Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po kilku minutach wciąga. Zobaczę. 3 odcinki poszły dopiero z tego co widzę. Kevin Bacon więc muszę sprawdzić.

Komentarz

• Ale to nie chodzi o brak logiki, tylko elementarnego sensu.
      Tak jak pisałem serial jest "ładnie" skręcony + ma swój klimat, więc ogląda się go łatwo i w sumie nawet przyjemnie.
      Tylko, że fabuła się w nim nawet nie to, że nie klei, ile po prostu ona nie istnieje.
      uwaga SPOILER
      Dark to serial o zaginionych nastolatkach, którzy przenoszą się w przeszłość w różne lata i bez ładu i składu kursują pomiędzy różnymi wymiarami czasowymi wraz z resztą "podróżników". Czym są spowodowane te podróże to w sumie ciężko się połapać no oprócz mądrości w stylu "gdy skutek jest przyczyną, rodzi się nowa przyszłość".
      Dla lepszego efektu i ułatwienia percepcji dla widza nie może zabraknąć
      - bzykania się każdego z każdym co powoduje, że widz za cholerę nie wie czy przypadkiem ten 4 latek nie jest kochankiem swojej babci, która co nie wykluczone wcale mogła się jeszcze nie narodzić
      - potwora, no wróć "boskiej cząstki", "bozona Higgsa" czy tam "energetycznej kuli Paździocha"
      - tajnej okultystycznej mistycznej organizacji w której trudno połapać się kto jest kim i po **** ona funkcjonuje, ale jest tajna i chyba (co jak praktycznie wszystko w tym gniocie jest "chyba" bo jako, że scenariusz luźno podchodzi do rzeczywistości, to zaraz może się okazać, że jednak jest wprost przeciwnie) stworzyła fajny wehikuł czasu którego działanie zaprzecza sens całego I sezonu. Ale w sumie mogłem czegoś nie skumać z tym wehikułem, albo z drugiej strony taka niedorzeczność nie byłaby dla autorów czymś dziwnym.

Resumując serial ma potencjał większy niż moda na sukces, scenarzysta może praktycznie w każdym odcinku zaprzeczać poprzedniemu, ale jak widać znajdą się amatorzy takich produkcji - również na naszym forum
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ja również nie podzielam zachwytów nad serialem Dark ale i nad większością produkcji Netflixa. Pomijając to, że w do każdego serialu wpierdalają te pedalskie wątki, to oni idą raczej na ilość a nie na jakość. Chyba jedynym serialem, który mi tam podszedł była Suburra.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          Ja również nie podzielam zachwytów nad serialem Dark ale i nad większością produkcji Netflixa. Pomijając to, że w do każdego serialu wpierdalają te pedalskie wątki, to oni idą raczej na ilość a nie na jakość. Chyba jedynym serialem, który mi tam podszedł była Suburra.
          Nie no, nie mogę sie zgodzić. Choćby na szybko Narcos, Mindhunter, Unabomber dawały radę i były bez pedalskich wrzutek. Tak samo dokumenty trzymają poziom - np. Wojna wietnamska.

Odbijając od Netflix, wczoraj skończyłem oglądać produkcję C+ "Zasada przyjemności" Wg mnie, bardzo udany i dobrze zrealizowany kryminał. Polecam.
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
            Nie no, nie mogę sie zgodzić. Choćby na szybko Narcos, Mindhunter, Unabomber dawały radę i były bez pedalskich wrzutek. Tak samo dokumenty trzymają poziom - np. Wojna wietnamska.

Odbijając od Netflix, wczoraj skończyłem oglądać produkcję C+ "Zasada przyjemności" Wg mnie, bardzo udany i dobrze zrealizowany kryminał. Polecam.
            Zgadzam się , jest dużo tandety ale też sporo dobrych rzeczy. Jeżeli komuś się podobała Wojna wietnamska to polecam Drugą Wojnę i Wojnę Secesyjną. Film, o prohibicji też daje radę. Ponoć nowe Stranger Things dają radę . Oglądał kto?

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta

No to racja, dokumenty im wychodzą bardzo dobrze - ostatnio oglądany przykład to Formuła 1.

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                Ciekawe jaki będzie 3 sezon Stranger Things.
                Jak dla mnie zachowany poziom i klimat z poprzednich sezonów. Szybko i przyjemnie się oglądało.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                  Jak dla mnie zachowany poziom i klimat z poprzednich sezonów. Szybko i przyjemnie się oglądało.
                  Wojtek Ty tu kiedyś polecałeś Dom z papieru i faktycznie okazał się niezły. Jakbyś ocenił w skali od 1 do 10 wspomniany i ten o którym piszesz wyżej? Żebym miał porównanie.
                  "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• "Dom z papieru" niezły? Większego gówna nie widziałem jak żyję, chociaż "widziałem" to mocno naciągane słowo, bo od trzeciego odcinka leciałem na dość szybkim podglądzie. Absurdalnie głupie, niedorzeczne, infantylne, naiwne widowisko. Przeznaczone (bez urazy) w mojej opinii dla widowni "Zbuntowanego anioła".

"Stranger Things" bez szału, trochę odgrzewane danie, można obejrzeć, ale o co chodzi z postacią Hoppera? Zrobili z niego głupiego, obleśnego dziada.

A propos dokumentów "Making a murderer" PRZEKOT 10/10
                    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Jasne, że były tam nieprawdopodobieństwa, ale jak dla mnie to normalna licentia poetica.
                      Oglądało się szybko i przyjemnie
                      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                        Zgadzam się. Nie obniżyli lotów.
                        Teraz oglądam na Netflixie serial Kandydat o zabójstwie w latach 90-tych kandydata na prezydenta Meksyku. Nie znałem tej historii. Jestem w połowie i zdecydowanie polecam. Jeżeli podobał Wam się klimat Narcos Mexico, to Kandydat też powinien.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

"Stranger Things" bez szału, trochę odgrzewane danie(...)
                          Gdzie te danie zostało wcześniej odgrzane ?
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• W drugim sezonie?
                            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Wyszedł pierwszy teaser Wiedźmina od Netflixa, który wygląda jak produkcje Polsatu sprzed 10 lat.
                              Tak coś czułem, ze to spierdolą. Chyba, ze historia nadrobi.

Komentarz

• Nowy sezonu Domu z papieru żenujący. Co najmniej dwie ligi niżej od poprzedniego, trzy od pierwszego. Dodatkowo spedalenie i feminizacja bohaterów wyskoczyła w kosmos.

Komentarz

Pracuję...
                                X