Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    4 odcinek tego sezonu to był sztos. Aż jestem ciekaw, jak do końca sprawy się potoczą. Ponoć będzie to już definitywne zakończenie historii i producenci nie przewidują kolejnych sezonów.
    Podpisuje się pod słowami kolegi, zaczęło się naprawdę dziać.
    Z innej beczki, obejrzałem „Rojst”, zaczynałem bez przekonania ale po całości daje plus, ciekawa historia.
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Co do Wiedźmina to mi się najbardziej podobały własnie dwa pierwsze odcinki. Zwłaszcze pierwszy bardzo mi przypadł. Potem zrobiło się zbyt kolorowo i dla mnie sennie. Fajnie pocięli linie czasowe. Nie ma łał ale serial solidny. Ciekawe czy w kolejnych sezonach podobnie rozłożą fabułe czy już jednolicie będzie szło. Na historia ma mega potencjał i dalszy ciąg na pewno obejrzę.

Komentarz

• 5 odcinek Watahy kozak ! Szkoda ze jeszcze tylko jeden odcinek

Komentarz

• Serio Wam się ten Wiedźmin podobał? To ja może mam jakiś dziwny gust..
          ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
            Serio Wam się ten Wiedźmin podobał? To ja może mam jakiś dziwny gust..
            Ale to jakiś problem? Tu nie Nifgaard, nie wszyscy muszą pić ten sam browar. Chociaż...

https://www.ppe.pl/news/140915/wiedz...alem-2019.html

https://www.money.pl/gospodarka/efek...95142529a.html
            Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Ja też jestem jedną z osób, którym ten serial nie koniecznie się podobał. Obejrzałem, i chyba tyle można powiedzieć, emocji prawie żadnych. Nie czekam na kolejne sezony jak choćby na GoT.

Wiele osób odbiera go pozytywnie, prawdopodobnie wynika to z faktu nieczytania sagi Sapkowskiego, ewentualnie posiłkowania się samą grą Red-ów. W sumie potwierdzają to znajomi, z którymi udało się jakoś pogadać przy okazji na ten temat.
              Mimo wszystko, cieszy tak duża popularność serialowego Wieśka i Pana Sapkowskiego bo jest to niewątpliwie ogromny sukces.
              "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
              Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
                5 odcinek Watahy kozak ! Szkoda ze jeszcze tylko jeden odcinek
                Generalnie to najlepsza seria z dotychczasowych - może trochę mi brakuje klimatycznych zdjęć gór, ale scenariuszowo to perełka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
                  5 odcinek Watahy kozak ! Szkoda ze jeszcze tylko jeden odcinek
                  No co Ty, zrobili tylko 6 ??? *******
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Ja lubię te klimaty jednak Wiedźmina oglądam trochę na siłę bo brakuje mu tego czegoś. Liczę jednak że mimo wszystko się rozkręci.

Co do filmu Jak zostałem Gangsterem to osobiście polecam. Nie jest to wielkie kino ale nie na pewno też nie gniot. Bardzo dobra gra aktorska no i motyw Legijny też się pojawia
                    (L)

Komentarz

• Wataha jest przekozacka. Nie kojarzę Polskiego serialu, który 3 sezony (szkoda, że już koniec) miał by tak świetne.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
                      "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
                        Wataha jest przekozacka. Nie kojarzę Polskiego serialu, który 3 sezony (szkoda, że już koniec) miał by tak świetne.
                        No ja słyszałem, że kwestia 4 sezonu, a w zasadzie jego braku, wcale nie jest przesądzona i może coś będą kombinować.
                        Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Komentarz

• Wiedźmina nigdy nie czytałem, nie grałem a z fantastyki to jedynie Władca Pierścienia Obejrzałem serial z czystej ciekawości i muszę przyznać,że parę odcinków naprawdę fajnych i ogólnie serial ma potencjał ale ostatni odcinek był popier.dolony
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Jak ktoś lubi tematy szpiegowskie to polecam "Tom Clancy's Jack Ryan"

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• 2 sezon Narcos Meksyk od 13.02
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Wataha, fajny poziom do końca, imho jeden lepszych polskich seriali, jak nie najlepszy...i te widoki

Komentarz

Pracuję...
                                X