Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Slaymer
    odpowiedział(a)
    1 sezon 8 odcinków z pilotem włącznie.

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
    Tokyo Vice serial kryminalny oparty na ksiazce dziennikarza Jake'a Adelsteina pokazujacy ciemna strone Tokyo, korupcje jak i rzady panujacej Yakuzy.
    Serial jak dla mnie​ bardzo dobrze zrobiony przez Michaela Mana (tego od Goraczki czy Miami Vice) ktory naprawde fajnie pokazal jak Yakuza jest zakorzeniona w spoleczenstwie Japonskim. Do tego oddanie klimatu samego Tokyo lat 90 na duzy plus.

Sama ksiazke Adelsteina rowniez polecam
    Ile ten serial ma odcinków, ewentualnie sezonów?

Zostaw komentarz:

• 19Christoph16
    odpowiedział(a)
    Tokyo Vice serial kryminalny oparty na ksiazce dziennikarza Jake'a Adelsteina pokazujacy ciemna strone Tokyo, korupcje jak i rzady panujacej Yakuzy.
    Serial jak dla mnie​ bardzo dobrze zrobiony przez Michaela Mana (tego od Goraczki czy Miami Vice) ktory naprawde fajnie pokazal jak Yakuza jest zakorzeniona w spoleczenstwie Japonskim. Do tego oddanie klimatu samego Tokyo lat 90 na duzy plus.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję  Nazwa: [email]MV5BMjBhYTI3ZjYtMWI5NS00NTE1LTk5NGQtMTBiODkyZDIxMWQ3XkEyXkFqcGdeQXZ3ZXNsZXk@._V1_.jpg[/email] Wyświetleń: 0 Rozmiar: 61,6 KB ID: 2639032

Sama ksiazke Adelsteina rowniez polecam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję  Nazwa: 8499906796284.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 43,8 KB ID: 2639031

Zostaw komentarz:

• Foxx
    odpowiedział(a)
    E, tam Pan aktor po zmianach w DC ma wrócić jako Superman na duży ekran i najwyraźniej uznał, że w tej sytuacji nie wyrobi z jednoczesnym kręceniem sezonów 4 i 5 Wieśka zgodnie z planem. 3 zagrał normalnie raczej średnio incognito. Premiera latem 2023.

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: image.png
Wyświetleń: 451
Rozmiar: 393,9 KB
ID: 2639026
    ciszej nad tą trumną, a dla pana aktora pokłon głęboki za to, że dłużej tego syfu swoim nazwiskiem żyrować nie chciał ​

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ma(L)kontent Zobacz posta

Poza tym jak wspomniałem, lubię dokumenty o seryjnych i chciałem sprawdzić, czy dobrze to odwzorowali(jest bardzo blisko).
    Polscy. Seryjni: Karol Kot (1)

SERIAL DOKUMENTALNY POLSKA 2022 OD 16 LAT
    zdjęcie W skrócie

Maturzysta Karol Kot został oskarżony o dwa zabójstwa i próbę popełnienia dziesięciu kolejnych. W latach 60. XX wieku wywołał w Krakowie prawdziwą psychozę strachu. Długo pozostawał nieuchwytny. Oglądaj w telewizji

Czw 27.10 21:00
    TVP Historia
    Nd 30.10 23:55
    TVP Historia
    Opis

Twórcy serii prezentują osiem historii o seryjnych mordercach z Polski. Wszyscy oni zasiali spustoszenie w okresie PRL-u. Każdy odcinek opowiada o innym przestępcy, m.in. Wampirowi z Zagłębia,Wampirowi z Bytomia czy Bogdanowi Arnoldowi.

W tym odcinku

Mieszkający na krakowskim Kazimierzu maturzysta Karol Kot został oskarżony o dwa zabójstwa i próbę popełnienia dziesięciu kolejnych. W latach 60. XX wieku wywołał w mieście prawdziwą psychozę strachu. Jego ofiarami padały kobiety i dzieci. Długo pozostawał nieuchwytny, ponieważ milicja nie była przygotowana do ujęcia myślącego nieszablonowo sprawcy. Stróżom prawa pomogły zeznania jednej z osób z otoczenia Kota. Wiele z nich już wcześniej obserwowało niepokojące sygnały. Dziennikarze, którzy już na etapie śledztwa próbowali odkryć tożsamość psychopaty, później relacjonowali przebieg procesu. Zapadł wyrok śmierci, który wykonano w więzieniu w Katowicach. Zobacz także

Polscy. Seryjni: Władysław Mazurkiewicz (2)
    Czw, 03.11 21:00 i 1 późniejsza emisja

Teleman.

