Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Stout
    odpowiedział(a)
    Napiszę krótko.
    Yellowstone.
    13 listopada.

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ostatnia część Ozark... Moim zdaniem zjebali. Nie wiedzieli chyba jak zakończyć. A już ostatni odcinek to jakiś dramat kompletny. Szkoda.
    Ośmielę się nie zgodzić wątki dociągnięte w miarę logicznie, historia się zazębia (może miejscami na siłę, ale jednak), trochę szkoda, że to już koniec, bo całościowo to jeden z lepszych seriali jakie oglądałem.

A 3.06 3 sezon The BoysOjczyznosław wzywa...

Zostaw komentarz:

• Lynx
    odpowiedział(a)
    Polecam Informatora, serial Węgierski dla HBO Max. Całość na równym, dobrym poziomie, trzyma w napięciu, nie żałuję ani minuty poświęconego czasu

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Ostatnia część Ozark... Moim zdaniem zjebali. Nie wiedzieli chyba jak zakończyć. A już ostatni odcinek to jakiś dramat kompletny. Szkoda.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Odwilż...

Sam serial ogląda się spoko i nawet trzyma w napięciu, natomiast po zakończeniu mam mieszane uczucia. Moim zdaniem za dużo wątków, które nie są później rozwikłane. Niby zagadka rozwiązana ale nie bardzo

Jak komuś się bardzo nudzi któregoś wieczora to mimo to polecam

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Wygląda na to, że HBO w kwietniu wypuści na ekrany ciasteczko, miniserial (6 odcinków) We Own This City. Za produkcje odpowiadają ludzie od The Wire, co dla mnie już stanowi wystarczającą rekomendację. W jednej z głównych ról nasza rodaczka (znana choćby z Sukcesji) Dagmara Domińczyk.

Zostaw komentarz:

• krollek
    odpowiedział(a)
    1) Ku Jezioru
    2) Marcella
    3) Pełne morze - dla tych co mają drugą połówkę

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez PogonFF Zobacz posta
    Również polecam Ozark i Peaky Blinders, niedługo ma wjechać 6 ostatni sezon.
    Są już 2 odcinki jakby co(https://filman.cc/serial-online/23/peaky-blinders).
    Wleciał też cały 5 sezon(10 odcinków) Upadku królestwa / The Last Kingdom(https://filman.cc/serial-online/88/u...e-last-kingdom).
    – W 5. sezonie będzie dużo śmierci. I to jest naprawdę ekscytujące, bo ze śmiercią wiąże się dramaturgia. Myślę, że fani serialu będą zszokowani, w tym roku jest zdecydowanie trochę niespodzianek i jest to sezon, który będzie grać na uczuciach. Więc nie zapomnijcie chusteczek.

więcej: https://www.serialowa.pl/321253/upad...n-5-kto-umrze/
    "Upadek królestwa" wróci z filmowym spin-offem. To będzie osobna historia – poznajcie pierwsze szczegóły
    Karolina Noga / 10 marca 2022, 10:44

"Upadek królestwa" dobiegnie w tym roku końca, ale w świecie serialu pozostaniemy na dłużej. Producent zdradził, że filmowy spin-off będzie jednak niezależną historią.

"Upadek królestwa" powrócił wczoraj w USA z 5. sezonem, który jest finałem całego serialu. Tymczasem ekipa pracuje nad filmowym spin-offem zatytułowanym "Seven Kings Must Die" – zdjęcia w tym momencie już powstają na Węgrzech.

więcej: https://www.serialowa.pl/322908/upad...film-spin-off/

Zostaw komentarz:

• krollek
    odpowiedział(a)
    Netflix:

1) Sunderland till I die
    2) After life
    3)The Kominsky Method

Zostaw komentarz:

• PogonFF
    odpowiedział(a)
    11 marca premiera 4 sezonu ,, Jazdy o życie".

Zostaw komentarz:

• PogonFF
    odpowiedział(a)
    Również polecam Ozark i Peaky Blinders, niedługo ma wjechać 6 ostatni sezon.

Zostaw komentarz:

• krollek
    odpowiedział(a)
    Polecam Ozark z Neflix i Snowpiercer też z tej samej platformy online.

Zostaw komentarz:

• OLIUSTKA
    odpowiedział(a)
    Mi się bardzo spodobał serial Peaky Blinders na Netflixie naprawdę polecam

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Wiadomo o jakiś przeciekach na temat daty drugiej części ?
    już wiadomo: 29 kwietnia

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Miałem to samo, następnego dnia dokończyłem 4. odcinek. Nie są to może Skrzydlate świnie, ale to po prostu jest kiepskie, takie 3/10.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X