Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polecam miniserial ,, Szpieg" na Netflixie.

Komentarz

• Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta
      Nie wiem czy ktoś już polecał, jeśli nie to ja to czynię - Mare z Easttown (HBO), bardzo dobry kryminał/dramat ze świetnymi rolami Kate Winslet i (przede wszystkim) Jean Smart. 6 odcinków (został jeszcze finał) łyknąłem na raz , jest też łyżka dziegciu, czyli wątek lgbtqwerty, ale na szczęście trzeciorzędny
      Dzięki za polecenia. Chociaż to bardziej dramat obyczajowy z wątkiem kryminalnym (dla mnie trochę za mało jest pokazane samo dochodzenie) to oglada się
      wyśmienicie. Jestem przy 5 odcinku i trochę mi szkoda, że zbliżam się do finału. Kate Winslet (za która osobiście nie przepadam) rola perfekcyjna.

Ma marginesie polecam (jeśli już nie było) również na HBO
      Ucieczka z Dannemory.
      Na faktach min. z Benicio del Toro.
      Klimat trochę inny, ale równiez mega produkcja serialowa z doskonałą obsadą.

Ucieczka z Dannemory (2018) - Prawdziwa historia dwóch więźniów, którzy uciekli z jednego z najlepiej strzeżonych więzień w stanie Nowy Jork.

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta

Dzięki za polecenia. Chociaż to bardziej dramat obyczajowy z wątkiem kryminalnym (dla mnie trochę za mało jest pokazane samo dochodzenie) to oglada się
        wyśmienicie. Jestem przy 5 odcinku i trochę mi szkoda, że zbliżam się do finału. Kate Winslet (za która osobiście nie przepadam) rola perfekcyjna.

Ucieczka z Dannemory.

https://www.filmweb.pl/serial/Uciecz...ry-2018-798926
        To pójdźmy na kompromis - dramat kryminalny Swoją drogą, ostatni odcinek podbił jeszcze moją i tak wysoką ocenę...

Ucieczka z Dannemory - jak najbardziej, warto chociażby dla genialnej Patricii Arquette, która "robi" praktycznie cały serial.

Komentarz

• Mare z Easttown - z czystym sumieniem mogę polecić.
          Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Ale sztos ten "Klangor" Bez kompleksów do top produkcji kryminalnych, brytyjskich bądź skandynawskich. Do tego montaż, muzyka, aktorstwo.
            Co jeszcze z polskich? Przyznaję bez bicia, że omijałem
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• "Start Up" (Netflix) - całkiem sprawne kino hmm sensacyjne z dość ciekawym pomysłem na główną intrygę, 1 sezon wszedł gładko, 2 póki co nie zawodzi - w sam raz na wieczorny relaks

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                Ale sztos ten "Klangor" Bez kompleksów do top produkcji kryminalnych, brytyjskich bądź skandynawskich. Do tego montaż, muzyka, aktorstwo.
                Co jeszcze z polskich? Przyznaję bez bicia, że omijałem
                Pakt, Kruk, Belfer, Żmijowisko, Rojst, Wataha
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Pakt, Kruk, Belfer, Żmijowisko, Rojst, Wataha
                  Ślepnąc od świateł. Belfer to tylko pierwszy sezon.

Komentarz

• Chyłkę też sie dobrze ogląda.

Komentarz

• Wczoraj zupełnie przypadkowo trafiłem na 8 odcinkowy norweski serial Welcome to Utmark(2021)(pol. Witamy na odludziu). Jestem po 4 odcinku i już ta całość zupełnie inaczej wygląda niż 1 odcinek. Normalnie Przystanek Alaska 2021(tylko mniej familijne, bardziej podrasowane, lekko hardcorowo hehe) gdzieś na jakimś zadupiu w Norwegii. Fajny klimat i ten specyficzny humor(taki trochę czarny) oraz oczywiście niezłe widoczki. Nie mogłem sobie do niczego porównać, pierwsze skojarzenie to Fargo ale teraz bezdyskusyjnie wymieniony wcześniej Przystanek A. Zamiast łosi są barany i renifery Jeśli ktoś był fanem serii z doktorem Fleichmanem(czy jak tam go się pisze) to nie powinien się zawieść. Ja go dzisiaj skończę bankowo.

https://www.filmweb.pl/serial/Witamy...iu-2021-835321

https://filman.cc/serial-online/4115...come-to-utmark
                      Ostatnio edytowany przez Raczej; 12076.

Komentarz

• Obejrzałem za Waszą namową Mare z Easttown. Może być. Taki trochę babski serial, ale jest ok.

Komentarz

• Drugi sezon Lupin już dostępny.

Komentarz

• Jeśli ktoś się stęsknił za nowym sezonem Gomorry to w oczekiwaniu może obejrzeć na Netflixie film z Ciro
                            "Bezpieczeństwo". Na marginesie to D'amore nieźle się spasł i w Gomorze w scenach razem z Gennym to zmieszczą
                            się razem tylko pewnie na 75 calach TV. Co do filmu to słabo, ale jak ktoś chce obejrzec to niech sam oceni.
                            Taki kryminałek klasy B.

Bezpieczeństwo (2021) - Gdy w nadmorskim miasteczku dochodzi do napaści na młodą kobietę, ekspert do spraw bezpieczeństwa i jego rodzina zostają wciągnięci w intrygę...

Komentarz

Jeśli ktoś się stęsknił za nowym sezonem Gomorry to w oczekiwaniu może obejrzeć na Netflixie film z Ciro
                              "Bezpieczeństwo". Na marginesie to D'amore nieźle się spasł i w Gomorze w scenach razem z Gennym to zmieszczą
                              się razem tylko pewnie na 75 calach TV. Co do filmu to słabo, ale jak ktoś chce obejrzec to niech sam oceni.
                              Taki kryminałek klasy B.

https://www.filmweb.pl/film/Bezpiecz...wo-2021-875906
                              Gennego ostatnio widziałem w Fargo 4, też ostro podjadał.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Ucieczka z Dannemory.

https://www.filmweb.pl/serial/Uciecz...ry-2018-798926
                                Zajebioza

Komentarz

Pracuję...
                                X