Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Grzybobranie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Grzybobranie

Otwieram nowy wątek , bo sezon już się zaczyna.

Sam fachowcem nie jestem , ale są użytkownicy którzy chętnie się pochwalą swymi zbiorami i zdradzą miejscówki na udane zbiory.

Wczoraj w celu wspólnego grzybobrania spotkały się młode ekipy Orła Baniocha i Orionu Cegłów. Oba zespoły wystawiły po 15 grzybiarzy. Szybciej swój koszyk napełnili kibice Orła. Wszystko odbyło się honorowo.

Komentarz

Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
      Otwieram nowy wątek , bo sezon już się zaczyna.

Sam fachowcem nie jestem , ale są użytkownicy którzy chętnie się pochwalą swymi zbiorami i zdradzą miejscówki na udane zbiory.

Taaaa zdradzą

Komentarz

okolice Przasnysza i Chorzeli mogę polecić, w dodatku jest gdzie ryby połowić

Komentarz

Sprawdzone info- wysyp grzybów w Nieporęcie,zapierdalać i zbierać,wyzbierać wszystko bo w piątek jedzie teściowa,ma nic nie być.

Komentarz

Bliżej końca niż początku sezonu grzybowego. Trafiłem na lipcowy wysyp w łódzkim, gdzie przez 3 godziny zebrałem 6 wiader koźlaków w młodym lesie brzozowo-sosnowym.

Komentarz

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Trafiłem na lipcowy wysyp w łódzkim
              Przypadkiem nie lasy spalskie? Miałem ochotę się wybrać, ale nie chciałem w ciemno :/ Zresztą tam zawsze pełno ludzi.

Komentarz

Wczoraj popadało, teraz 2-3 dni słońca, więc okolice weekendu myślę, że mogą być owocne.
                My zawsze w okolice Wyszkowa jeździmy, dużo lasów
                "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

teraz 2-3 dni słońca
                  Ciężka sprawa.Uu mnie od tygodnia codziennie deszcz.Mam nadzieję,że wrzesień będzie lepszy.
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Zamieszczone przez kamilsson Zobacz posta
                    Sprawdzone info- wysyp grzybów w Nieporęcie,zapierdalać i zbierać,wyzbierać wszystko bo w piątek jedzie teściowa,ma nic nie być.
                    Jutro już może jechać
                    jak wczoraj w lesie mijałem 2 osoby i uzbierałem ponad 17 litrów grzybów przez 2,5h, to dziś przez 4h około 5l grzybów a osób z 50 jak nie więcej przeszło obok

Komentarz

Byłem dzisiaj, grzybów sporo ale większość robaczywych. Jeszcze musi popadać.
                      Taki okazik prawdziwego się trafił :http://www.fotosik.pl/zdjecie/74a475e1635307e0
                      okolice Kampinosu

Komentarz

Bliżej końca niż początku sezonu grzybowego.
                        Panie ,gdzie koniec.Cały wrzesień i październik jeszcze.Mam znajomego nałogowego grzybiarza,to jeszcze w listopadzie po lesie lata.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

W zeszłym roku 12-ego grudnia jeszcze kupiłem świeże grzyby na Kaszubach
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Tegoroczna kolekcja: 38 słoiczków podgrzybków i kurek
                            teraz trzeba poczekać na prawdziwki i gąski

JAN KOCHANOWSKI – FENOMENALNY GRZYBIARZ ZE STĄPORKOWSKICH LASÓW.
                            http://lenartpawel.pl/jan-kochanowsk...ich-lasow.html
                            sporo zdjęć
                            Ostatnio edytowany przez Dolu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Wasi domownicy "tolerują" opieńki czy siwki? U mnie nie lubią i kurde aż szkoda je w lesie zostawiać :/
                              W zeszłym roku nazbieraliśmy całą kupę opieniek, na parkingu dzwonimy po rodzinie i nikt nie chciał... Zostawiliśmy w torbie dla smakosza...
                              Siwki to samo. Ile razy pełno tego w lesie i omijam, bo i tak nikt ich nie chce jeść.
                              A że w domu to babcia i mamuśka odpowiedzialne są za przyrządzanie grzybów (żona się do tego nie nadaje), to przez to że ich nie lubia, przez 31lat swojego żywota nie spróbowałem kurde opieńki, nawet marynowanej

Komentarz

Pracuję...
                              X