Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    Choć po cichu liczyłem, że zrobi to gdy premierę będzie miała ostatnia już seria serialu.
    Tegoroczna nie jest ostatnią

***** jest nieśmiertelny

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
      Tegoroczna nie jest ostatnią

***** jest nieśmiertelny
      Hmmm no to dobrze wiedzieć. Coś się musiało chyba zmienić.

Cóż, nie będę narzekać, dzięki!
      "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
      Wiedźmin

Komentarz

• " Młody papież" zaliczony. Po paru odcinkach wiadomo było , że fabuła nie powala. Serial średni i pewnie skończyłbym oglądanie na początkowych odcinkach...lecz muza powala. Dla niej warto zaliczyć ten serial.

Komentarz

• A jak wasze wrażenia po nowych odcinkach GoTa ? Dla mnie jednak troszkę się to ciągnie jak flaki z olejem :/.

Komentarz

• Póki co jest nieźle, co prawda zmienili wydawanie i jest mniej odcinków ale trwają godzinę, sam nie wiem czy to jest dobry zabieg ale póki co jest OK.

Komentarz

• Komentarz

• A jak ogólnie się ogląda FTWD ? Bo TWD mi się bardzo podoba ale słyszałem opinie że ten drugi się strasznie ciągnie a postaci są nieciekawe...

Komentarz

• Zamieszczone przez szawar Zobacz posta
                  The Keepers to siedmioodcinkowa seria o nierozwiązanej zagadce morderstwa zakonnicy sprzed 50 lat. Produkcja jest połączeniem fragmentów rozmów z przyjaciółmi, sąsiadami, krewnymi i dziennikarzami, którzy pragną odkryć prawdę. - kolejny wstrąsający dokument od Netflixa. Nieco słabszy od Making a Murderer, ale daję do myślenia. Polecam.
                  Po tym jak nie podszedł‚ mi Making a Murder I zrezygnował‚em po 2 odcinkach, trochę™ niechę™tnie podchodził‚em do tego serialu. Ale koniec koń„ców, całkiem nieźle się oglądał‚o. Polecam.

Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                  Trochę odkurzę stary serial, ale jakoś nigdy nie miałem okazji oglądać Pitbulla (2005-200 i oglądając ostatnią część Vegi - Niebezpieczne kobiety stwierdziłem, że warto byłoby porównać jego filmy do serialu, który powstał ponad dekadę temu. Ściągnąłem wszystkie 3 sezony, właśnie kończę oglądać pierwszy sezon i powoli dochodzę do wniosku, że jednak serial był bardziej udany niż ostatnie dwie produkcje filmowe tj. Nowe porządki oraz Niebezpieczne kobiety.
                  Dla mnie każde spojrzenie na Pitbulla, zawsze odbywało się przez pryzmat serialu. Surowość‡ obrazu, muzyka, dźwię™k, dialogi, "100 procentowy realizm sytuacji" to było coś›, co przyciągał‚o I sprawiał‚o że ten serial oglą…dało się po prostu dobrze. Wśród aktorów nie był‚o przereklamownych gwiazd, które się™ widział‚o w tysią…cu innych seriali. A filmy? W moim odczuciu skok na kasą™, pójście w stronę™ komedii, która przycią…gnie jak najwię™kszą… masę. Tym samym całkowite odejście od klimatu pierwszej częśc›ci. Zresztą… sam fakt, że wię™kszość‡ ostatnie częś›ci kojarzy głównie z Marcinem Opał‚ką… jest bardzo wymowne.

Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

Jestem po pierwszym odcinku I jak to się mówi "Mega jaranko", gorąco polecam. Ktoś› z was oglą…da, jakie wrażenia?

Komentarz

• Faktycznie "Ozark" zapowiadał się ciekawie, jednak po trzecim odcinku dałem sobie spokój z tym serialem. Napiszę tylko, że zbyt nachalnie eksponowany był wątek pedalski. Nie dałem rady.

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                      Po tym jak nie podszedł‚ mi Making a Murder I zrezygnował‚em po 2 odcinkach, trochę™ niechę™tnie podchodził‚em do tego serialu. Ale koniec koń„ców, całkiem nieźle się oglądał‚o. Polecam.
                      Jak podobał ci się Keepers to koniecznie zrób drugie podejście do Making a Murder. Dwie klasy wyżej, Moim zdaniem Keepres przeciętny, ale właśnie dlatego, że porównuje do MaM i Jinx gdzie szczękę zbierałem z podłogi kilka razy.

Komentarz

• Game of Thrones 7x05 podejrzewam, że był to najgorszy odcinek w sezonie.

Komentarz

• 6 odcinek gry kozak!! dobra zapowiedź przed finałem sezonu.

a tak z ciekawości pytanie jak się ma książka Martina do serialu? na jakim etapie on jest czy książka jest do tyłu z serialem bo podobno autor pisze poboczne książki osadzone w westeros a główny wątek zostawił? Jak to jest z tym? Może mi ktoś opisać jaki sezon odpowiada książce będę wdzięczny bo skoro 8 sezon ma być finałem zastanawiam się co zrobią dalej czy będą robić kolejny serial osadzony w Westeros na podstawie opowiadań Martina?

Komentarz

• Powiedzmy, że książka skończyła się na 5 sezonie. Z tego co czytałem to w książce ma być zupełnie inaczej, ma to być ukłon w stronę czytelników. Poza tym różnice wzgledem książki pojawiły się już w poprzednich sezonach serialu, ale nie będę spoilerować . W każdym razie w książce jest "grubiej", bardziej hardcorowo są przedstawione wydarzenia i związane z nimi opisy.
                            Ostatnio edytowany przez zakapior; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez zakapior Zobacz posta
                              Powiedzmy, że książka skończyła się na 5 sezonie. Z tego co czytałem to w książce ma być zupełnie inaczej, ma to być ukłon w stronę czytelników. Poza tym różnice wzgledem książki pojawiły się już w poprzednich sezonach serialu, ale nie będę spoilerować . W każdym razie w książce jest "grubiej", bardziej hardcorowo są przedstawione wydarzenia i związane z nimi opisy.
                              a czy jest szansa żebyś mi napisał jak to leci po kolei jeżeli chodzi o książki? bo z tego co czytałem to główną sagę autor porzucił i pisze jakies poboczne opowiadania czy to prawda? Zastanawiam się czy po finałowym 8 sezonie będą coś robić bo raczej nie zabiją kury która znosi złote jaja :P

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
                                a czy jest szansa żebyś mi napisał jak to leci po kolei jeżeli chodzi o książki? bo z tego co czytałem to główną sagę autor porzucił i pisze jakies poboczne opowiadania czy to prawda? Zastanawiam się czy po finałowym 8 sezonie będą coś robić bo raczej nie zabiją kury która znosi złote jaja :P
                                Gra o tron (199
                                Starcie królów (2000)
                                Nawałnica mieczy. Stal i śnieg (2002)
                                Nawałnica mieczy. Krew i złoto (2002)
                                Uczta dla wron. Cienie śmierci (2006)
                                Uczta dla wron. Sieć spisków (2006)
                                Taniec ze smokami. Część I (2011)
                                Taniec ze smokami. Część II (2012)
                                - z datami polskich wydań. Jak widać nie śpieszy mu się z zakończeniem głównej sagi

Komentarz

Pracuję...
                                X