Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka Międzynarodowa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.if.pw.edu.pl/~pluta/pl/dy...ierak/str6.htm

Ciekawe czy ktoś zmierzył już napromieniowanie w okolicy. Jeżeli wybuch powstał pod wodą promieniowanie mogło zostać zminimalizowane.

Nie wiadomo co jebnęło dokładnie ale była ogromna siła, grzybek i podmuch, a po wybuchu pozostał krater. Dokładnie takie objawy powstają po wybuchu bombki atomowej.
    Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
      Prawie 3k ton saletry w połączeniu ze spawaniem daje taki efekt.
      Będzie na szkoleniach BHP w kategorii "pracę szczególnie niebezpieczne".
      Dla Behapowca tu by się znalazło kilka tematów - tak podobno ta saletra była przechowywana przez kilka lat
      (piszę "podobno" za dzinnikarzem z TT https://twitter.com/JarekKociszewsk/...82650857394176 )

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ja bym napisał: za "podobno" dziennikarzem...
        "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Tak sam o sobie mówi

W czasach gdy "mogę" sam sobie określić płeć, to oznaczenie sobie zawodu to naprawdę pikuś

A poza tym napisałem "dzennikarz z TT", to też ma swoje znaczenie.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• https://www.defence24.pl/izrael-wymi...sko-libanskiej

Fajerwerki, saletra i BHP.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
              Jak na razie nie ma żadnych dowodów, że nie jest to atak terrorystyczny dokonany przez Portugalię.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Prawdpodobnie jest to odwet zapowiadany przez Izrael.

Trzeba być niespełna rozumu aby wierzyć mediom.

Komentarz

Trzeba być niespełna rozumu aby wierzyć mediom.
                  Potwierdzam. W tym defence24. ).
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Ja staram się wiadomości filtrować ( jednym uchem słucham a drugim wypuszczam ) niezależnie z którego medium pochodzą.

Jako że na forum popularne jest przerzucanie się linkami sprawdziłem źródło i artykuł z Defence 24 jest prawdziwy. Wypowiedź Netanjahu jest oficjalną.

Czasami chciałoby się na forum poczytać coś konkretnego a mam wrażenie że nawet tutaj Mainstreamowe media odcisnęły swoje piętno, ale myślę że w twoim przypadku to pewnie cynizm lub poprawność polityczna.

Komentarz

Ja staram się wiadomości filtrować ( jednym uchem słucham a drugim wypuszczam ) niezależnie z którego medium pochodzą.

Jako że na forum popularne jest przerzucanie się linkami sprawdziłem źródło i artykuł z Defence 24 jest prawdziwy. Wypowiedź Netanjahu jest oficjalną.

Czasami chciałoby się na forum poczytać coś konkretnego a mam wrażenie że nawet tutaj Mainstreamowe media odcisnęły swoje piętno, ale myślę że w twoim przypadku to pewnie cynizm lub poprawność polityczna.
                      Cynizm. Ten ładunek leżał w magazynach od 2013 roku. Został zarekwirowany przez Liban pewnemu Rosjaninowi.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Myślisz ze Mosad nie wiedział co mają pod nosem? Dla nich podpalenie takiego magazynu to pestka. Z resztą, agenci w Izraelu muszą mieć niezłą bekę z rządu w Libanie. Na bystrych nie wyglądają, coś w podobie do Naszych ancymonów.

Nie wierzę w przypadek który wydarzył się akurat teraz gdy konflikt Izraelsko-Libański zaostrzył się.

https://twitter.com/Sepideh_Z/status...82310075416581

Od 1:05 i 1:25 słychać bardzo dokładnie krążące nad portem samoloty. To są samoloty Izraelskie które podobno mają w zwyczaju często przelatywać nad terytorium Libanu. Podobno tego popołudnia latały znacznie niżej niż zazwyczaj.

Komentarz

Myślisz ze Mosad nie wiedział co mają pod nosem? Dla nich podpalenie takiego magazynu to pestka. Z resztą, agenci w Izraelu muszą mieć niezłą bekę z rządu w Libanie. Na bystrych nie wyglądają, coś w podobie do Naszych ancymonów.

Nie wierzę w przypadek który wydarzył się akurat teraz gdy konflikt Izraelsko-Libański zaostrzył się.

https://twitter.com/Sepideh_Z/status...82310075416581

Od 1:05 i 1:25 słychać bardzo dokładnie krążące nad portem samoloty. To są samoloty Izraelskie które podobno mają w zwyczaju często przelatywać nad terytorium Libanu. Podobno tego popołudnia latały znacznie niżej niż zazwyczaj.
                          Podobno Berkowicz jest eskimosem.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Możliwe, nie znam gościa.

Z mojej strony to by było na tyle.

Komentarz

• Trzeba być niespełna rozumu aby wierzyć mediom.Trzeba być niespełna rozumu aby wierzyć mediom.
                              Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                              Możliwe, nie znam gościa.

Z mojej strony to by było na tyle.
                              Z mojej strony takoż. "Trzeba być niespełna rozumu, żeby wierzyć mediom".
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Po wyborach za wschodnią granicą widzę, że Łukaszenka to już nie ma żadnych zahamowań jeśli chodzi o fałszowanie wyników

Komentarz

Pracuję...
                                X