Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na cały głos.

Polecam! Świetna rola Russella Crowe'a.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Outsider nowy serial na HBO,wczoraj premiera 2 pierwszych odcinków i zapowiada się świetny serial.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
      Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Również polecam

Komentarz

• A ja polecam książkę. Odcinków jeszcze nie widziałem.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Wszyscy polecają książkę, a dla mnie po rozpoczęciu z wysokiego Ceeee, książka kończy się jeszcze słabiej niż sezon 18/19...
            Aż zniechęca do oglądania.

Komentarz

• Evil Genius: The True Story of America's Most Diabolical Bank Heist

"Ta nieprawdopodobna, choć prawdziwa historia zaczyna się od krwawej śmierci dostawcy pizzy, który obrabował bank z bombą na szyi - a potem robi się jeszcze dziwniej."

Polecam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Evil Genius: The True Story of America's Most Diabolical Bank Heist

"Ta nieprawdopodobna, choć prawdziwa historia zaczyna się od krwawej śmierci dostawcy pizzy, który obrabował bank z bombą na szyi - a potem robi się jeszcze dziwniej."

Polecam.
                Gdzie to? Netflix, HBOgo? Coś w ten deseń czy trzeba ściągać?
                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Netflix.

Komentarz

• Skończył się 3 sezon Watahy, czas go obejrzeć. Skąd się teraz ściąga seriale? Widzę, że już nie ma takich stron jak kiedyś np. peb.pl

Komentarz

• Filmyhd.net
                      Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                        Skończył się 3 sezon Watahy, czas go obejrzeć. Skąd się teraz ściąga seriale? Widzę, że już nie ma takich stron jak kiedyś np. peb.pl
                        A to jeszcze się w ogóle ściąga? Raczej są różne strony streamingowe. Ale to trzeba się orientować,bo często je zamykają.Ja kiedyś oglądałem różne rzeczy na zalukaj.com,nie wiem,czy jeszcze jest.A jak już ściągnąć,to można na chomikuj poszukać.
                        #MioduskiOut

Komentarz

• Odpowiedź na wszystkie pytania - KODI

Komentarz

• Aaron Hernandez: W głowie mordercy - 3 odcinkowy serial dokumentalny o byłym zawodowym futboliście, który został mordercą.
                            Polecam.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                              Skończył się 3 sezon Watahy, czas go obejrzeć. Skąd się teraz ściąga seriale? Widzę, że już nie ma takich stron jak kiedyś np. peb.pl
                              exsite24.pl /potem pakiet na oxycloud.com i ściągasz filmy/seriale w 2-5min
                              "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Po pierwszych odcinkach jestem pełen dobrych myśli i mogę polecić
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X