Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• sab
    odpowiedział(a)
    Dzięki wielkie

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez sab Zobacz posta

Podłączam się do pytania.
    Poratujcie proszę...
    https://vizjer.pl/serial-online/162/yellowstone

Zostaw komentarz:

• sab
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez toto5 Zobacz posta
    Gdzie można zobaczyć Yellowstone od pierwszego sezonu ?
    Podłączam się do pytania.
    Poratujcie proszę...

Zostaw komentarz:

• toto5
    odpowiedział(a)
    Gdzie można zobaczyć Yellowstone od pierwszego sezonu ?

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

A już wyszedł? O ja...
    W niedzielę premiera .

Zostaw komentarz:

• Tyler_Durden
    odpowiedział(a)
    A ja polecam serial "Wojna światów" https://www.filmweb.pl/serial/Wojna+...3w-2019-840405
    Ocena na filmwebie zaniżona.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Ktoś się orientuje ,gdzie w sieci będzie można obejrzeć nowy sezon Yellowstone?
    A już wyszedł? O ja...

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Ktoś się orientuje ,gdzie w sieci będzie można obejrzeć nowy sezon Yellowstone?

Zostaw komentarz:

• Foxx
    odpowiedział(a)
    Znam ten materiał oczywiście. Czym innym jest zakontraktowany udział w promocji (przy S02 rzeczywiście można było zaobserwować, jak to może wyglądać w wersji wymuszonej), a czym innym entuzjastyczne wypowiedzi z własnej inicjatywy. Czas pokaże. W swojej pierwszej odpowiedzi chciałem tylko zwrócić uwagę, że sekwencja wydarzeń średnio pasuje do wersji idealistycznej.

- zapowiedź symultanicznego kręcenia S04 i S05
    - rewolucja w DC po fuzji Warnera i Discovery
    - kolejne wypowiedzi Cavilla zachęcające do S03
    - najpierw plotki, a później scena po napisach w "Black Adam" awizująca powrót Cavilla jako Supermana
    - info samego Cavilla, że wraca do "uniwersum DC"
    - "bomba", że odchodzi z produkcji Netflixa - z natychmiastowym info o konkretnym recaście Wieśka

Merytorycznie ma to znacznie większy kontekst (zgodność z materiałem źródłowym na różnych etapach - akurat S03 w tej kwestii ma być powrotem do stanu z S01), ale nie ma sensu wchodzić w kolejne dygresje. Tak czy inaczej zbyt wiele mi się tu nie spina.
    Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Ok, ale ja tu nie widzę żadnej sprzeczności - Cavil na pewno jest zobowiązany brać udział w kampanii promocyjnej S03, więc chwali, zresztą ja mu wierzę bo sceny walki w S01 są jednym z nielicznych jasnych pnktów serialu (chociaż wzorem dla mnie, jeśli chodzi o ostatnie produkcje, jest pojedynek Neda Starka i sir Arthura Dayne w S06 Gry o tron). Dostałem cytat to ja ze swojej strony zaoferuję link: https://redanianintelligence.com/202...ginated-in-s2/ - kilka interesujących myśli tam jest.

Zostaw komentarz:

• Foxx
    odpowiedział(a)
    Napiszę tak - jako fan sagi dość regularnie śledzę info dot. serialu. Dokładnie dwa dni przed ogłoszeniem przez Cavilla odejścia zapewniał on, że sceny akcji w S03 będą bardzo dobre, bo za wszystkie odpowiada gość od choreografii walki w Blaviken w S01 (i Mission Impossible) - Wolfgang Stegemann. Cavill rzekł: There’s a lot of action in Season 3. We got an awful lot together. Sometimes by the skin of our teeth and working miracles, but we got it done and we hope that you guys enjoy our work, because Wolfie really is the best.

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    E, tam Pan aktor po zmianach w DC ma wrócić jako Superman na duży ekran i najwyraźniej uznał, że w tej sytuacji nie wyrobi z jednoczesnym kręceniem sezonów 4 i 5 Wieśka zgodnie z planem. 3 zagrał normalnie raczej średnio incognito. Premiera latem 2023.
    Jak podają źródła pisane (choćby wywiad z nim) gosć jest fanem twórczości Sapkowskiego i chciał żeby postać przez niego grana była możliwie najbliższa literackiemu pierwowzorowi, zresztą podobno próbował wpływać na zmiany w senariuszu. Co ciekawe ponoć chciał zrezygnować już po 2 sezonie a teraz powrót do roli Supermana miał być dobrą wymówką. Tak wiem, że to tylko dywagacje a moja wiara w ludzką przyzwiotość może być mocno naiwna

Zostaw komentarz:

• Ma(L)kontent
    odpowiedział(a)
    Dzięki za proponowane seriale. Ja tak z innej beczki rzucę serial- Bogdan Boner Egzorcysta sezon 3 się pojawił, a w sumie to już 5 jak liczyć dwie pierwsze serie jeszcze jako po prostu EGZORCYSTA. Jeśli ktoś oglądał i lubi to obejrzy na pewno, jeśli nie...to polecam, spora dawka specyficznego humoru i sporo nawiązań do obecnej sytuacji na świecie

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Dzięki Panowie za odpowiedź......na pewno się skuszę, bo bardzo miło wspominam słynne Miami Vice, więc mam nadzieję na równie dobrą, może nawet w podobnym, typowym dla Michaela Mana stylu produkcję

Zostaw komentarz:

• 19Christoph16
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Ile ten serial ma odcinków, ewentualnie sezonów?
    Tak jak kolega wyzej napisal 8 odcinkow.
    Co do sezonow to na chwile obecna jest tylko jeden. Kontynuacja (drugi sezon) bedzie pod koniec 2023 roku.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X