Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chcesz on line czy ściągać?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
      Chcesz on line czy ściągać?
      Słowa ''znajdować'' użyłem tu w trochę innym kontekście, niż dosłowny, ale dzięki za gotowość niesienia pomocy .
      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
        Z zainteresowaniem przeglądam ten wątek i od pewnego czasu nurtuje mnie jedno pytanie.

Szawar skąd Ty masz czas na oglądanie aż tylu seriali? Ja chyba nadrobię serialowe zaległości dopiero za kilkadziesiąt lat na emeryturze, o ile jej dożyję .
        Staram się być na bieżąco, chociaż ja też mam zaległości
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zaległości,bo TwD katujesz,a jak wiadomo,ten serial się ciąąąąąąągnie
          A na poważnie.
          Mało czasu ,żeby być na bieżąco.

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
            Zaległości,bo TwD katujesz,a jak wiadomo,ten serial się ciąąąąąąągnie
            Ej, ale narazie mają przerwę, teraz jest FTwD

Komentarz

• ktoś ogląda domek z kart? house of cards?

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                Ej, ale narazie mają przerwę, teraz jest FTwD
                Jedyny serial, który aktualnie oglądam. Trzeci sezon, jak dotychczas na plus.
                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Szanuje .Dla mnie to flaki z olejem .
                  Jak mawia klasyk tego tematu "hamerykanskie kino cukierkowe" .

Komentarz

• Better Call Saul - 3 sezon zdecydowanie najlepszy ze wszystkich.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                      Better Call Saul - 3 sezon zdecydowanie najlepszy ze wszystkich.
                      +1.
                      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Twin Peaks tragedia. Ja na siłę dałem radę 7 odcinkom ale w wydłużonym czasie. Trzeci odcinek bije wszystkie na głowę.Cooper w czarnej chacie i ch... o co tam chodzi. Zresztą Cooperów jest więcej. Lynch jak zwykle ostatnio przesadza z formą nad treścią. Na plus jedynie znane postacie po 25 latach w formie na razie marginalnej.

Komentarz

• Fargo - pomimo tego, że w mojej ocenie 3 sezon jest najsłabszy z dotychczasowych, to i tak na tle innych seriali, jest to produkcja bardzo dobra. Przede wszystkim fabuła była mniej ciekawa, postacie mniej charyzmatyczni ( szczególnie ci źli). Nie mniej 3 sezon nie jest zły, ale przyzwyczaił do lepszej formy.

Komentarz

• Mocno według mnie niedoceniony serial Lie to Me - o gościu który potrafi wyczytywać kłamstwo z ludzkiej twarzy i ekspresji. Świetnie się to oglądało ale "tylko" 3 sezony.

Komentarz

• W końcu zabrałem się za Narcos. Dobrze się ogląda. Fajne wstawki z ówczesnej telewizji. Wiadomo kiedy 3 sezon (podobno ma być)?

Komentarz

• We wrześniu ma wyjść.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
                                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Pracuję...
                                X