Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Foxx, on nie zrozumie. Albo zrozumie, ale idąc po linii partyjnej, się nie odniesie.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• https://twitter.com/JacekWilkPL/stat...81905229664257

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
        Foxx, on nie zrozumie. Albo zrozumie, ale idąc po linii partyjnej, się nie odniesie.
        Moja linia partyjna akurat tu nie ma nic wspólnego

Nie lubię hipokryzji,ot to

Komentarz

• Dobry żart tynfa wart
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• We wczesnych latach 90-tych siedzieliśmy sobie w kilku młodych (wówczas) aktywistów UPR, planując różne akcje związane z polityką. Chyba to było przed jakimiś wyborami. Najmłodszy i najbardziej aktywny, chyba Adam (ech, ta pamięć, nazwiska to już w ogóle) zaproponował obrazki, wpisujące Unię Demokratyczną i Mazowieckiego w szczególności - w swastykę. Najstarszy w gronie, gospodarz i jedyny o siwej głowie, p. Jacek Majewski (nie wiem nawet, czy jeszcze żyje, ale jeśli tak, to daj mu, Panie Boże, dużo zdrowia) stwierdził na to: "nie godzi się". I sprawa padła...

Mam takie wrażenie, że w dzisiejszym obozie korwinistów brakuje takich mentorów. A sama młodzież (mentalnie) została...

Brakuje im kogoś, kto by powiedział "nie godzi się". No bo chyba nikt nie oczekuje takiego taktu od JKM.
            Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
            Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
            ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
              Brakuje im kogoś, kto by powiedział "nie godzi się". No bo chyba nikt nie oczekuje takiego taktu od JKM.
              Takiego kogoś brakuje we wszystkich ugrupowaniach.
              Bazinga!
              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                Takiego kogoś brakuje we wszystkich ugrupowaniach.
                Zgodziłbym się, ale...
                Mimo moich wczesnopolitycznych preferencji i ówczesnej niechęci do "zakonu PC" (która w postaci nieufności pozostała), zauważyłem kilka razy, że w przypadku ekscesów polityków lub samorządowców (choćby dawnego warszawskiego, który dziś wylądował u ... Liroya, czy świeższego z Kościerzyny) pewnej partii, nawet jeśli struktury partyjne sobie z sytuacją nie radzą, to w końcu przychodzi pewien dobrotliwy starszy pan i robi porządek jednym rozkazem. Dyktatura, jaka marzyłaby się samemu Korwinowi, i do tego to działa...

Ten starszy pan nazywa się...

I m.in. dlatego, choć wciąż w wielu sprawach nie zgadzam się z nim politycznie, szanuję go, uważam za państwowca i głosuję na jego partię, i jego kandydatów (vide ankieta).

PS.
                Nie będę wchodził w dyskusje na ten temat, bo mi się nie chce. Wolę wzorem księciunia popatrzeć, jak trawa rośnie.
                Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• https://pbs.twimg.com/media/EQr0VpvW...jpg&name=small

pięknie się wstrzeliła

Komentarz

• "Szanowni Państwo, gdybym chciała pokazać gest środkowego palca posłom PO, którzy po chamsku zachowywali się na sali plenarnej to bym to zrobiła. Przesuwałam dwukrotnie palcem pod okiem, energicznie bo byłam zdenerwowana. Nic więcej , a politycy PO sądzą po sobie. To ich styl"
                    ehh....

Komentarz

• Najwyraźniej ona tak ma z tym paluszkiem. Dziwny sposób gestykulacji.

https://twitter.com/i/status/1228065803641278464
                      Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
                        A w niedziele do kościoła...

Komentarz

• Pomijając, że cały trójosobowy babiniec od Sakiewicza jest słabo strawny od lat, argument z kościołem na forum kibolskim to dubeltowy strzał w dychę.
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• e:
                            Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
                            A w niedziele do kościoła...
                            Litości. Mój Ziomek by powiedział nawet "miłosierdzia"(specyficznie przeciągając i łapiąc się za czoło)
                            Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mam nadzieję, że dla Lichockiej będzie to oznaczało jakieś poważniejsze konsekwencje, bo naprawdę niewiele jest w tym Sejmie osób, które tak podnoszą mi ciśnienie. Miałem okazję widzieć ją w kilku dyskusjach czy to w Polsat News, czy to w TVP Info i nie mogłem się nadziwić, że PiS mając tylu młodych, wygadanych i dobrze przygotowanych posłów pozwala jej się publicznie wypowiadać.

Komentarz

• To cechy całego tria, o którym wspomniałem. Wątpię jednak w jakiekolwiek konsekwencje dla Lichockiej, bo w najgorszym dla nich momencie nakręciła ważny dokument, który "ocali od zapomnienia" wiele szczegółów z 2010. Przed zbliżającą się dziesiątą rocznicą warto sobie odświeżyć...

Komentarz

Pracuję...
                                X