Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Last Dance rozjebalo system. Nic lepszego szybko nie obejrzę
    Obok Czarnobyla najlepszy serial ostatnich miesięcy, a juz z pewnością najlepszy serial dokumentalny o tematyce sportowej.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Obok Czarnobyla najlepszy serial ostatnich miesięcy, a juz z pewnością najlepszy serial dokumentalny o tematyce sportowej.
      Potwierdzam. Jestem przed ostatnim odcinkiem. Wymiata.
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Mnie w tym filmie rozwaliło to, że wystarczyło do Jordana coś burknąć albo krzywo się spojrzeć i miało się autentycznie przejeb..e MVP nie dla niego? No to trzeba zgnoić zespół tego, który je otrzymał. Ktoś go w jednym meczu przyćmił? No to w następnym totalna demolka i facet schodzi z parkietu z beznadziejnym dorobkiem. To był potwór
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Dla mnie, chłopaka wychowanego w latach 90, ten serial to prawdziwa perełka. Tym bardziej, że się kibicowało tym Bullsom i Jordanowi, żeby zdobyli kolejne mistrzostwo.
          Wiadomo, że całą tę produkcję MJ miał pod kontrolą i wyszła niezła laurka, ale czy nie zasłużył ? Dla mnie sportowiec wszechczasów.

Komentarz

• Zamieszczone przez oczkovski Zobacz posta

Ogarnij film "Diego" o Maradonie (chyba że widziałeś) bardzo podobnie zrobiony tyle że w 1 odcinku

Jest na HBO
            Właśnie się szykuje
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Benek, jak nie widziałeś, to na Netflixie jest jeszcze "Senna", tego samego reżysera.
              Dla fanów F1 gratka, a już szczególnie dla fanów Ayrtona (jak ja )
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Historia Hollywoodzkich reżyserów którzy wstąpili do armii USA podczas Drugiej Wojny Światowej. Mini serial dokumentalny dostępny na Netflixie, można tam też obejrzeć niektóre z filmów o których jest mowa w dokumencie. Jeżeli ktoś się interesuje historią tego okresu to polecam.

Komentarz

• Osądzeni przez media - serial skupia się na sprawach związanych z różnymi dziedzinami prawa, np. głośnym procesie w sprawie morderstwa zainspirowanego programem Jenny Jones, sensacyjną historię politycznego upadku Roda Blagojevicha i sprawą Amadou Diallo, nieuzbrojonego imigranta z Afryki, w którego kierunku nowojorska policja oddała 41 strzałów.
                  Każdy odcinek to inny proces, w którym wypowiadają się oskarżeni i ich najbliżsi.

Procesy w sprawie Gabriela Fernandeza - tu jest grubiej, ręce same zaciskały się w pięści.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Jeszcze Kalifat i Unorthodox pokazujące obłęd panujący wśród fanatyków religijnych.

Komentarz

• Diego. Mimo że nie serial to polecam.

Zupełnie inna bajka aniżeli Last Dance no ale to raczej kwestia historii bohatera Super nakręcony, te archiwalne ujęcia ,mega sprawa.

349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Jakby co ruszył 2 sezon Okrętu.

https://3filmy.com/serial/okret-das-...bensstrategien
                        Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• 27.06 ostatni (chyba) sezon Dark
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Gangs of London - zwiastun serialu. Ależ efektowne i brutalne walki od reżysera Raid!

Gareth Evans, reżyser przełomowych filmów akcji Raid i Raid 2 stworzył serial w Wielkiej Brytanii zatytułowany Gangs of London. Zwiastun zapowiada klimat i sceny akcji w stylu, który oczekują jego fani.

Gangs of London ma pozornie prostą i pretekstową fabułę. Jest to opowieść o międzynarodowych grupach przestępczych, które kontrolują fikcyjny Londyn. Gdy szef jednej z rodzin mafijnych zostaje zabity, wybucha wojna o władzę.

Gareth Evans jest współtwórcą serialu z Mattem Flannerym, którego widzowie znają jako operatora obu części indonezyjskiej serii kina akcji Raid. Flannery również i w serialu odpowiada za zdjęcia i sam zwiastun pokazuje wiele klimatycznych ujęć. Projekt jest koprodukcją brytyjskiego Sky Atlantic i amerykańskiego Cinemax.

Za kamerą 5 odcinków stoi sam Gareth Evans, a pozostałe epizody pierwszego sezonu wyreżyserowali Corin Hardy (3 odcinki, znany z filmu Zakonnica) oraz Xavier Gens (2 odcinki, znany z Hitman). Gareth Evans wyreżyserował wszystkie sceny walk, w których wystąpili kaskaderzy związani z filmowcem, czyli tak samo jak robił to w obu Raidach.

W obsadzie są Joe Cole, Sope Dirisu, Colm Meaney, Lucian Msamati i Michelle Farley.

Gareth Evans stał się znany na świecie dzięki filmom akcji Raid oraz The Raid 2: Infiltracja, które zachwyciły świat. To o nich mówiło się, że to jedne z najlepszych filmów akcji w historii. Odegrały one ważną rolę w motywacji Hollywood do zmiany formy kręcenia scen walk, których forma m.in. została potem spopularyzowana przez Johna Wicka.

Gangs of London - premiera w 2020 roku.

https://naekranie.pl/aktualnosci/gan...ler-1581542075
                            10 odcinków(na razie 3 z napisami) https://3filmy.com/serial/gangs-of-l...1E01-odcinek-1
                            Jestem po pierwszym i jakbym mógł to połknąłbym dzisiaj wszystkie, dla mnie bomba a każde mordobicie, cios, cięcie, łamanie odczuwam na własnej skórze i co chwilę mrużę oczy . Głównego(chyba) bohatera gra Joe Cole, młodszy Blinder.

Komentarz

• Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
                              Kolejny serial ze na podstawie ksiazki Roberta Saviano „Zero Zero Zero”.

https://www.filmweb.pl/serial/Zero+Z...ro-2019-809822

Wlasnie jestem po dwoch odcinkach i widac ten klimat Gomorry wymieszany z Narcosem i Sicario.

Takze polecam.
                              Dobry, ciut słabszy od Gomorry, ale lepszy od serialowej Suburry. Polecam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Last Dance rozjebalo system. Nic lepszego szybko nie obejrzę
                                Niedawno połknąłem jednym tchem cztery odcinki i więcej nie widziałem, tak więc zapytuję, czy już są dostępne kolejne.

Komentarz

Pracuję...
                                X