Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak na ostatni sezon Gomorry to nie postarali się z zakończeniem.
    No ale żeby nie było to raczej długo poczekamy na tak klimatyczny serial jakim była Gomorra (nawet jezeli uznamy 5 sezon za sredni).
    Bohaterowie, muzyka Mokadelica (która do teraz gra mi w głowie) czy w koncu pokazana historia tego złego, zgniłego Neapolu.
    Na pewno wróci się kiedyś do Gomorry bo taki serial wart jest powrotu.
    A na chwile obecna mozna tylko napisac Grazie Saviano za te wszystkie sezony oraz lata.
    Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; 11533.

Komentarz

• Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
      Jak na ostatni sezon Gomorry to nie postarali się z zakończeniem.
      No ale żeby nie było to raczej długo poczekamy na tak klimatyczny serial jakim była Gomorra (nawet jezeli uznamy 5 sezon za sredni).
      Bohaterowie, muzyka Mokadelica (która do teraz gra mi w głowie) czy w koncu pokazana historia tego złego, zgniłego Neapolu.
      Na pewno wróci się kiedyś do Gomorry bo taki serial wart jest powrotu.
      A na chwile obecna mozna tylko napisac Grazie Saviano za te wszystkie sezony oraz lata.
      Też mam wrażenie że ostatni odcinek jak cały sezon taki za szybki. Taki bez większego pomysłu. Ale mimo to sezon oceniam na plus. Oczywiście poprzednie były lepsze ale i ten fajnie się oglądało .

Będzie brakowało Gomorry .
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Też mam wrażenie że ostatni odcinek jak cały sezon taki za szybki. Taki bez większego pomysłu. Ale mimo to sezon oceniam na plus. Oczywiście poprzednie były lepsze ale i ten fajnie się oglądało .

Będzie brakowało Gomorry .
        Gomorra to świetny serial ze słabym ostatnim sezonem i rozczarowujacym zakończeniem.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Drugi sezon Wiedźmina bardzo rozczarowujący.

Komentarz

• Czyli trzyma poziom sezonu pierwszego. Straszna szmira.
            #druzynanatop3

Komentarz

• Jeszcze gorzej jest. Przy dwójce jedynka długimi fragmentami była dla mnie wciągająca. Teraz serial mocno irytuje- nuda pozbawieni charyzzmy męczący bohaterowie. Duży potencjał został ewidentnie spierdolony.

Komentarz

• Ja nie mogę dwóch odcinków pod rząd obejrzeć bo zasypiam już przy połowie pierwszego...
                q[-_-]p

Komentarz

• A ja się z Wami nie zgadzam W S1 było średnio - lepsze scenariusze, zwłaszcza w wątku Geralta - zdecydowanie bardziej zgodne z książkami (w tym fragmenty dialogów), jednak dużo biedy na planie. S2 - słabe scenariusze, z wyjątkiem pierwszego odcinka prawie bez związku z Sapkowskim (np. beznadziejnie napisany wątek Yennefer). Znacznie lepsza scenografia, CGI i zdjęcia, czyli doszło hajsiwo. Fajnie zarysowany wątek wywiadu redańskiego, a to dopiero początek. Nieźle zrobiona postać Rience'a jako antagonisty i rozwijające się zarysowanie kto jest jego szefem - głównym antagonistą na tym etapie. A w kolejnym sezonie ekranizacja "Czasu pogardy", więc scenariuszowo potencjalnie jest na co czekać. Muza w S1 lepsza, mniej standardowa.

Podsumowując: było średnio, jest średnio, ale jeszcze perspektywicznie i bardzo widać co należy poprawiać.

PS No i plus za odstąpienie od netflixowych "stabdardów" i rezygnacja z przedstawienia Lamberta jako... biseksa (sceny już nakręcone). Ważne żeby minusy nie przysłaniały plusów
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

PS No i plus za odstąpienie od netflixowych "stabdardów" i rezygnacja z przedstawienia Lamberta jako... biseksa (sceny już nakręcone).
                    Oooo a co to się stało? Presja ma sens i ktoś od nas naciskał?
                    Nie jestem w temacie Wiedźmina, nie czytałem, nie oglądałem.

Komentarz

• Nie wiem, a nie chce wymyślać. Netflix opublikował to info jako część newsa o nakręconym materiale, który wypadł z finalnego montażu. Jakimś uzupełnieniem w polskim kontekście może być motyw, że wśród zatwierdzających finał był Bagiński jako producent wykonawczy. Nie trafiłem jednak na ślad związku tych kwestii.

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Tak jeszcze w kwestii Gomorry
                        Gomorra 6 sezon - czy powstanie?

Od 20 listopada możemy oglądać 5. sezon na platformie HBO GO. Dostaliśmy już dwa odcinki, a kolejne będą dodawane po dwa w każdą sobotę. Twórcy zapowiadając piątą część, ogłosili również, że prawdopodobnie pożegnamy się już z gangsterami z Neapolu. Jednak deklaracja twórców to jedno, bo jeżeli nowy sezon zostanie dobrze przyjęty przez fanów, to... kto wie, może to zmotywuje produkcję do zrobienia nowych odcinków.

Zrodlo
                        https://www.eska.pl/cinema/news/gomo...8a26-x3Bv.html
                        https://www.programme-tv.net/news/se...-une-saison-6/
                        Co prawda posty sa z dnia premiery 5 sezonu Gomorry ale ptaszki cwierkaja ze producenci nie sa na "NIE". Wiec jeżeli serio producenci myślą o robieniu kolejnego sezonu to może lepiej zrobić to co swojego czasu Netflix zrobił z Narcosem.
                        Czyli podział na różne okresy/bohaterów czy tez lokalizacji. Bo Saviano nie tylko pisal o Neapolitanskiej Mafii ale rowniez pisal o innych organizacjach (np Cosa Nostra).
                        A taki materiał warto wykorzystać.
                        Ostatecznie niech skupia sie na kontynuacji ZeroZeroZero które może byc godnym następcą Gomorry.
                        Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; 11533.

Komentarz

• Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
                          Tak jeszcze w kwestii Gomorry

Co prawda posty sa z dnia premiery 5 sezonu Gomorry ale ptaszki cwierkaja ze producenci nie sa na "NIE". Wiec jeżeli serio producenci myślą o robieniu kolejnego sezonu to może lepiej zrobić to co swojego czasu Netflix zrobił z Narcosem.
                          Czyli podział na różne okresy/bohaterów czy tez lokalizacji. Bo Saviano nie tylko pisal o Neapolitanskiej Mafii ale rowniez pisal o innych organizacjach (np Cosa Nostra).
                          A taki materiał warto wykorzystać.
                          Ostatecznie niech skupia sie na kontynuacji ZeroZeroZero które może byc godnym następcą Gomorry.
                          ooo i to jest myśl.

PS. Jeśli wasz pociechy oglądają bajkę o frytce i kartofelce to radzę więcej nie włączać. Kolega w jednym z odcinków przypadkowo natknął się na scenę w której to rodzina zebr składa się z dwóch tatusiów i dzieci ....
                          Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Yellowstone.
                            Sztos.
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• ZeroZeroZero wiadomo cos o drugim sezonie?

Komentarz

• To ZeroZeroZero jak się ma poziomem do Gomorry?
                                ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

Pracuję...
                                X