Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekawe co z im z tego wyszło , książkę pochłonąłem błyskawicznie . Żulczyk jest współtwórcą scenariusza do Belfra , pierwszy sezon był dobry ale drugi to jakaś scenariuszowa katastrofa .

Komentarz

• Nie kojarzę, żeby było wspominane o tym serialu:

https://www.filmweb.pl/serial/Trzyna...3w-2017-762209

Jestem po pierwszym sezonie i mogę polecić. Ciekawa fabuła, zwroty akcji, nie nudzi się człowiek. Zacząłem 2 sezon, po pierwszym odcinku - póki co - dalej trzyma poziom. Mocne 7/10 za 1 sezon.
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Niestety nie utrzyma poziomu. Ja po tym serialu zrobiłem sobie przerwę od Netflixa tracąc nadzieję, że są na tej platformie seriale bez pedziów. Zarzut nie trzymania poziomu dotyczy jednak czego innego. Fantazja ich trochę poniosła.

Komentarz

• To prawda. Wątki pedalskie są wkurzające, tym bardziej że jest ich kilka jednocześnie. Póki co oglądam dalej, jak skończę to skrobnę swoją opinię nt. całokształtu 2 sezonu.

Komentarz

• Nawet w American Vandal dojebali lgbt
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Teraz to w co drugim serialu sa takie wątki.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Dziś premiera filmu o Breiviku, jest już na netflixie i jako jedyny film netflixa będzie w kinach.

tytuł: 22 Lipca

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                  Nawet w American Vandal dojebali lgbt
                  To jest nieprecyzyjne sformułowanie, bo wątek pedalski jest dla mnie zawsze obrzydliwy, a lesbijski niekoniecznie. Zapewne nie świadczy to o mnie najlepiej, ale tak jest.
                  "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                    To jest nieprecyzyjne sformułowanie, bo wątek pedalski jest dla mnie zawsze obrzydliwy, a lesbijski niekoniecznie. Zapewne nie świadczy to o mnie najlepiej, ale tak jest.
                    Jak powiedział jeden z byłych posłów PO " Z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami... to chętnie bym popatrzył ".

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                      Teraz to w co drugim serialu sa takie wątki.
                      Bo taka jest rzeczywistość w US.

Komentarz

• Coś dobrego dla miłośników horrorów .

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                          T Póki co oglądam dalej, jak skończę to skrobnę swoją opinię nt. całokształtu 2 sezonu.
                          Skończyłem. Rzeczywiście drugi sezon zrobiony trochę na siłę, na pewno słabszy niż jedynka. Aczkolwiek w napięciu trzymał do końca, mimo że zgadzam się z Kolodontem, że fantazja twórców poniosła. No i zakończył się tak, że nie zdziwię się, gdy za jakiś czas zrobią sezon 3.

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                            Skończyłem. Rzeczywiście drugi sezon zrobiony trochę na siłę, na pewno słabszy niż jedynka. Aczkolwiek w napięciu trzymał do końca, mimo że zgadzam się z Kolodontem, że fantazja twórców poniosła. No i zakończył się tak, że nie zdziwię się, gdy za jakiś czas zrobią sezon 3.
                            3 sezon będzie najprawdopodobniej w Maju 2019.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Mini serial dokumentalny "Fightworld".
                              Ciekawie pokazane różne sztuki walki w kilku krajach.
                              Lipiec 1945: Obława Augustowska -Największa zbrodnia Sowiecka na terenie Polski.

Komentarz

• Listopad zapowiada się zacnie. 2.11 ostatni sezon HoC a 16 kolejny sezon Narcos
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X