Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Raczej
  odpowiedział(a)
  Gangs of London - zwiastun serialu. Ależ efektowne i brutalne walki od reżysera Raid!

  Gareth Evans, reżyser przełomowych filmów akcji Raid i Raid 2 stworzył serial w Wielkiej Brytanii zatytułowany Gangs of London. Zwiastun zapowiada klimat i sceny akcji w stylu, który oczekują jego fani.

  Gangs of London ma pozornie prostą i pretekstową fabułę. Jest to opowieść o międzynarodowych grupach przestępczych, które kontrolują fikcyjny Londyn. Gdy szef jednej z rodzin mafijnych zostaje zabity, wybucha wojna o władzę.

  Gareth Evans jest współtwórcą serialu z Mattem Flannerym, którego widzowie znają jako operatora obu części indonezyjskiej serii kina akcji Raid. Flannery również i w serialu odpowiada za zdjęcia i sam zwiastun pokazuje wiele klimatycznych ujęć. Projekt jest koprodukcją brytyjskiego Sky Atlantic i amerykańskiego Cinemax.

  Za kamerą 5 odcinków stoi sam Gareth Evans, a pozostałe epizody pierwszego sezonu wyreżyserowali Corin Hardy (3 odcinki, znany z filmu Zakonnica) oraz Xavier Gens (2 odcinki, znany z Hitman). Gareth Evans wyreżyserował wszystkie sceny walk, w których wystąpili kaskaderzy związani z filmowcem, czyli tak samo jak robił to w obu Raidach.

  W obsadzie są Joe Cole, Sope Dirisu, Colm Meaney, Lucian Msamati i Michelle Farley.

  Gareth Evans stał się znany na świecie dzięki filmom akcji Raid oraz The Raid 2: Infiltracja, które zachwyciły świat. To o nich mówiło się, że to jedne z najlepszych filmów akcji w historii. Odegrały one ważną rolę w motywacji Hollywood do zmiany formy kręcenia scen walk, których forma m.in. została potem spopularyzowana przez Johna Wicka.

  Gangs of London - premiera w 2020 roku.

  https://naekranie.pl/aktualnosci/gan...ler-1581542075
  10 odcinków(na razie 3 z napisami) https://3filmy.com/serial/gangs-of-l...1E01-odcinek-1
  Jestem po pierwszym i jakbym mógł to połknąłbym dzisiaj wszystkie, dla mnie bomba a każde mordobicie, cios, cięcie, łamanie odczuwam na własnej skórze i co chwilę mrużę oczy . Głównego(chyba) bohatera gra Joe Cole, młodszy Blinder.


  Zostaw komentarz:


 • Benek
  odpowiedział(a)
  27.06 ostatni (chyba) sezon Dark

  Zostaw komentarz:


 • Raczej
  odpowiedział(a)
  Jakby co ruszył 2 sezon Okrętu.

  https://3filmy.com/serial/okret-das-...bensstrategien
  Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

  Zostaw komentarz:


 • Benek
  odpowiedział(a)
  Diego. Mimo że nie serial to polecam.

  Zupełnie inna bajka aniżeli Last Dance no ale to raczej kwestia historii bohatera Super nakręcony, te archiwalne ujęcia ,mega sprawa.


  Zostaw komentarz:


 • Broniewski_94
  odpowiedział(a)
  Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

  Obok Czarnobyla najlepszy serial ostatnich miesięcy, a juz z pewnością najlepszy serial dokumentalny o tematyce sportowej.
  Jeszcze Kalifat i Unorthodox pokazujące obłęd panujący wśród fanatyków religijnych.

  Zostaw komentarz:

Pracuję...
X