Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Byłem pewien, że mogłem z czystym sumieniem polecić a przy okazji przypomnieliście Kompanię Braci i wczoraj zacząłem jeszcze raz oglądać. Dzisiaj w nocy 4 odcinki na raz, boję się zaczynać z kontynuowaniem teraz o tej porze bo jednak trzeba jakoś wstać.

Komentarz

• "Pacyfik" za pierwszym razie odpuściłem po chyba 2-3 odcinkach. Jakoś mnie wtedy nie wciągnął. Wróciłem chyba po przeczytaniu książki. Było zdecydowanie lepiej. Odczekaj trochę po "Kompanii Braci" i zrób drugie podejście. Raczej nie powinieneś żałować. Mnie osobiście zainspirował na tyle, że przeczytałem kilka książek o wojnie na Pacyfiku. Czyli temat, który do tej pory interesował mnie średnio.

Mnie dla odmiany średnio teraz wciąga "Dolina Łez". Może dlatego, że właśnie skończyłem "Faudę" ?

"Generation Kills" też polecam, kawał dobrego kina.
      Never Surrender

Komentarz

• No właśnie z tym Pacyfikiem to chyba tak jest... jak jesteś świeżo po Kompanii Braci to się nie zabieraj. Jak poczekasz i przetrwasz 3-4 odcinki to serial jest też całkiem ok.
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Fajna, lekka rozrywka a jeżeli ktoś w dzieciństwie jarał się Karate Kidem to lektura obowiązkowa . Atutem filmu jest to że można obejrzeć tych samych aktorów w swoich rolach po ponad trzydziestu latach. Dostępne dwa sezony na Netfixie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
            Byłem pewien, że mogłem z czystym sumieniem polecić a przy okazji przypomnieliście Kompanię Braci i wczoraj zacząłem jeszcze raz oglądać. Dzisiaj w nocy 4 odcinki na raz, boję się zaczynać z kontynuowaniem teraz o tej porze bo jednak trzeba jakoś wstać.
            No i cyk dokończone z wczoraj na dzisiaj. Ciężko uwierzyć, że to serial z 2001 roku i że przez dwie dekady bije wciąż wszystko inne w tym temacie na głowę.

Komentarz

• Perdida na netflixie. 11 odcinków.
              Do połowy akcja fajnie się rozwija i wciąga. Druga połowa niczym latynoski tasiemiec. Rozczarowujące.

Komentarz

• Cobra kai zajebiste.

Komentarz

• Również niedawno obejrzałem po raz czterdziesty ósmy Kompanię Braci (jak ktoś jest fanem i nie czytał książki to jako uzupełnienie zdecydowanie polecam).
                  Rzeczywiście nie warto oglądać Pacyfiku zaraz po KB, bo jest przepaść...co nie znaczy, że Pacyfik jest słaby. Widziałem raz, ale dla sympatyków wojennych seriali, na pewno do polecenia.
                  Abstrahując już od wszelkich różnic między tymi serialami, to sam teatr wojenny w Europie wydaje się po prostu ciekawszy od tego co się działo w Azji.

Król - tak jak zawsze się mówi o wyzwaniu przy ekranizacji książki, tak w tym przypadku wydaje się to mega wyzwaniem. Historia i postacie są tak nietypowe, że bez wcześniejszego przeczytania, podchodzenie do serialu może okazać się trudne (co potwierdza kilka osób nie mających styczności z książką).
                  Tak samo w przypadku sztuki w Teatrze Polskim (z tą różnicą, że w przeciwieństwie do serialu była po prostu słaba). Wyszła chaotyczna a już dla osoby, która nie czytała Twarodcha - bardzo trudna do ogarnięcia.
                  Serial póki co z odcinka na odcinek wydaje się rozkręcać, aktor grający Szapiro pasuje, Szyc świetny, Jakubik jak zwykle - Kanada. Epizod Ryśka z Klanu również świetny

Może rzeczywiście trochę w tym Teatru Telewizji, ale przynajmniej ktoś się podjął czegoś bardziej ambitnego niż kolejnego serialu o policjantach i złodziejach
                  Ostatnio edytowany przez Piotruś; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Narkotyki i Spirytus

Komentarz

• Serial dokumentalny o tym, jak słynny Diego Maradona zjawił się w Culiacán, stolicy kartelu z Sinaloi

Ale to była barwna postać
                    https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ibicami-rywala
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• A propos tematyki II WŚ. "The Liberator" na Netflix. Jak komuś nie przeszkadza format animacji, to ogląda się świetnie.
                      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                        A propos tematyki II WŚ. "The Liberator" na Netflix. Jak komuś nie przeszkadza format animacji, to ogląda się świetnie.
                        No właśnie... mnie przeszkadza format (ruchomy komiks ?). Na razie nie mogę się przemóc, choć temat ciekawy.
                        Never Surrender

Komentarz

• Wrzucałem to stronę wcześniej z zapytaniem czy ktoś widział aż w końcu sam zerknąłem. Też mi nie podeszło i po paru minutach dałem sobie spokój właśnie przez ten format. Być może kiedyś z nudów gdy już nic nie będzie do obejrzenia wrócę do tematu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta
                            Il cacciatore. Polowanie na mafię 2

Pierwsze dwa odcinki na nc+, ale chyba też na playerze dostępne

https://tv.pl.canalplus.com/serial-i...-mafie-2_50037

https://player.pl/playerplus/seriale...,S02E01,191795
                            Skończyłem drugi sezon. Oceniam na 8,5-9/10; super klimat, szczególnie dla osób, które odwiedziły Sycylię (byłem i w Palermo i Agrigento). Dla mnie lepszy niż jedynka (może za wyjątkiem ostatniego odcinka). Aż dziwi mnie, że ten serial tak przechodzi bez echa.
                            Z niecierpliwością czekam na trzeci sezon.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta

No właśnie... mnie przeszkadza format (ruchomy komiks ?). Na razie nie mogę się przemóc, choć temat ciekawy.
                              Spory błąd. Serial (mini) petarda.
                              Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Tematycznie to mogę polecić Droga na futbolowy szczyt - serial dokumentalny o historii mistrzostw świata

A tak poza tym to oglądam teraz serial Król na Canal+, takie polskie Peaky Blinders
                                Lånekalkulator

Komentarz

Pracuję...
                                X