Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Ja tak miałem z "Mr. Robot". Pierwszy sezon wow, trzeci skończyłem w połowie. "Westworld" drugi sezon zakończony na przedostatnim odcinku.

Polecam "Big little lies" oraz "Succession". Oba produkcji HBO. Szczególnie pierwszy, kawał dobrego kina.
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

Normalnie jakbym siebie przeczytał. Z opinią na wszystkie te tytuły zgadzam się w 100%. Dwa ostatnie świetne. Mr. Robot mnie po prostu zamulił i nawet nie wiem na którym odcinku zakończyłem. Westworld to samo. Natomiast tę drugą dwójkę super się oglądało.

Ponieważ "Sukcesja" (też polecona na forumce) mi się podobała, więc siegnąłem po "Wielkie kłamstewka". Przyłaczam się do pochwał (szczególnie pierwszy sezon). I wreszcie serial, który można objerzeć z żoną - mało trupów
    Ktoś coś podobnego podrzuci?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ozark ,trochę trupów jest ale serial bardzo przyjemny i o rodzinie
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Ponieważ "Sukcesja" (też polecona na forumce) mi się podobała, więc siegnąłem po "Wielkie kłamstewka". Przyłaczam się do pochwał (szczególnie pierwszy sezon). I wreszcie serial, który można objerzeć z żoną - mało trupów
        Odpal "Downton Abbey". Zyskasz dozgonną wdzięczność. Mocne 9/10 w kategorii "z płcią piękną".

Z kryminałów "Broadchurch", "The Killing", "Bron / Broen".
        Mało pif paf, sporo wątków obyczajowych. Bardzo wysoki poziom. Jakbyś nie mógł znaleźć w sieci to podbij na priv. Wyślę Ci wszystko na Pendrivie.
        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Billions.

Komentarz

• Komentarz

• Jestem po pierwszym sezonie. Polecam, jest klimat.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Ogląda ktoś Dark 3sezon ? Jestem po dwóch odcinkach i powiem że jest jeszcze bardziej *****.any niż wcześniej

Mało rozumiem ale oglądam dalej
                Właśnie skończyłem, obejrzałem trzy sezony ciągiem...na początku miałem nadzieję, że wszystko będzie bardziej skupionie na sprawach stricte kryminalnych i jak zobaczyłem to przenoszenie się w czasie to pomyślałem "ja jebie", jednak poleciałem dalej i nie żałuję...pierwszy sezon miazga, drugi bardzo dobry, trzeci chyba najsłabszy...podczas oglądania ostatniego odcinka wyobrażałem sobie ostatnią scenę i wyglądała ona dokładnie tak jak sobie to wynyśliłem...do teraz mam jedną rozkminę i zastanawia mnie czy czegoś nie przeoczyłem, mianowicie, dlaczego jeden z tych małolatów miał polskie imię???
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• Nie skończyłem trzeciego sezonu i raczej mnie nie ciągnie
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Miasto strachu Nowy Jork kontra mafia - Serial dokumentalny pokazujący działania agentów federalnych, które pozwoliły obalić pięć potężnych mafijnych rodzin w Nowym Jorku lat 80. XX w.
                    Jak gdzieś przeczytałem ciekawy pomysł opowiedziany w nieciekawy sposób. Za mało samego miasta, tematy mafijne opowiedziane pobieżnie, samych klimatów mafijnych jak na lekarstwo. Potencjał był na dobry dokument, ale poszedł w złą stronę.

Najbardziej poszukiwani przestępcy - Polecam, dobry dokument
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta

Właśnie skończyłem, obejrzałem trzy sezony ciągiem...na początku miałem nadzieję, że wszystko będzie bardziej skupionie na sprawach stricte kryminalnych i jak zobaczyłem to przenoszenie się w czasie to pomyślałem "ja jebie", jednak poleciałem dalej i nie żałuję...pierwszy sezon miazga, drugi bardzo dobry, trzeci chyba najsłabszy...podczas oglądania ostatniego odcinka wyobrażałem sobie ostatnią scenę i wyglądała ona dokładnie tak jak sobie to wynyśliłem...do teraz mam jedną rozkminę i zastanawia mnie czy czegoś nie przeoczyłem, mianowicie, dlaczego jeden z tych małolatów miał polskie imię???
                      I tak to trzeba oglądać chyba. Ktoś kto wraca po roku czasu do nowego sezonu, praktycznie nic nie pamięta, zwłaszcza, że jest on dość mocno zagmatwany. I dlatego wciąż nie zacząłem oglądać III sezonu.
                      "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                      Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                        [B]

Najbardziej poszukiwani przestępcy - Polecam, dobry dokument
                        Właśnie też zacząłem, jestem na piątym odcinku, polecam...

Ostatnio edytowany przez berserk; [ARG:4 UNDEFINED].
                        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Norsemen (na Netfliksie) - parodia Wikingów (można oglądać bez znajomości oryginału, ale ta znajomość pozwala wyłapać dodatkowe smaczki).
                          NIe każdemu pewnie przypadnie do gustu, ale już po 1-2 odcinkach (30-minutowych) można to stwierdzić (jestem na poczatku drugiego sezonu i dlaje jest podobnie; niektóre odcinki lepsze, drugie gorsze, ale humor podobny). Mnie bardzo podeszło.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

Norsemen (na Netfliksie) - parodia Wikingów (można oglądać bez znajomości oryginału, ale ta znajomość pozwala wyłapać dodatkowe smaczki).
                            NIe każdemu pewnie przypadnie do gustu, ale już po 1-2 odcinkach (30-minutowych) można to stwierdzić (jestem na poczatku drugiego sezonu i dlaje jest podobnie; niektóre odcinki lepsze, drugie gorsze, ale humor podobny). Mnie bardzo podeszło.
                            Podejrzewam, że bez obejrzenia oryginału to bez sensu To tak jak nie oglądając żadnych "hitów" obejrzeć Hot Shots hehe To w ogóle jest ciekawy temat, podobny do tego jak teraz puścić młodemu jakikolwiek tytuł pana Barei. Śmianie się z samych gagów, powiedzeń, bez znajomości kontekstu i znania tych rzeczy z autopsji.

Tak czy siak, jak znajdę gdzieś on line to z przyjemnością sięgnę

Komentarz

Norsemen (na Netfliksie) - parodia Wikingów (można oglądać bez znajomości oryginału, ale ta znajomość pozwala wyłapać dodatkowe smaczki).
                              Po trzech minutach mi podeszło, "za Walhallę"

Komentarz

• To się cieszę. Mi z pierwszego odcinka zapadła w pamięć relacja kobiety-wikinga z najazdu i zdobycia męskiego klasztoru, tłumaczącej (meżowi), że gwałty są nieodłączną częścią ich zbójeckiego rzemiosła

Dobra, już nie opowiadam

Komentarz

Pracuję...
                                X