odbył się nocny wyścig gierkówką do siedziby, bo głosowanie głosowaniem, a sprawiedliwość musi być. Pierwszy dojechał Korwin, wpadł do gabinetu, po czym, jak się zorientował po chwili, że siedzący w siedzibie kilku młodych, w tej liczbie i autor niniejszych wypocin, nie są "jego", lecz przyjechali lokal zabezpieczyć np. przed wyniesieniem dokumentów, zawołał policję, by nas usunęła z lokalu. Pan policjant młody po krótkiej wymianie zdań stwierdził, że guzik go to obchodzi, on z telewizji wie, że Korwin jest prezesem i mamy wypier... Pech chciał, że najemcą lokalu przy Nowym Świecie była w tym czasie p. Jola Traczyńska, sponsorka, i że bliżej było jej do "puczystów". Dość że następnego dnia od rana na jej barkach znów zajęliśmy siedzibę i... tu objawiła się różnica w podejściu "puczystów", bo zamiast wywalić Korwina na pysk tą samą metodą, dopuszczono do jego zabarykadowania się w gabinecie, skąd nie wychodził przez 3 dni. W tym czasie pod oknami siedziby stopniowo przybywało innej młodzieży, która w dość ordynarny, a zarazem bezpośredni sposób obiecywała nam, co nam zrobi w najbliższej przyszłości. Na szczęście w oknach były kraty, bo jak nic nastąpiłaby rekonkwista z gabinetu byłego prezesa, a tak pomoc ograniczała się do podawania Korwinowi jedzenia, picia i materaca. W drugą stronę nikt nie widział, by jakieś butelki wracały, stąd fama o sikaniu od doniczek (no bo gdzie).
         Koniec końców, grupa p. Marka zdecydowała się opuścić siedzibę i udać się na obrady do hotelu (usiłuję sobie przypomnieć, chyba Europejskiego, ale peseloza mnie już pomału dopada). Wychodziliśmy w eskorcie policji i szczerze - dobrze, bo praworządna młodzież spod okienka żądna była krwi i mogłoby dojść do poturbowania, bo ich było tak z 10 razy więcej. Kolejnym ruchem "puczystów" było wyjście z UPR, co z perspektywy czasu pewnie było błędem, ale to przypadłość rzeczywistych, a nie dmuchanych konserwatystów - unikanie naparzania się.
         Dlatego konserwatyści rzadko kiedy potrafią przeprowadzić skuteczny przewrót - na przeszkodzie stają im wątpliwości moralne, wyrzuty sumienia i takie tam pierdoły, które nie zajmują zwykłych rewolucjonistów.

         Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
         Odpowiedź Michalkiewicza nie wydaje mi się mało merytoryczna. To znaczy - uważam, że są momenty, że złamanie prawa jest podyktowane, jakąś wyższą koniecznością, i wyobrażam sobie, że ta sytuacja mogła taka być.
         I tu się fundamentalnie różnimy - nie w ocenie, czy rację miał śp. Kornel Morawiecki (dobro narodu ponad prawem), tylko w ocenie, czy ta odpowiedź była merytoryczna. Oczekiwałem właśnie odpowiedzi, że wyższe wartości etc. i dlatego byłem ciekaw argumentacji, a tymczasem red. Michalkiewicz, któremu nigdy nie można było odmówić erudycji, po prostu olał interlokutorów.
         Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].
         Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
         Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
         ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

         Komentarz


         • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta          Przecież to jest zupełnie na odwrót - kiedy PiS robi cokolwiek zwiazanego z redystrybucją siana = lewactwo, socjalizm, komun.

          Gdy coś takiego proponuje (bo przecież nie robi ) Konfa, to ***** klękajcie narody.

          Tylko, że zasadnicza różnica jest taka - PiS lepiej lub gorzej (PÓKI CO) to wszystko od strony księgowej trzyma za mordę.
          Propozycje Konfy - są na poziomie kółka politycznego w ogólniaku.
          Jak ktoś chce powiedzieć sprawdzam to ja w 10 minut naskrobię podobny mix banałów, ogólników i propozycji bez pokrycia w finansowaniu.

