Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 2 sezon Jazdy o życie Formuła 1 już 28.02 !!!

Drugi sezon Narcos Meksyk obejrzany. W sumie nie spodziewałem się czegoś extra i tak też było. No ale trudno utrzymać poziom pierwszych sezonów Narcosa.

Mimo wszystko oglądało się przyjemnie i chyba zabiorę się ponownie za El Chapo bo teraz pasuje idelanie
    Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      2 sezon Jazdy o życie Formuła 1 już 28.02 !!!
      z ciekawości zerknąłem dziś na sezon pierwszy, bo wcześniej o nim w ogóle nie słyszałem i machnąłem już cały
      ależ to jest perełka, jakby dali jeszcze soundtrack z "Rush" z 2013, było by 11/10
      POLECAM!

Komentarz

• Pewnie już o nim nie raz było, ale ja dopiero kilka dni temu zacząłem oglądać: Dom z papieru - nie polecam zwłaszcza jak ktoś ma jak ja na 7 do roboty.
        Ten serial jest jak zaraza - śpię po 4 godz. - tak wciąga

Komentarz

Drugi sezon Narcos Meksyk obejrzany. W sumie nie spodziewałem się czegoś extra i tak też było. No ale trudno utrzymać poziom pierwszych sezonów Narcosa.
          Mnie "Narcos Meksyk" podszedł bardziej niż ten klasyczny, jakoś lepiej się to oglądało, no i realia zdecydowanie bliższe memu sercu niż Kolumbia

Komentarz

Mimo wszystko oglądało się przyjemnie i chyba zabiorę się ponownie za El Chapo bo teraz pasuje idelanie
            No własnie, czy to juz będzie koniec Narcos Meksyk, bo historia zakonczyła się tam, gdzie zaczęła w El Chapo.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
              No własnie, czy to juz będzie koniec Narcos Meksyk, bo historia zakonczyła się tam, gdzie zaczęła w El Chapo.
              Głupota byłoby robić dalej skoro zrobili kiedyś El Chapo. Ale kto wie ,zwłaszcza ,że wątek Walta tak dziwnie się zakończył.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

Głupota byłoby robić dalej skoro zrobili kiedyś El Chapo. Ale kto wie ,zwłaszcza ,że wątek Walta tak dziwnie się zakończył.
                Należy się spodziewać „Narcos de DEA” 😉
                „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

Oficjalnego potwierdzenia nie ma - nieoficjalnie jest w negocjacjach kontrakt na 2 kolejne sezony
                  Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Po obejrzeniu dwóch bardzo dobrych sezonów ''Narcos Meksyk'' jestem po 2 pierwszych odcinkach ''El Chapo'' i jak na razie mam mieszane uczucia. O ile postać Chapo charakterologicznie przedstawiona jest chyba bardziej realistycznie, niż w Narcos, gdzie prawie do końca sprawiał on wrażenie rozbrykanego, naburmuszonego i wręcz ograniczonego dzieciaka, a nie kogoś, kto za chwilę będzie szefował kartelowi Sinaola, o tyle cała reszta na korzyść Narcos, począwszy od scenariusza, który sprawia wrażenie mocniej osadzonego na faktach, po aktorstwo i obsadę (np. postać Felixa w ''El Chapo'' kompletnie nietrafiona - począwszy od braku jakiegokolwiek fizycznego podobieństwa - podobnie Amado Carillo Fuentes). Może to kwestia przyzwyczajenia się do wizerunków tych postaci z Narcos. Liczę, że dalej będzie lepiej.

Co do perspektyw kontynuacji ''Narcos Meksyk'' typuję, że się jej doczekamy. Zawłaszcza ze wojny kartelowe to nie tylko Joaquin Guzman, ale i np. Los Zetas.
                    Ostatnio edytowany przez Tom Kruz; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                      Po obejrzeniu dwóch bardzo dobrych sezonów ''Narcos Meksyk'' jestem po 2 pierwszych odcinkach ''El Chapo'' i jak na razie mam mieszane uczucia. O ile postać Chapo charakterologicznie przedstawiona jest chyba bardziej realistycznie, niż w Narcos, gdzie prawie do końca sprawiał on wrażenie rozbrykanego, naburmuszonego i wręcz ograniczonego dzieciaka, a nie kogoś, kto za chwilę będzie szefował kartelowi Sinaola, o tyle cała reszta na korzyść Narcos, począwszy od scenariusza, który sprawia wrażenie mocniej osadzonego na faktach, po aktorstwo i obsadę (np. postać Felixa w ''El Chapo'' kompletnie nietrafiona - począwszy od braku jakiegokolwiek fizycznego podobieństwa - podobnie Amado Carillo Fuentes). Może to kwestia przyzwyczajenia się do wizerunków tych postaci z Narcos. Liczę, że dalej będzie lepiej.

Co do perspektyw kontynuacji ''Narcos Meksyk'' typuję, że się jej doczekamy. Zawłaszcza ze wojny kartelowe to nie tylko Joaquin Guzman, ale i np. Los Zetas.
                      Będzie lepiej, ale pierwszy sezon trzeba trochę przemęczyć

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                        Oficjalnego potwierdzenia nie ma - nieoficjalnie jest w negocjacjach kontrakt na 2 kolejne sezony
                        No to czekamy .
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Zero Zero Zero, na HBO GO. Paluchy maczał R.Saviano. Dziś rozpocząłem (1odcinek), zapowiada się dobrze.
                          „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Oto styl najświeższego sortu, na nasze podwórko trafi Chada.

Proceder - film o historii Tomasza Chady już 18 marca na Netflix. https://t.co/IROXHENy7k
                            Tt
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez DaniL Zobacz posta
                              Pewnie już o nim nie raz było, ale ja dopiero kilka dni temu zacząłem oglądać: Dom z papieru - nie polecam zwłaszcza jak ktoś ma jak ja na 7 do roboty.
                              Ten serial jest jak zaraza - śpię po 4 godz. - tak wciąga
                              Potwierdzam 🙂
                              Bazinga!
                              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Może i wciąga. Ale jest tak niedorzeczny, że po kilku odcinkach waham się, czy ciągnąć dalej.
                                Gość podobno wyselekcjonował samych debeściaków, szkolenie 5 miesięcy, a wszystko idzie nie tak jak trzeba, a w gangu sami debile. Na początku myślałem, że to jakiś pastisz, komedia. Ale widzę, że jednak to na serio.
                                Nie rozumiem zachwytów.

Komentarz

Pracuję...
                                X