Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• I to jest informacja !!!
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
      Twin Peaks wrócił po tylu latach, a tutaj taka cisza?
      Twin Peaks 2017 - Dopiero skończyłem oglądać i... Lynch ewidentnie miał wolną rękę w nakręceniu trzeciej serii - wykorzystał to maksymalnie.
      Z plusów: wyraźnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach sceny, gra aktorów, dialogi
      Z minusów: Nie brakuje długich scen o niczym, które potrafią człowieka doprowadzić do szału (w odc 8 zaliczyłem nokaut pod tym względem)
      Dla fanów serii: warto poświęcić te 18 godzin, ale nie nastawiać się na nic konkretnego, bo 3 jest czymś innym niż 1 i 2.

Komentarz

• Dzisiaj na C+ o 21:30 drugi sezon Belfra startuje.

Komentarz

• Mr. Mercedes - serial oparty na powieści Stephena Kinga, który naprawdę daje radę. Po poprzednich zekranizowanych pomyłkach Pod Kopułą czy Mgła podchodziłem sceptycznie. Twórcy postanowili w większości przenieść ksiązkę na ekran i wyszło to super. Polecam przy okazji również ksiązkę, która stanowi pierwszą część trylogii.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• chetnie ogladne

Komentarz

• Ludzie, pomóżcie(i nie kamienujcie laika).
              Gdzie Wy oglądacie te wszystkie seriale? Mam sporo zaległości( zatrzymałem się gdzieś koło Fargo 2), korzystałem z zalukaj, ale od jakiegoś czasu wyskakuje mi tam komunikat: Nie można ustanowić bezpiecznego połączenia/strona używa nieobsługiwanego protokołu.
              Jak gdzieś coś znajdę to w koszmarnej jakości, albo milion reklam. Poratujcie, akurat mam w robocie czas wolny do 23:00 to bym coś nadrobił( np. Detektywa/Detektywów z bodajże Harrelsonem).

Komentarz

• Zamieszczone przez luccc Zobacz posta
                Ludzie, pomóżcie(i nie kamienujcie laika).
                Gdzie Wy oglądacie te wszystkie seriale? Mam sporo zaległości( zatrzymałem się gdzieś koło Fargo 2), korzystałem z zalukaj, ale od jakiegoś czasu wyskakuje mi tam komunikat: Nie można ustanowić bezpiecznego połączenia/strona używa nieobsługiwanego protokołu.
                Jak gdzieś coś znajdę to w koszmarnej jakości, albo milion reklam. Poratujcie, akurat mam w robocie czas wolny do 23:00 to bym coś nadrobił( np. Detektywa/Detektywów z bodajże Harrelsonem).
                Korzystam z Netflixa . Są trzy taryfy - 34 pln jeden ekran( telewizor , telefon , komputer , tablet ) jakość SD , 43 pln dwa ekrany jakość HD , 52 pln cztery ekrany jakość HD i Ultra HD . Używałem drugiej taryfy przez rok , teraz mam telewizor 4K więc zmieniłem plan na trzecią*taryfę . Dla mnie dobra inwestycja , zawsze jest co obejrzeć , na Netflixie oprócz seriali są też*filmy fabularne i dokumentalne . Teraz kiedy mogę bezpośrednio oglądać filmy na telewizorze jestem bardzo zadowolony . W LG na pilocie jest nawet przycisk Netflix .

Komentarz

• dodałbym możliwość swobodnej kontynuacji oglądania na różnych urządzeniach (w komunikacji miejskiej oglądam odcinek na tablecie, po powrocie do domu kontynuuję oglądanie bez pamiętania który odcinek i która minuta), ściągania wielu filmów/seriali na urządzenie, więc nie trzxeba być non stop online. Jeśli chodzi o streaming na urządzeniach mobilnych, mają dobre kodeki, więc nie zżera dużo transferu.
                  Plus chyba największa zaleta - w każdej chwili można zrezygnować.

Komentarz

• Jak 2 sezon Watahy do połowy jest kozacki to nie mam pytań
                    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
                      Jak 2 sezon Watahy do połowy jest kozacki to nie mam pytań
                      Czyli 6odcinków tylko? Może to i dobrze bo by im jeszcze jakiś ślimak wyszedł. Tak czy siak elegancki serial, no i te Bieszczady.

Komentarz

• Wataha rządzi, niby tylko 6 odcinków w sezonie 2 ale to wyjdzie im na dobre. Miejmy nadziejeze będzie sezon 3

Komentarz

• Wataha jak dla mnie strasznie mroczna i zawiła. Tyle wątków, że ciężko mi się połapać co i jak. Na plus na pewno piękne plenery.

A jak wasze wrażenia po pierwszym odcinku drugiego sezonu Belfra?
                          Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
                          Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta

A jak wasze wrażenia po pierwszym odcinku drugiego sezonu Belfra?
                            Gdyby nie zakończenie to odcinek do zapomnienia.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
                              Wataha (...)Tyle wątków, że ciężko mi się połapać co i jak.
                              Wątków? Ile ich masz? jeden?

Komentarz

• Jest gdzieś do ściągnięcia cały pierwszy sezon Belfra i Watahy?

Komentarz

Pracuję...
                                X