          Bo realnie to na dzień dzisiejszy WSZYSTKIE SIŁY OPOZYCYJNE (oprócz wyjątkowo rozsądnego PSL) proponują
          - dajemy w **** siana, tym i tamtym
          - nie zabierzemy tego siana tamtym i tym również.

          Brawo oni.
          Znaczy no ja rozumiem, że okazją do rozdawania 13. emerytury dla PiSu są wybory, ale pozwolę sobie uznać, że to jednak inna sytuacja, i zachowuję sobie prawo do pisania, że jedne okazje to lewactwo i socjalizm, a inne są jakoś uzasadnione. Co zresztą nie znaczy wcale, że mi się ta propozycja Konfederacji szczególnie podoba.
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

          Józef Mackiewicz

          Komentarz


          • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

           Znaczy no ja rozumiem, że okazją do rozdawania 13. emerytury dla PiSu są wybory, ale pozwolę sobie uznać, że to jednak inna sytuacja, i zachowuję sobie prawo do pisania, że jedne okazje to lewactwo i socjalizm, a inne są jakoś uzasadnione. Co zresztą nie znaczy wcale, że mi się ta propozycja Konfederacji szczególnie podoba.

           Czyli jesteś najelpszym przykładem na to, że jednak mam rację - to znaczy "pewne środowisko" bez żadnych problemów rzuca oskarżenia o "lewactwo", "socjalizm" a jak przychodzi co do czego to samo prześciga się w wydawaniu nie swoich pieniędzy.
           Aaaaale ja wiem "uzasadniona przyczyna"

           I teraz krótko i na temat

           Gdyby od 10 lat Polską rządziła Konfederacja to z czego dzisiaj Państwo miałoby płacić tym wszystkim pracodawcą/pracownikom ?
           Skoro zasadniczo to apart fiskalny byłby (w każdym razie wedle założeń programowych ) rozmontowany z 5 razy.

           Ale tutaj muszę szczerze pochwalić Konfederację - że przynajmniej po iluś tam latach, to nawet zatwardziali korwiniści zauważają, że teza "pieniądz nie ma narodowości" jest łagodnie mówiąc bzdurna (tutaj widać wyraźne - pozytywne, wpływy środowiska narodowego)
           Imho jest ona odpowiedzialna za to, że przez ostatnie 30 lat Polska była istnym eldorado dla wszelakiej masy przekrętów z całej Europy
           Lieber tot als rot!!

           Komentarz


           • Za chwilę życie powie sprawdzam i zobaczymy jak Polska jest przygotowana fiskalnie. Najpóźniej w 2021 dług publiczny w relacji do PKB osiągnie konstytucyjne 60% i następny budżet będzie musiał zostać uchwalony bez deficytu. Nie sądzę, żeby obecny socjalistyczny rząd obciął wydatki - czyli zostanie im drugi sposób.
            Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
            I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

            Komentarz


            • Tak sobie wlazłem po długim czasie na onet a tam wciąż tytułami jadą:

             Komentarz


             • Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
              Za chwilę życie powie sprawdzam i zobaczymy jak Polska jest przygotowana fiskalnie. Najpóźniej w 2021 dług publiczny w relacji do PKB osiągnie konstytucyjne 60% i następny budżet będzie musiał zostać uchwalony bez deficytu. Nie sądzę, żeby obecny socjalistyczny rząd obciął wydatki - czyli zostanie im drugi sposób.
              No jest przygotowana zajebiście na być może największy krach gospodarczy w historii. Na taką okoliczność leży i czeka bilion PLN schowane w skarbcu na Żoliborzu.

              ****, że w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Austrii, Chorwacji, Irlandii czy Belgii dług publiczny już dawno przekracza 60%, (nie chce mi się sprawdzać czy w Niemczech też, ale prawdopodobne), Polska pod rządami tego wstrętnego PiS miała być na takie załamanie przygotowana i chuuj. KON-STY-TUC-JA!!!

              Komentarz


              • Widział to ktoś? Niezła kumulacja.

               Komentarz


               • Funkcjonariusz Bodnar postanowił popełnić spektakularne samobójstwo...
                https://wpolityce.pl/polityka/493370...nistra-zdrowia
                Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

                Komentarz

                Pracuję...
                X