Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez fazi83 Zobacz posta
    " Młody papież" zaliczony. Po paru odcinkach wiadomo było , że fabuła nie powala. Serial średni i pewnie skończyłbym oglądanie na początkowych odcinkach...lecz muza powala. Dla niej warto zaliczyć ten serial.
    chyba żartujesz.

Młody Papież to świetna muzyka, genialny Jude Law i dla mnie, pomimo początkowej niechęci, Papież którego chciałbym widzieć jako głowę Kościoła, a przemówienie do kardynałów to odzwierciedlenie moich poglądów
    Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Komentarz

• Zamieszczone przez zakapior Zobacz posta
      Gra o tron (199
      Starcie królów (2000)
      Nawałnica mieczy. Stal i śnieg (2002)
      Nawałnica mieczy. Krew i złoto (2002)
      Uczta dla wron. Cienie śmierci (2006)
      Uczta dla wron. Sieć spisków (2006)
      Taniec ze smokami. Część I (2011)
      Taniec ze smokami. Część II (2012)
      - z datami polskich wydań. Jak widać nie śpieszy mu się z zakończeniem głównej sagi
      dzięki bardzo!

Komentarz

• Poleci ktoś jakiś serial z zabarwieniem historycznym jak np. "Wikingowie"?

Komentarz

• Dynastia Tudorów
          Rodzina Borgiów
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Efekt1906 Zobacz posta
            Poleci ktoś jakiś serial z zabarwieniem historycznym jak np. "Wikingowie"?
            Oprócz tych co podał Buziek_LG mogę jeszcze dodać:

Spartakus: Krew i Piach
            Rzym

Komentarz

• Zamieszczone przez Efekt1906 Zobacz posta
              Poleci ktoś jakiś serial z zabarwieniem historycznym jak np. "Wikingowie"?
              Dodałbym jeszcze The Last Kingdom, serial oparty na prozie Bernarda Cornwella.

Komentarz

• Jak się podoba nowy sezon GoTa ? Ogólnie dobrze się ogląda ale straszny brak logiki w ostatnim odcinku mnie trochę rozwalił.

Komentarz

• Wczoraj na TVP całkiem przypadkiem natrafiłem na serial: O.J. Simpson. Ktoś wie, czy odcinki będą co tydzień emitowane w TVP? Po pierwszym odcinku aż nie mogę się doczekać następnych. Do tych co oglądali, to jest tylko jeden sezon (10 odcinków), tak?

Komentarz

• Zakładał ktoś drugie konto na Netflixie na inny adres @ ale te same dane z karty ?

Fizycznie się da, tylko zastanawiam się czy miesiąc jest faktycznie bezpłatnie (tak piszą w @ potwierdzającym otwarcie konta) czy jednak naliczą 52 zł
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Zakładał ktoś drugie konto na Netflixie na inny adres @ ale te same dane z karty ?

Fizycznie się da, tylko zastanawiam się czy miesiąc jest faktycznie bezpłatnie (tak piszą w @ potwierdzającym otwarcie konta) czy jednak naliczą 52 zł
                      Kup konto na Allegro za 2,50 zł... Działa

Komentarz

• Mogę z czystym sercem polecić Handmaid's tale - naprawdę mocny serial ze świetną grą aktorską

Komentarz

• Jutro 3 sezon Narcosa

Komentarz

• I jak wrażenie po Narcosach?
                            Sam łyknąłem sezon naraz i muszę powiedzieć, że serial trzyma poziom. Odliczanie do 4. czas zacząć...

P.S. Jedną rzeczą do której można się przepić to, jak w wypadku HoC, na siłę wsadzony wątek gejowski. Ale taki jest widocznie klimat w netflixie..
                            Ostatnio edytowany przez mkr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja sobie dawkuje, bo potem znów rok czekania, ale po 3 odcinkach wrażenia pozytywne.

--------------------------------------

SPOILER z mojej strony odnośnie zaczętego tematu przez @mkr. Kto nie oglądał, niech nie czyta!
                              [spoiler]Ale faktycznie ten wątek gejowski niepotrzebny, bo w drugim sezonie nic nie wskazywało na to, że trafi się gej i to Pacho Herrera... a w rzeczywistości też był gejem, macie jakieś info? Czy Netflix tak sztucznie promuje ped.ałów?

EDIT:
                              PS. Steve Murphy już na dobre usunięty z serialu?[/spoiler]

Komentarz

• Herrera był pedałem w rzeczywistości.

Komentarz

Pracuję...
                                X