Zostaw komentarz:

• Ma(L)kontent
    odpowiedział(a)
    Szawar może i dobrze, bo ludzie ze słabą psychą by wysiedli......ale ja lubię takie szczegóły oglądać...może mam coś z banią?
    Za polecone produkcję dziękuję i na pewno obejrzę.

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    Poza tym jak wspomniałem, lubię dokumenty o seryjnych i chciałem sprawdzić, czy dobrze to odwzorowali(jest bardzo blisko).
    Mimo wszystko, dobrze, że nie pokazano w nim wielu rzeczy do których się ten czub dopuścił.
    Z na pewno warte uwagi z HBO - Des, Robert Durst, z Netflix - Richard Ramirez, Henry Lee Lucas, Evil Genius, Gacy, Synowie Sama

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Benek po opisie widzę, ze to może być dobre....dzisiaj zaczynam.
    Tylko niestety nie będzie kolejnych sezonów raczej.

Unabomber też fajny ale trochę w innym stylu.

Zostaw komentarz:

• crolick
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Midhunter jak nie widziałeś to polecam
    To jeszcze z tej samej kategorii Unabomber:
    https://www.netflix.com/pl/title/80176878

Zostaw komentarz:

• Ma(L)kontent
    odpowiedział(a)
    Benek po opisie widzę, ze to może być dobre....dzisiaj zaczynam.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)

Obejrzę, dzięki, bo widziałem jak ktoś ostatnio polecał kilka tytułów, ale post mi chyba zaginął.
    Co do Dahmera, to rzeczywiście za dużo homosiostwa, choć tu się nie dało tego uniknąć bo historia prawdziwa tak właśnie wyglądała. Obejrzałem, gdyż zrobiła się gównoburza od lewactwa, że jak to tak geja w złym świetle pokazywać i to jeszcze zabija prawie samych fekalnoskórych(prawda boli). Poza tym jak wspomniałem, lubię dokumenty o seryjnych i chciałem sprawdzić, czy dobrze to odwzorowali(jest bardzo blisko).
    Polecam też z tej tematyki wcześniejsze "Rozmowy z zabójcą....", są z Teddem Bundy między innymi.
    Midhunter jak nie widziałeś to polecam

Zostaw komentarz:

• Ma(L)kontent
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

Widziałem, że był polecany Nawiedzony dom na wzgórzu.
    Obejrzę, dzięki, bo widziałem jak ktoś ostatnio polecał kilka tytułów, ale post mi chyba zaginął.
    Co do Dahmera, to rzeczywiście za dużo homosiostwa, choć tu się nie dało tego uniknąć bo historia prawdziwa tak właśnie wyglądała. Obejrzałem, gdyż zrobiła się gównoburza od lewactwa, że jak to tak geja w złym świetle pokazywać i to jeszcze zabija prawie samych fekalnoskórych(prawda boli). Poza tym jak wspomniałem, lubię dokumenty o seryjnych i chciałem sprawdzić, czy dobrze to odwzorowali(jest bardzo blisko).
    Polecam też z tej tematyki wcześniejsze "Rozmowy z zabójcą....", są z Teddem Bundy między innymi.

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Na vizjerku oglądałem ostatnio serial "Dahmer"(ten od Netflixa), po oglądaniu wcześniej wielu dokumentów o seryjnych mordercach (w tym o nim samym), stwierdzam, że całkiem udanie oddaje realność jego działań i polecam zobaczyć, jak kogoś taka tematyka interesuje.
    Dodatkowo polecam też "Rozmowy z zabójcą-Taśmy jeffreya Dahmera), tutaj już bardziej dokument.
    Ma ktoś może do polecenia jakieś dobre horrory lub thrillery? a może coś na faktach?
    Widziałem, że był polecany Nawiedzony dom na wzgórzu.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Co do Dahmera to należy tylko przestrzec, że z uwagi na preferencje głównego bohatera serial może być dla niektórych "nieestetyczny wizualnie". Mówiąc inaczej - wolę jak seryjny zabójca na tle seksulnym jest hetero

A niezależne od tego mnie serial po 5-6 odcinkach zmęczył i go nie skończyłem.
    Miałem tak samo tylko tylko po 4 skończyłem. Zdecydowanie za dużo homo i za mało zabijania

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X