Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polecam miniserial ,, Szpieg" na Netflixie.

Komentarz

• Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta
      Nie wiem czy ktoś już polecał, jeśli nie to ja to czynię - Mare z Easttown (HBO), bardzo dobry kryminał/dramat ze świetnymi rolami Kate Winslet i (przede wszystkim) Jean Smart. 6 odcinków (został jeszcze finał) łyknąłem na raz , jest też łyżka dziegciu, czyli wątek lgbtqwerty, ale na szczęście trzeciorzędny
      Dzięki za polecenia. Chociaż to bardziej dramat obyczajowy z wątkiem kryminalnym (dla mnie trochę za mało jest pokazane samo dochodzenie) to oglada się
      wyśmienicie. Jestem przy 5 odcinku i trochę mi szkoda, że zbliżam się do finału. Kate Winslet (za która osobiście nie przepadam) rola perfekcyjna.

Ma marginesie polecam (jeśli już nie było) również na HBO
      Ucieczka z Dannemory.
      Na faktach min. z Benicio del Toro.
      Klimat trochę inny, ale równiez mega produkcja serialowa z doskonałą obsadą.

https://www.filmweb.pl/serial/Uciecz...ry-2018-798926

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta

Dzięki za polecenia. Chociaż to bardziej dramat obyczajowy z wątkiem kryminalnym (dla mnie trochę za mało jest pokazane samo dochodzenie) to oglada się
        wyśmienicie. Jestem przy 5 odcinku i trochę mi szkoda, że zbliżam się do finału. Kate Winslet (za która osobiście nie przepadam) rola perfekcyjna.

Ma marginesie polecam (jeśli już nie było) również na HBO
        Ucieczka z Dannemory.
        Na faktach min. z Benicio del Toro.
        Klimat trochę inny, ale równiez mega produkcja serialowa z doskonałą obsadą.

https://www.filmweb.pl/serial/Uciecz...ry-2018-798926
        To pójdźmy na kompromis - dramat kryminalny Swoją drogą, ostatni odcinek podbił jeszcze moją i tak wysoką ocenę...

Ucieczka z Dannemory - jak najbardziej, warto chociażby dla genialnej Patricii Arquette, która "robi" praktycznie cały serial.

Komentarz

• Mare z Easttown - z czystym sumieniem mogę polecić.
          Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Ale sztos ten "Klangor" Bez kompleksów do top produkcji kryminalnych, brytyjskich bądź skandynawskich. Do tego montaż, muzyka, aktorstwo.
            Co jeszcze z polskich? Przyznaję bez bicia, że omijałem
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• "Start Up" (Netflix) - całkiem sprawne kino hmm sensacyjne z dość ciekawym pomysłem na główną intrygę, 1 sezon wszedł gładko, 2 póki co nie zawodzi - w sam raz na wieczorny relaks

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                Ale sztos ten "Klangor" Bez kompleksów do top produkcji kryminalnych, brytyjskich bądź skandynawskich. Do tego montaż, muzyka, aktorstwo.
                Co jeszcze z polskich? Przyznaję bez bicia, że omijałem
                Pakt, Kruk, Belfer, Żmijowisko, Rojst, Wataha
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Pakt, Kruk, Belfer, Żmijowisko, Rojst, Wataha
                  Ślepnąc od świateł. Belfer to tylko pierwszy sezon.

Komentarz

• Chyłkę też sie dobrze ogląda.

Komentarz

• Wczoraj zupełnie przypadkowo trafiłem na 8 odcinkowy norweski serial Welcome to Utmark(2021)(pol. Witamy na odludziu). Jestem po 4 odcinku i już ta całość zupełnie inaczej wygląda niż 1 odcinek. Normalnie Przystanek Alaska 2021(tylko mniej familijne, bardziej podrasowane, lekko hardcorowo hehe) gdzieś na jakimś zadupiu w Norwegii. Fajny klimat i ten specyficzny humor(taki trochę czarny) oraz oczywiście niezłe widoczki. Nie mogłem sobie do niczego porównać, pierwsze skojarzenie to Fargo ale teraz bezdyskusyjnie wymieniony wcześniej Przystanek A. Zamiast łosi są barany i renifery Jeśli ktoś był fanem serii z doktorem Fleichmanem(czy jak tam go się pisze) to nie powinien się zawieść. Ja go dzisiaj skończę bankowo.

https://www.filmweb.pl/serial/Witamy...iu-2021-835321

https://filman.cc/serial-online/4115...come-to-utmark
                      Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Obejrzałem za Waszą namową Mare z Easttown. Może być. Taki trochę babski serial, ale jest ok.

Komentarz

• Drugi sezon Lupin już dostępny.

Komentarz

Pracuję...
                          X