Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Trzy serie okołogwiezdne: Mandalorian, Księga Boby Fetta i najnowsza z nich, Obi-Wan Kenobi, wszystkie bardzo przyjemnie się ogląda, jest klimat, wszystkie w większym bądź mniejszym stopniu się ze sobą łączą, gorąco polecam da fanów sagi i nie tylko
    Mando S1 to najlepsze gwiezdne wojny od czasów Imperium kontratakuje. Potem już trochę słabiej przy czym wykorzystali drugi sezon do promowani kolejnych seriali a fabuła stała w miejscu. Book of Boba to już w mękach oglądałem aby dotrwać do końca. Z Boby zrobić takiego pizdeusza . Natomiast Obi-Wan Kenobi to już mieszanka fajnych Star Warsow z głupawką. Ostatnie 2 odcinki naprawdę fajne i chyba najlepsza walka na miecze na koniec.

Komentarz

• Jak najbardziej masz prawo do własnej oceny, mnie wszystkie mniej bądź bardziej przypadły do gustu, niemniej faktycznie dwa ostatnie odcinki O-WK, a zwłaszcza ostatni, to kwintesencja starwarsów.

Komentarz

• Stranger Things s4 - tu mam niezły zgryz, bo z jednej strony historia się całkiem zgrabnie zazębia, wprowadzono fajne nowe postaci (dla mnie Eddie zjada wszystkich na dzień dobry i jest królem 4 serii), dalej jest dobrze "klimatycznie" (muzyka) a z drugiej sezon jest przegadany, na siłę rozwleczony tak aby był sezon kolejny (wiadomo, że pecunia non olet), no i ta nieszczęsna Winona Ryder, która w swoim aktorskim repertuarze ma zdaje się jedną minę

Komentarz

• Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta
          Stranger Things s4 - tu mam niezły zgryz, bo z jednej strony historia się całkiem zgrabnie zazębia, wprowadzono fajne nowe postaci (dla mnie Eddie zjada wszystkich na dzień dobry i jest królem 4 serii), dalej jest dobrze "klimatycznie" (muzyka) a z drugiej sezon jest przegadany, na siłę rozwleczony tak aby był sezon kolejny (wiadomo, że pecunia non olet), no i ta nieszczęsna Winona Ryder, która w swoim aktorskim repertuarze ma zdaje się jedną minę
          Pewnie masz trochę racji z tym przegadaniem (zwłaszcza chyba wątek Nastki) ale mimo to serial trzyma poziom i szkoda, że już skończyłem
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Mnie nic nie zrekompensował. Jak dla mnie to nie mieli pomysłu na ostatni sezon. Wiele wątków nie zakończonych tak jakby miał być kolejny sezon ,którego nie będzie.
            osobiście jestem mega rozczarowany.
            Podzielam zdanie, nudy.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jestem co prawda w połowie sezonu ale Lakers: dynastia zwycięzców to jest mega serial

Nie interesuje się zbytnio koszyków ale ogląda się to zajebiście polecam
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• Spoko serial. Na Apple TV. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: Zrzut ekranu 2022-07-31 o 18.13.58.png
Wyświetleń: 1131
Rozmiar: 1,43 MB
ID: 2631060

Komentarz

• All or nothing Arsenal.

Polecam bardzo !!! Na Prime Video.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Upadek Królestwa 5 sezon od środy w Canal+ online.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Jestem co prawda w połowie sezonu ale Lakers: dynastia zwycięzców to jest mega serial

Nie interesuje się zbytnio koszyków ale ogląda się to zajebiście polecam
                      Pełen sztos.
                      10 odcinków poszło na raz.
                      Wyraźnie widać, że to odpowiedź LA na Ostatni Taniec

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                        Pełen sztos.
                        10 odcinków poszło na raz.
                        Wyraźnie widać, że to odpowiedź LA na Ostatni Taniec
                        Rola Bussa epicka!!!
                        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Tego prequela Władcy Pierścieni to chyb nie obejrzę, widziałem zajawkę i występuje tam czarny , łysy elf.....

Komentarz

• A to w Afryce nie było elfów?

Komentarz

• Czarnego jeszcze bym jakoś przeżył, ale łysy???
                              Bazinga!
                              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• A chociaż uszy ma prawilnie odstające?

Komentarz

Pracuję...
                                X