Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek
    2 sezon Jazdy o życie Formuła 1 już 28.02 !!!
    z ciekawości zerknąłem dziś na sezon pierwszy, bo wcześniej o nim w ogóle nie słyszałem i machnąłem już cały
    ależ to jest perełka, jakby dali jeszcze soundtrack z "Rush" z 2013, było by 11/10
    POLECAM!

Komentarz

• Pewnie już o nim nie raz było, ale ja dopiero kilka dni temu zacząłem oglądać: Dom z papieru - nie polecam zwłaszcza jak ktoś ma jak ja na 7 do roboty.
      Ten serial jest jak zaraza - śpię po 4 godz. - tak wciąga

Komentarz

Drugi sezon Narcos Meksyk obejrzany. W sumie nie spodziewałem się czegoś extra i tak też było. No ale trudno utrzymać poziom pierwszych sezonów Narcosa.
        Mnie "Narcos Meksyk" podszedł bardziej niż ten klasyczny, jakoś lepiej się to oglądało, no i realia zdecydowanie bliższe memu sercu niż Kolumbia

Komentarz

Mimo wszystko oglądało się przyjemnie i chyba zabiorę się ponownie za El Chapo bo teraz pasuje idelanie
          No własnie, czy to juz będzie koniec Narcos Meksyk, bo historia zakonczyła się tam, gdzie zaczęła w El Chapo.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar
            No własnie, czy to juz będzie koniec Narcos Meksyk, bo historia zakonczyła się tam, gdzie zaczęła w El Chapo.
            Głupota byłoby robić dalej skoro zrobili kiedyś El Chapo. Ale kto wie ,zwłaszcza ,że wątek Walta tak dziwnie się zakończył.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Głupota byłoby robić dalej skoro zrobili kiedyś El Chapo. Ale kto wie ,zwłaszcza ,że wątek Walta tak dziwnie się zakończył.
              Należy się spodziewać „Narcos de DEA” 😉
              „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

Oficjalnego potwierdzenia nie ma - nieoficjalnie jest w negocjacjach kontrakt na 2 kolejne sezony
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Po obejrzeniu dwóch bardzo dobrych sezonów ''Narcos Meksyk'' jestem po 2 pierwszych odcinkach ''El Chapo'' i jak na razie mam mieszane uczucia. O ile postać Chapo charakterologicznie przedstawiona jest chyba bardziej realistycznie, niż w Narcos, gdzie prawie do końca sprawiał on wrażenie rozbrykanego, naburmuszonego i wręcz ograniczonego dzieciaka, a nie kogoś, kto za chwilę będzie szefował kartelowi Sinaola, o tyle cała reszta na korzyść Narcos, począwszy od scenariusza, który sprawia wrażenie mocniej osadzonego na faktach, po aktorstwo i obsadę (np. postać Felixa w ''El Chapo'' kompletnie nietrafiona - począwszy od braku jakiegokolwiek fizycznego podobieństwa - podobnie Amado Carillo Fuentes). Może to kwestia przyzwyczajenia się do wizerunków tych postaci z Narcos. Liczę, że dalej będzie lepiej.

Co do perspektyw kontynuacji ''Narcos Meksyk'' typuję, że się jej doczekamy. Zawłaszcza ze wojny kartelowe to nie tylko Joaquin Guzman, ale i np. Los Zetas.
                  Ostatnio edytowany przez Tom Kruz; 5462.
                  Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz
                    Po obejrzeniu dwóch bardzo dobrych sezonów ''Narcos Meksyk'' jestem po 2 pierwszych odcinkach ''El Chapo'' i jak na razie mam mieszane uczucia. O ile postać Chapo charakterologicznie przedstawiona jest chyba bardziej realistycznie, niż w Narcos, gdzie prawie do końca sprawiał on wrażenie rozbrykanego, naburmuszonego i wręcz ograniczonego dzieciaka, a nie kogoś, kto za chwilę będzie szefował kartelowi Sinaola, o tyle cała reszta na korzyść Narcos, począwszy od scenariusza, który sprawia wrażenie mocniej osadzonego na faktach, po aktorstwo i obsadę (np. postać Felixa w ''El Chapo'' kompletnie nietrafiona - począwszy od braku jakiegokolwiek fizycznego podobieństwa - podobnie Amado Carillo Fuentes). Może to kwestia przyzwyczajenia się do wizerunków tych postaci z Narcos. Liczę, że dalej będzie lepiej.

Co do perspektyw kontynuacji ''Narcos Meksyk'' typuję, że się jej doczekamy. Zawłaszcza ze wojny kartelowe to nie tylko Joaquin Guzman, ale i np. Los Zetas.
                    Będzie lepiej, ale pierwszy sezon trzeba trochę przemęczyć

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG
                      Oficjalnego potwierdzenia nie ma - nieoficjalnie jest w negocjacjach kontrakt na 2 kolejne sezony
                      No to czekamy .
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Zero Zero Zero, na HBO GO. Paluchy maczał R.Saviano. Dziś rozpocząłem (1odcinek), zapowiada się dobrze.
                        „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Oto styl najświeższego sortu, na nasze podwórko trafi Chada.

Proceder - film o historii Tomasza Chady już 18 marca na Netflix. https://t.co/IROXHENy7k
                          Tt
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez DaniL
                            Pewnie już o nim nie raz było, ale ja dopiero kilka dni temu zacząłem oglądać: Dom z papieru - nie polecam zwłaszcza jak ktoś ma jak ja na 7 do roboty.
                            Ten serial jest jak zaraza - śpię po 4 godz. - tak wciąga
                            Potwierdzam 🙂
                            Bazinga!
                            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Może i wciąga. Ale jest tak niedorzeczny, że po kilku odcinkach waham się, czy ciągnąć dalej.
                              Gość podobno wyselekcjonował samych debeściaków, szkolenie 5 miesięcy, a wszystko idzie nie tak jak trzeba, a w gangu sami debile. Na początku myślałem, że to jakiś pastisz, komedia. Ale widzę, że jednak to na serio.
                              Nie rozumiem zachwytów.

Komentarz

• Ja odpadłem po 4 albo 5 odcinku i nie wróciłem.
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