Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Ja tak miałem z "Mr. Robot". Pierwszy sezon wow, trzeci skończyłem w połowie. "Westworld" drugi sezon zakończony na przedostatnim odcinku.

Polecam "Big little lies" oraz "Succession". Oba produkcji HBO. Szczególnie pierwszy, kawał dobrego kina.
    Normalnie jakbym siebie przeczytał. Z opinią na wszystkie te tytuły zgadzam się w 100%. Dwa ostatnie świetne. Mr. Robot mnie po prostu zamulił i nawet nie wiem na którym odcinku zakończyłem. Westworld to samo. Natomiast tę drugą dwójkę super się oglądało.

Komentarz

• Jak ktoś lubi klimaty więzienne, to polecam "Osadzony" z netflixa. W szczególności jednego bohatera, niejakiego Santito. Tak jak rola świra, grającego przez Frycza zrobiła na mnie mega wrażenie w "Ślepnąc od świateł" tak rola tego typa, grającego również świra, po prostu wgniotła mnie w fotel. Polecam 7/10 jak dla mnie.

"Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
      Wiedźmin

Komentarz

• Canal+ udostępnił pierwszy zwiastun nowego serialu „Król” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. Produkcja powstała na podstawie książki Szczepana Twardocha o tym samym tytule.

https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

W tle legijne akcenty z salki bokserskiej. Przy okazji polecam książkę, genialny klimat.

Komentarz

• Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
          Jak ktoś lubi klimaty więzienne, to polecam "Osadzony" z netflixa. W szczególności jednego bohatera, niejakiego Santito. Tak jak rola świra, grającego przez Frycza zrobiła na mnie mega wrażenie w "Ślepnąc od świateł" tak rola tego typa, grającego również świra, po prostu wgniotła mnie w fotel. Polecam 7/10 jak dla mnie.

Dzięki za cynk bo faktycznie przyjemnie się ogląda.
          ps: do Daria to bardziej podobny jest Tavares ;d

Komentarz

• 4 Blocks.

Pewnie juz tu o tym było ale obejrzałem pierwszy odcinek i robi wrażenie !
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              4 Blocks.

Pewnie juz tu o tym było ale obejrzałem pierwszy odcinek i robi wrażenie !
              Dalej tez jest ok
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

Dzięki za cynk bo faktycznie przyjemnie się ogląda.
                ps: do Daria to bardziej podobny jest Tavares ;d
                No właśnie dla mnie to on jest dość zabawną postacią, mimo roli, jaką pełni w więzieniu.
                No i jest jeszcze Roxi...

Btw. Filmy o tematyce więziennej, świetnie się ogląda i słucha właśnie w języku hiszpańskim. Robi to bardzo fajny klimat jak dla mnie.
                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                Wiedźmin

Komentarz

• Piąty sezon domu z papieru ma być ostatnim.

Komentarz

• Aha.
                    Następnie ma być kontynuacja w "domu z tektury".
                    ????????????????
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• nie ten temat

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta

Dalej tez jest ok
                        Nawet bardzo. mimo że do Gomorry im daleko ale przyjemnie się oglądało.

Końcówka wskazuje jakoby miał być 4 sezon. Coś słyszałeś ?
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Podobno to już koniec, ale ta koncówka....też miałem wrażenie, że zostawili sobie w razie czego furtkę, żeby zrobić jakis spin-off tego serialu...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Nawet bardzo. mimo że do Gomorry im daleko ale przyjemnie się oglądało.

Końcówka wskazuje jakoby miał być 4 sezon. Coś słyszałeś ?
                            odważnie dla mnie jeden z najlepszych seriali. w podobnych kimatach jest jeszcze tytuł "Berlińskie psy" - jednak tutaj to z całą pewnością półka niżej.
                            bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Przecież nie twierdze, że zły Poprostu moim zdaniem niektóre fabuły kończą się za szybko i bez planu a niektóre sceny są trochę nierealne

Ale ogląda się bardzo przyjemnie.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Aktualnie oglądam na Netflix serial pt. "Fauda". Produkcji izraelskiej, ale konflikt z Palestyńczykami pokazany raczej bez skrzywienia obrazu na żydowską stronę. Ogląda się bardzo dobrze, polecam.
                                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Pracuję...
                                X